dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak kiedyś jak to już jest prawie emeryt? ;p
0
tak, jeśli strzelił 2 gole to był najlepszy, bo nie jeden tych 2ch goli by mógł nie strzelić, bo np. nie znalazłby sobie dogodnej pozycji do strzału, przestrzeliłby, potknął się etc. i dzięki niemu wygraliśmy mecz. Koniec kropka. Jak możesz powiedzieć że ktoś jest lepszy w ofensywie jeśli nie ma z tego żadnej korzyści? Nawet żeby mieć asystę to ktoś ją musi wykorzystać...
0
strzelając dwa gole zagrał dobry mecz. Wiesz o co chodzi w piłce nożnej?? O bramki...stary, jak możesz powiedzieć że zawodnik strzelając 2 bramki zagrał słaby mecz? Co, dryblingi się liczą bardziej? czy co...normalnie nie ogarniam.
0
to powinien wdł. Cb przestrzelić czy co, bo nie ogarniam? Neymar gra z głową, jak może to drybluje, jak nie może to podaję, a wykończenie ma, co wy od niego chcecie?
0
Bo Leo robi fochy jak mu każą odpoczywać. Tyle :)
0
ładna mi szmata, jak piłka leci z 80-90km/h i przed tobą skręca. Ciekawe kto by to obronił?
0
Enriqe nie wie co robi mówili...
1
No zasłużył:)
0
Szac Ney! Swój chłop:)
0
Jest całkiem inaczej niż myślicie Panowie. Nie ważne ile goli szczeli ktokolwiek, jeśli nic nie zdobędą, krytyka będzie. Jeśli zaś zdobędą ligę mistrzów i bbva, to choćby strzelił 10 bramek, nikt nikogo nie skrytykuje. Chodzi o tytuły dla klubu a nie indywidualne osiągnięcia, czyż nie??
0
0
W to że On na coś wpadł, po tylu meczach które widziałem już nie wierze;/
0
bo jest głupim pucybutem. Jestem na niego tak wkurzony że zdechnę. Jak można Mascherano na obronie stawiać z najlepszymi główkującymi ligi???!!! A wysoki Bartra na ławe!!! Ja pieeeeeeeeee
0
trzeba wykorzystać potknięcie Realu, nie ma co...
0
Pogoda bajeczna xD
0
Dani Alves naciągnął mięsień:
- straszne.
0
no to z tym żółtym mnie zmiażdżyli. Ja się pytam jak obrona ma się niby zgrać jak co mecz gra ktoś inny? To jest pojetrzaskane kurka, bo ja rozumie rotacje w środku pola, na ataku czy nawet na bokach obrony czasem, ale żeby w każdym meczu wystawiać innych obrońców na środek bo tak i ujj to jest choreeeeee...
0
zna ktoś jakiś stream gdzie nie zacina?
0
ma ktoś jakiś stream gdzie się nie zacinają te ebane mecze??
0
sędzia wydrukował pięknie, metrowy spalony, skandal.
0
Nie wiem czy tylko ja tak myślę, ale wydaje mi się że choćby ch.. na .. stanął to Suarez nie wyjdzie w pierwszym składzie...taki jest Enrique.
0
2:1 dla Eibaru z setek za pierwsza połowe;p świetne podania:)
1
tak out of topic:)
tak się zastanawiam czasem jak przeglądam różne filmiki, jak to jest na prawdę, czy przypadkiem Messi nie jest w życiu buffonem a Ronaldo jest spoko? Może obaj są spoko? Ciekawe:)