0

@Xxxbarca4ever za dyskusje

1

Pedri ogól się bo wyglądasz jak brat gundogana

0

@mekston Yamal to jest Pan piłkarz

0

@MesQueUnClub96 optymista

0

Trzeba trening dokończyć i biec do domu odpalać Xavinete

1

@Lionel_Messi10 penaldo

0

@Kuba_1 to może nie jest gotowy i wystawili go na siłę i będzie cieniował

0

Przyspawany do ławki fermin przez denzela i tak nie wejdzie dzisiaj w pierwszym składzie...

2

@shahman siłownia i chodnik w parku na prawdę nie gryzą

1

@Zoker ta dzielnica warszawy?

8

@Barcaa12 Lewy?

0

@jacobFCB silnik pierdolowato mały nie jest przystosowany do takich prędkości, patologia naszych czasów

0

On powinien być wzorem do naśladowania dla jego rówieśników zamiast chodzić po krzakach palić i chlać to grać w piłkę

1

@Deviler tylko i wyłącznie ameryczka, niemiecka padlina to cały czas w warsztacie stoi

10

@kamillek88 przecież Girona jest z Katalonii XD

1

@Popitek12 jestem wybierany tak jakoś po srodku bo zaczynają od bramkarzy i obrońców

0

Wiecie co jest najbardziej absurdalne? To że pomimo tych dwóch meczy (kompromitacji na własnym stadionie, których w zasadzie dało się uniknąć) szanse na mistrzostwo byłoby już praktycznie tylko w naszych nogach

1

Śmietance się noga powinęła, jak dobrze to widzieć

0

Jak rządowym idzie dzisiaj? Coś Rayo walczy czy rozkłada nogi? Widzę że 1:1 jest

0

@gracianho7 to i tak nas nie stać

0

@gracianho7 raczej nie 100mln. Jest talent, szybkość, drybling. Też go nie oglądam ale widziałem kilka jego akcji i faktycznie na bank robi różnicę w ataku. Ale z drugiej strony czasy takie że obrońcy podchodzą pod 100mln a co dopiero skrzydłowy z talentem ograny na najwyższym poziomie

0

@gracianho7 Tyle że Leao ma za sobą występy w UCL, gra w klubie o znacznie wyższej presji i wymaganiach, gra w cięższej lidze (bardziej konkurencyjna) no i jednak jest trochę lepszy

0

@azsiezaloguje sędzia to zawsze dobra wymówka

0

@mekston w tym sezonie mecz realu z celta jak z celty strzelali na bramke realu sędzia się tak ustawiał od strony bramki

0

1

@Visca_barca racja

1

@Forsyth Na szczęście to posiada

0

Teraz sobie tak pomyślałem że nasz młodzian kochany jeszcze rośnie i ostatniego roku urósł podobno 10 cm, a na jego pozycji wskazane jest no raczej bycie niższym (patrz Messi)

0

@Gall Real to ma formacje 3-5-2 plus jeden zawodnik bez pozycji biegający po całym boisku w takiej fluorescencyjnej koszulce :)

3

FC BARCELONA, To najlepszy klub !
Kto się nie zgadza, ten dostaje w dziób !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?