dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever za dyskusje
1
Pedri ogól się bo wyglądasz jak brat gundogana
0
@mekston Yamal to jest Pan piłkarz
0
@MesQueUnClub96 optymista
0
Trzeba trening dokończyć i biec do domu odpalać Xavinete
1
@Lionel_Messi10 penaldo
0
@Kuba_1 to może nie jest gotowy i wystawili go na siłę i będzie cieniował
0
Przyspawany do ławki fermin przez denzela i tak nie wejdzie dzisiaj w pierwszym składzie...
2
@shahman siłownia i chodnik w parku na prawdę nie gryzą
1
@Zoker ta dzielnica warszawy?
8
@Barcaa12 Lewy?
0
@jacobFCB silnik pierdolowato mały nie jest przystosowany do takich prędkości, patologia naszych czasów
0
On powinien być wzorem do naśladowania dla jego rówieśników zamiast chodzić po krzakach palić i chlać to grać w piłkę
1
@Deviler tylko i wyłącznie ameryczka, niemiecka padlina to cały czas w warsztacie stoi
10
@kamillek88 przecież Girona jest z Katalonii XD
1
@Popitek12 jestem wybierany tak jakoś po srodku bo zaczynają od bramkarzy i obrońców
0
Wiecie co jest najbardziej absurdalne? To że pomimo tych dwóch meczy (kompromitacji na własnym stadionie, których w zasadzie dało się uniknąć) szanse na mistrzostwo byłoby już praktycznie tylko w naszych nogach
1
Śmietance się noga powinęła, jak dobrze to widzieć
0
Jak rządowym idzie dzisiaj? Coś Rayo walczy czy rozkłada nogi? Widzę że 1:1 jest
0
@gracianho7 to i tak nas nie stać
0
@gracianho7 raczej nie 100mln. Jest talent, szybkość, drybling. Też go nie oglądam ale widziałem kilka jego akcji i faktycznie na bank robi różnicę w ataku. Ale z drugiej strony czasy takie że obrońcy podchodzą pod 100mln a co dopiero skrzydłowy z talentem ograny na najwyższym poziomie
0
@gracianho7 Tyle że Leao ma za sobą występy w UCL, gra w klubie o znacznie wyższej presji i wymaganiach, gra w cięższej lidze (bardziej konkurencyjna) no i jednak jest trochę lepszy
0
@azsiezaloguje sędzia to zawsze dobra wymówka
0
@mekston w tym sezonie mecz realu z celta jak z celty strzelali na bramke realu sędzia się tak ustawiał od strony bramki
0
https://zapodaj.net/plik-7rkxvmNJH4
Prawdziwe
1
@Visca_barca racja
1
@Forsyth Na szczęście to posiada
0
Teraz sobie tak pomyślałem że nasz młodzian kochany jeszcze rośnie i ostatniego roku urósł podobno 10 cm, a na jego pozycji wskazane jest no raczej bycie niższym (patrz Messi)
0
@Gall Real to ma formacje 3-5-2 plus jeden zawodnik bez pozycji biegający po całym boisku w takiej fluorescencyjnej koszulce :)
3
FC BARCELONA, To najlepszy klub !
Kto się nie zgadza, ten dostaje w dziób !