0

@MesQueUnClub96 nie żartuj, studniówka raz w życiu a Barca gra co kilka dni. Przemyśl to jeszcze.

0

Będzie 7 dzisiaj

1

@Toretto dokładnie, świetny zawodnik, dobrze że go przekonali do grania na prawej obronie, na środku by te jego atuty w postaci dograń w pole karne by tak nie były widoczne

2

@urbipl jedna z lepszych asyst jakie widziałem

0

@tomcias10 oby tak, jednak szczerze to te jego wyjścia z bramki sie zbyt dobrze nie kończą

4

@tomcias10 flick po tym go do ławki przyspawa

0

Rozumiem jak najbardziej że chce grac, ale to w końcu tylko superpuchar a mają jeszcze lige i ligę mistrzów

0

@addept na wypożyczenie jak najbardziej

0

@addept no gorszy nie, ale znając naszych szwagrów przepłaciliby za niego

0

@DonCarletto kiedy jest w formie to może i jest kozakiem. W innym wypadku średniak.

1

Przegrał i jeszcze się jak widać się z tym nie pogodził, więc jedzie po przepisach, Barcelonie, zasadach i tak dalej. Żenada
Jedynie o Arabii Saudyjskiej to ma rację, superpuchar HISZPANII absolutnie nie powinien być tam rozgrywany.

0

Valverde przykucnął

0

@Popitek12 w Barcy oczywiście, lamine yamal jest najlepszym piłkarzem na świecie i nie ma dyskusji

0

@LukaszFan w Łodzi to tak klimy nastawili w tych nowych, że o 22 jak się wraca to klima chodzi na 110% a na dworzu z 22 stopnie, przeziębienia można dostać

1

@Criss18Barca stare ale jare. Jeździłem takim po Łodzi i komfort wcale nie gorszy od tych nowych. Jest niskopodłogowy, dosyć cichy, czego więcej chcieć

0

@PizzerMan Wesołych świąt

0

@AmigoBlancos no właśnie, Barca gra stylowo i przegrywa a real brzydko i wygrywa

0

@Criss18Barca 2 października 2024

"Real zremisował z atletico więc mamy kolejne epizody o negreirze"

0

@PizzerMan bardzo dobrze ogrywam sobie nowego Indiana Jones

0

@ProMILs to jest akurat bez sensu, w Azji niech sobie wprowadzają ekologię jak tam żyje połowa świata a u nas w Europie marne procenty

0

@Kgorecki2500 będzie taki dozownik pewnie i tyle, ciekawe co wymyślą

0

@NerwowyFistaszek ja się przestałem już tego bać tylko zrozumiałem że faktycznie tak jest i to widać.

0

5 minut to skandal, powinno być 10

0

@Rifek ale za to wygrał euro, a Turek nie

0

Jest remis więc 7 minut żeby real miał szansę wygrać

0

@Kamiloza91 Bardzo mądrze napisane. Ja natomiast zacząłem się martwić ostatnimi wynikami, obejrzałem praktycznie każdy mecz w tym sezonie, więc mam porównanie, ale tak jakby od tej kontrowersji z butem lewego wszystko w Barcelonie runęło i nie zamierza wrócić do normy. Mam nadzieję że mecz z majorką to nie był tylko wyjątek w kryzysie, a zwiastun powrotu do formy, ale po dzisiejszym meczu już sam nie wiem. Myślę że hansi ma ciężki orzech do zgryzienia, ale jestem dobrej myśli

1

@AmigoBlancos idź tam lepiej się przejmuj sprawami madryckich prześcieradełek, i przypomnij sobie wynik ostatniego el classico. To samo czeka was na wiosnę :)

0

@karci0 walczyli do końca po prostu jak tu Barcelonie utrudnić

0

Brawo Ferran brawo

4

Wszyscy wiemy jak to się skończy. W drugiej połowie Athletic będzie próbował ale pójdzie penalti a favor del real Madrid i spuchną. Obym się mylił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?