2

z innej beczki Panowie, Rakieta drugi mecz na ławce, przypadek? Nie sądzę. Chyba jakiś transfer Nam się kroi?

1

Mam nadzieję że się Perez nie obsra :)

0

@KaroLOCO no ale bez gry jak się ma odbudować?

2

@Lincolm tylko niech Umtiti zagra tym razem :)

0

Wyjściowy atak kontuzja. No zobaczymy co dziś Barcelona pokaże, marzy się dobry mecz bez Crack-ów...

0

@Jankes12 jest.

0

@pero1983 serio?

2

Proszę Panowie, szanujmy się. Nie wspominajcie na tej stronie o Polskim footballu. To strona o piłce, nie kopaninie.

1

170-180 za wykup proponowali a klauzula będzie 170. Powinni maks 140 za wykup zaproponować i na drzewo.

1

@nikemercurial spokojnie, jeszcze wróci, a Bawarczycy go pewnie nie wykupią jak nawet na Jamesa za 60 przyżydzili :)

7

Ja go tam szanuje, jak jest zdrowy to gra nie gorzej niż Nasze "cracki" Dembele czy Cou. Kontrakt można podpisać, bo teraz kontrakty i tak już mało znaczą. Klauzula ze 150 i dziękuję.

0

Lewandowski Lubi to :)

2

@Barca_Big_Moment ale będzie grane Busi, De Jong i Rakieta. Ale ja tam na Rakietę akurat nie narzekam, bo dla mnie gra zawsze całym serduchem i nie popełnia błędów. Strzela gole i asystuje, choć najczęściej gra wszerz. Dlatego liczę że De Jong będzie grał mocno do przodu, na SPD się marnuje.

0

@Ghandi to że prasa go z kimś łączy nie znaczy że tak jest. Choć nie mówię że nie jest, ale na razie nie wiadomo :) pierdu pierdu artykuł trzeba napisać;p

0

@Murazor a brakuje Nam jednego ogniwa w ataku jednak, mamy grać ofensywie a nie defensywie. Jak to mówił Cruijff lepiej wygrać 4:3 niż 1:0

0

@Murazor no tak, dlatego by się z Griezmanem wymieniali pozycjami, papier to papier, ale fizycznie czuje że by się dogadali, bo i Messi i Griezmann są mega inteligentni na boisku.

0

@Murazor Messi niby gra prawe skrzydło zawsze, więc wiesz; p

0

@karolaskarol a tak w ogóle to znając Valverde to pomoc będzie Rakieta,Busi, Roberto ^-^

0

@Murazor dlatego Bardziej bym widział Cou albo Griezmana na 10. A za Nimi Arthur i De Jong. 14213

0

@MarioVeB! bo przecież to takie proste :)

0

Darujcie se tego Fripo i tajmy szanse Wouge, pokazał się fajnie w zeszłym sezonie i może być na prawdę klasowym graczem:)

0

Dwa słowa : Real Betis. Grają świetny ofensywny football i tam na wypożyczeniu fajnie by pograł. A i kilka Barcelonskich nazwisk by kojarzył.

1

@kaamil1910 ja nie wiem jak to jest że ludzie którzy zarabiają miliony za swoją grę, chwaleni są za to że umieją podać piłkę i od razu do niej wyjść. Jak to świadczy o tych którzy tego nie umieją?

0

@krystus48 raczej de jong - arthur - rakieta/busquets
Choć osobiście bym grał ofensywnie de jong - rakieta a przed nimi Messi albo Coutinho na 10. A atak Dembele/Malcom Griezman/Suarez i Messi/Dembele jeśli Messi na 10. Ale dobrze że jest dużo opcji układania składu.

Choć wiadomo że będą grali rakieta - busi - roberto i vidal. . . . .

10

Kilka pierwszych piłek Griezmanna i już widać że to piłkarz wybitny.

0

Nie srajcie, w drugiej połowie wypuści resztę chłopaków...

0

@10LionelMessi10 to że nastrzelamy goli słabszym drużyną to nie wyczyn, wyczyn to wygrać i dochodzić do finałów, a my przegrywamy z Sevilla (widocznie ma lepszą drużynę) a o LM nie wspomnę, bo tam niszczy Nas na prawdę ofensywna drużyna.

2

Tak, przecież Barcelona za Valverde jest takaaaaaaaaaaa ofensywna.

4

@Pustelnik Panowie, nie wierzcie we wszystkie pierdy które piszą szmatławce, trochę logiki.

2

@monsterrize po chuj im Ney jak kupili Hazard? Logika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?