dominox1998
Dołączył/a: kwiecień 2023
Węgrów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby liga mistrzów nie zawiodła...
1
Jak real przejdzie ten mecz bez straty punktów z tą obrona to wyczerpie limit grania na farcie
0
@GeneralXavi jakby tak zrobił mojej dziewczynie nie mógłby się doliczyć zębów na ziemi
0
Odgrzewany kotlet...
0
@takisobiektos jaja sobie robię, bo przecież Giroud to super bramkarz, na pewno lepszy od onany
0
@takisobiektos giroud w bramkarskiej koszulce?
0
@Mezocyklon87 nie nooo ostatni mecz piękna bramka, myślę że jak przyjdzie trener który z nim pracował już kiedyś i z solidnym planem na grę to się Robercik jeszcze odpali
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 zauważyłem to
1
Zapraszamy do I LO w Węgrowie pączki po złotówkę sprzedajemy z kolegami
5
Niby klasyk, ale koszulka słaba
0
Gdyby nie ten koszmarny wieczór na Montjuic...
0
Jak z tym golem dla Atleti? Kontrowersje czy jasna sprawa
0
Oby real przegrał albo chociaż remisik
0
@mindbender84 jest ciekawa
0
@tomcias10 tylko gole włącz
0
@Michau98 Ja o sobie? Po prostu aż mnie skręca jak ten prowokator chodzi i prowokuje wszystkich na boisku a potem robi z siebie ofiarę. Gra przecież w klubie szlachetnych dżentelmenów, pełnych charyzmy i dobrych manier
0
Komentarz usunięty
0
@joloskyy myślałem że jak czerwona to zawsze może interweniować
3
gdzie jest VAR do cholery jasnej
1
@macio_944 zapewne jeśli nie zaczniemy meczu z jedną bramką w dupe
0
@FcPortoFan1999 ale dla rywala?
0
@Pressinho od wczoraj
1
@Firestone jaja sobie robie
0
Xavineta dzisiaj 2:0, 3:1, 4:0?
0
@TR3YWAY ja mam 167cm i ważę teraz 56 więc nie jest źle
0
@TR3YWAY ile wzrostu masz
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie, też jestem tego zdania, czasami lepiej jest dostać w dupke w pierwszej minucie przynajmniej zawodnikom chce się biegać
0
@FcPortoFan1999 no tak jest
0
@DonCarletto Joselu i tak lepszy od Lewusa
1
@FcPortoFan1999 Paradoksalnie Barca też