1

Oby liga mistrzów nie zawiodła...

1

Jak real przejdzie ten mecz bez straty punktów z tą obrona to wyczerpie limit grania na farcie

0

@GeneralXavi jakby tak zrobił mojej dziewczynie nie mógłby się doliczyć zębów na ziemi

0

Odgrzewany kotlet...

0

@takisobiektos jaja sobie robię, bo przecież Giroud to super bramkarz, na pewno lepszy od onany

0

@takisobiektos giroud w bramkarskiej koszulce?

0

@Mezocyklon87 nie nooo ostatni mecz piękna bramka, myślę że jak przyjdzie trener który z nim pracował już kiedyś i z solidnym planem na grę to się Robercik jeszcze odpali

1

@sebsbastiams.fcb.fan92 zauważyłem to

1

Zapraszamy do I LO w Węgrowie pączki po złotówkę sprzedajemy z kolegami

5

Niby klasyk, ale koszulka słaba

0

Gdyby nie ten koszmarny wieczór na Montjuic...

0

Jak z tym golem dla Atleti? Kontrowersje czy jasna sprawa

0

Oby real przegrał albo chociaż remisik

0

@mindbender84 jest ciekawa

0

@tomcias10 tylko gole włącz

0

@Michau98 Ja o sobie? Po prostu aż mnie skręca jak ten prowokator chodzi i prowokuje wszystkich na boisku a potem robi z siebie ofiarę. Gra przecież w klubie szlachetnych dżentelmenów, pełnych charyzmy i dobrych manier

0

Komentarz usunięty

0

@joloskyy myślałem że jak czerwona to zawsze może interweniować

3

gdzie jest VAR do cholery jasnej

1

@macio_944 zapewne jeśli nie zaczniemy meczu z jedną bramką w dupe

0

@FcPortoFan1999 ale dla rywala?

0

@Pressinho od wczoraj

1

@Firestone jaja sobie robie

0

Xavineta dzisiaj 2:0, 3:1, 4:0?

0

@TR3YWAY ja mam 167cm i ważę teraz 56 więc nie jest źle

0

@TR3YWAY ile wzrostu masz

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie, też jestem tego zdania, czasami lepiej jest dostać w dupke w pierwszej minucie przynajmniej zawodnikom chce się biegać

0

@FcPortoFan1999 no tak jest

0

@DonCarletto Joselu i tak lepszy od Lewusa

1

@FcPortoFan1999 Paradoksalnie Barca też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?