1

i tak też Barcelona zrobiła:)

11

Leo, jak to Leo ale chyba z 3-4 sety zmarnował i to przy 2:1. Za to Suarez zagrał z takim serduchem i mu to w końcu wychodziło że dla mnie On dał Nam ten awans.

0

A dlaczego? Nie można docenić innego gracza? Nie bądź śmieszny...

0

rano na flashscore pokazywało że mecz juve będzie transmitować polsat sport premium 1 i tvp sport, ale już nie pokazuje, chyba pomyłka ;/ co nie zmienia że w środę dzbany puszczają na 2ch kanałach ten sam mecz.

1

Argentyna też ma Messiego i inne gwiazdy jak Dybala, Aguero, DiMaria i co? Messi sam coś wygrał?

4

TVP Sport wykupiło też na wtorek LM, a w środę zamiast TVP1 jeden mecz a Sport drugi to obydwa kanały pokazują Bayern...jaka kurwa patologia;/

1

Mi bardziej Kross na MŚ :p

6

Ciekawe co byś napisał jakby Lewandowski darował sobie euro dla dobra Bayernu...

0

może zagra w lidze :) może :)

2

Mówiłem że Suarez odpalił? Na tym przykładzie widać co bramki znaczą dla napastnika, wczoraj nie mogę sobie przypomnieć żadnego złego zagrania z jego strony, a wystarczył gol w końcówce z Sevillą. Dobrze wychodził, zgrywał, wykańczał, a przed tym? Prawie się o swoje nogi zabijał. Wielka zmiana, a wystarczył jeden gol. Oby tylko było lepiej bo jak wspominał Suarez jest nam niezbędny na LM.

7

jeszcze kilka lat temu nikt by nie napisał ża Barca do defensywny zespół...smutno;/

0

Viniciusa dzisiaj to by nikt nie pokrył, dobrze że chłop strzelać nie umie, ale jak się nauczy to będzie kolejny wielki piłkarz.

0

taki sam skład bym widział

5

Dembele ma strzał a Vinicius przestrzał :D

0

myślę że zagra dziś Cou albo w pomocy albo tak jak ostatnio Messi ŚPO a Cou na lewym, musimy strzelić gola i Valverde mówił o tym otwarcie

0

Cou wymieniony wśród pomocników? Pszypadek? Nie sondze :D

0

Zacznijmy od tego że jak już kupować napastnika to na pierwszy skład, a nie jakiegoś Boatenga. Niech Suarez siedzi na ławie i walczy, jak wygra konkurencję niech gra, a nie święta krowa, to raz. A dwa że za takiego napadziora z najwyższej półki to na ten moment Nas nie stać bo to ze 150 lekko na obecny rynek...

0

Widziałbym to tak:
Cou Suarez (przełamał się, musi być lepiej) Dembele
Messi
Artur Rakieta/Busquets a jak Artur nie wyzdrowieje to ta dwójka
Alba Langlet Pique Semedo
Stegen

Po coś Valdek testował w 2 połowie z Sevilla taki przód jak napisałem ;p

3

Trochę wstyd samemu robić błędy a innych poprawiać, ale to takie Polskie...

5

Szok, Suarez w bramkę, wreszcie :)

6

Dembele na ławce Suarez w składzie, wczoraj czytałem artykuł jak to Suarez ma odpoczywać xD

0

Ciężko to logicznie wytłumaczyć :/

3

Psy Valverde? Nie pomyliło Ci się coś chłopie? Gdzie Ty w oborze jesteś?

0

Oby Luis znalazł formę, bo będzie krucho w końcówce sezonu :/ chłopie jesteś potrzebny!!!

0

pewnie że tak, parę miesięcy bez gry, a w LM nie możemy sobie pozwolić na pomyłki w obronie. Myślę że w lidze dostanie szanse :)

3

tak, tak, Ernesto go wystawi w pomocy, a mi wyrośnie kaktus na dłoni.

1

i chyba łatwiej go wyjąć niż Mbappe z PSG...

0

jak nie widać sensu, to zawsze, ale to zawsze chodzi o jakiś biznes:P

0

przeczytałem i właśnie po tym zdaniu uznałem że oglądanie meczu który się widziało z odtworzenia, jako zwykły Januszek jak My wszyscy, jest po prostu smutne:)

0

miękki to był ten dla Nich, a drugi powinniśmy dostać za faul na Cou bo Kjear piłką się nie interesował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?