dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i tak też Barcelona zrobiła:)
11
Leo, jak to Leo ale chyba z 3-4 sety zmarnował i to przy 2:1. Za to Suarez zagrał z takim serduchem i mu to w końcu wychodziło że dla mnie On dał Nam ten awans.
0
A dlaczego? Nie można docenić innego gracza? Nie bądź śmieszny...
0
rano na flashscore pokazywało że mecz juve będzie transmitować polsat sport premium 1 i tvp sport, ale już nie pokazuje, chyba pomyłka ;/ co nie zmienia że w środę dzbany puszczają na 2ch kanałach ten sam mecz.
1
Argentyna też ma Messiego i inne gwiazdy jak Dybala, Aguero, DiMaria i co? Messi sam coś wygrał?
4
TVP Sport wykupiło też na wtorek LM, a w środę zamiast TVP1 jeden mecz a Sport drugi to obydwa kanały pokazują Bayern...jaka kurwa patologia;/
1
Mi bardziej Kross na MŚ :p
6
Ciekawe co byś napisał jakby Lewandowski darował sobie euro dla dobra Bayernu...
0
może zagra w lidze :) może :)
2
Mówiłem że Suarez odpalił? Na tym przykładzie widać co bramki znaczą dla napastnika, wczoraj nie mogę sobie przypomnieć żadnego złego zagrania z jego strony, a wystarczył gol w końcówce z Sevillą. Dobrze wychodził, zgrywał, wykańczał, a przed tym? Prawie się o swoje nogi zabijał. Wielka zmiana, a wystarczył jeden gol. Oby tylko było lepiej bo jak wspominał Suarez jest nam niezbędny na LM.
7
jeszcze kilka lat temu nikt by nie napisał ża Barca do defensywny zespół...smutno;/
0
Viniciusa dzisiaj to by nikt nie pokrył, dobrze że chłop strzelać nie umie, ale jak się nauczy to będzie kolejny wielki piłkarz.
0
taki sam skład bym widział
5
Dembele ma strzał a Vinicius przestrzał :D
0
myślę że zagra dziś Cou albo w pomocy albo tak jak ostatnio Messi ŚPO a Cou na lewym, musimy strzelić gola i Valverde mówił o tym otwarcie
0
Cou wymieniony wśród pomocników? Pszypadek? Nie sondze :D
0
Zacznijmy od tego że jak już kupować napastnika to na pierwszy skład, a nie jakiegoś Boatenga. Niech Suarez siedzi na ławie i walczy, jak wygra konkurencję niech gra, a nie święta krowa, to raz. A dwa że za takiego napadziora z najwyższej półki to na ten moment Nas nie stać bo to ze 150 lekko na obecny rynek...
0
Widziałbym to tak:
Cou Suarez (przełamał się, musi być lepiej) Dembele
Messi
Artur Rakieta/Busquets a jak Artur nie wyzdrowieje to ta dwójka
Alba Langlet Pique Semedo
Stegen
Po coś Valdek testował w 2 połowie z Sevilla taki przód jak napisałem ;p
3
Trochę wstyd samemu robić błędy a innych poprawiać, ale to takie Polskie...
5
Szok, Suarez w bramkę, wreszcie :)
6
Dembele na ławce Suarez w składzie, wczoraj czytałem artykuł jak to Suarez ma odpoczywać xD
0
Ciężko to logicznie wytłumaczyć :/
3
Psy Valverde? Nie pomyliło Ci się coś chłopie? Gdzie Ty w oborze jesteś?
0
Oby Luis znalazł formę, bo będzie krucho w końcówce sezonu :/ chłopie jesteś potrzebny!!!
0
pewnie że tak, parę miesięcy bez gry, a w LM nie możemy sobie pozwolić na pomyłki w obronie. Myślę że w lidze dostanie szanse :)
3
tak, tak, Ernesto go wystawi w pomocy, a mi wyrośnie kaktus na dłoni.
1
i chyba łatwiej go wyjąć niż Mbappe z PSG...
0
jak nie widać sensu, to zawsze, ale to zawsze chodzi o jakiś biznes:P
0
przeczytałem i właśnie po tym zdaniu uznałem że oglądanie meczu który się widziało z odtworzenia, jako zwykły Januszek jak My wszyscy, jest po prostu smutne:)
0
miękki to był ten dla Nich, a drugi powinniśmy dostać za faul na Cou bo Kjear piłką się nie interesował.