1

@kuz to fakt, ale ja byłem na wycieczce 80 osób. Wcale nie zawsze chodziliśmy tłumem i nikogo nie okradli. Ja faktycznie się pilnowałem, jak reszta to nie wiem, ale to też robią trochę szum wokół tych kradzieży. Co nie zmienia faktu że uważać trzeba bo na pewno kradną częściej jak na krupowkach

0

@PatrykBarca a to nie tak że to jeszcze zawodnik musi chcieć odchodzić? Siła go nie wypchną przeciez, akurat taki zawodnik jak Yamal to jego przyszłość w klubie zależy od jego zdania, z takim talentem zawsze będzie tu mile widziany

0

@LM10GOAT idol nigdzie sie nie wybiera, gadalem z nim w szkole

1

@Khajio Garnacho za jedną przewrotkę? Savio super sezon fakt a Zaire-Emery to nie wiem bo nie znam sie na lidze francuskiej

0

Od jakiego wieku można zdobyć nagrodę Golden Boy? Bo jeśli nasz Lamine się łapie to jest kandydatem numer jeden

0

@beter2 Robercik, Gundo, i MATS

1

Jak ja nie znoszę tego dziada z numerem 7

0

@Cobra303 Mecz z Almeria to pokazał

0

@Pedri16Future dobrze mówi, polać mu

0

@clyde spokojnie, ja też nie daje rady, a jeszcze wtedy kiedy robią z niego ofiarę

0

@Oskar00 spokojnie, maszynka boskiego pepa już czeka na te mierdy

1

@regatta52 tak było

0

@regatta52 Lipsk odrobił

3

Rządowi jeszcze się zesraja, zobaczycie

0

@Roxi chyba z największymi przekrętami

0

I znowu bazujemy na odczuciach piłkarza

5

Gdyby nie te kontuzje, byłby zaraz po Ronaldzie w klasyfikacji stoperów

1

@Arden sam klub to jedno, polscy kibice tego klubu to jeszcze druga sprawa

0

Jezu ludzie, nic mu nie będzie na meczach nie było widać jakby mu cos dolegało, a Javi Miguel potwierdził że wszystko z nim w porządku. Robią niepotrzebny rozgłos

0

@adi7adi8 Ale to do Villalibre powiedział

0

Śmierdzi remisem

0

United w czape dostaje, stare znałem

0

@ranger3120 XDDDD

0

@Benz Popieram ten pomysł, sam jak gram w pilke to tez mnie wkurza "granie na czas", może w końcu by się to skończyło

0

@Benz taaa, może od razu dwadzieścia minut? Jakby wynik był pod was to byś chciał max dwie minutki. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

0

@koral Joselu ponoć absorbował uwagę bramkarza będąc na spalonym

8

Nie wiem o jaki skandal chodzi. Mecz i tak trwał za długo, więc sędzia poczekał aż piłka opuści pole karne, zaczął gwizdać jak była na ziemi. Może chodzi o skandal z uznaniem bramki na 2:2, wtedy wszystko jest w porządku.

0

@Who_you_mam znając ostatnie fakty to tak

1

I jeszcze czerwo TapInghama bardzo cieszy

1

Nawet jeśli rządowi pogubią punkty to weźcie pod uwagę to że u nas jutro nie ma miejsca na frajerstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?