dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
z innej beczki Panowie, Rakieta drugi mecz na ławce, przypadek? Nie sądzę. Chyba jakiś transfer Nam się kroi?
1
Mam nadzieję że się Perez nie obsra :)
0
@KaroLOCO no ale bez gry jak się ma odbudować?
2
@Lincolm tylko niech Umtiti zagra tym razem :)
0
Wyjściowy atak kontuzja. No zobaczymy co dziś Barcelona pokaże, marzy się dobry mecz bez Crack-ów...
0
@Jankes12 jest.
0
@pero1983 serio?
2
Proszę Panowie, szanujmy się. Nie wspominajcie na tej stronie o Polskim footballu. To strona o piłce, nie kopaninie.
1
170-180 za wykup proponowali a klauzula będzie 170. Powinni maks 140 za wykup zaproponować i na drzewo.
1
@nikemercurial spokojnie, jeszcze wróci, a Bawarczycy go pewnie nie wykupią jak nawet na Jamesa za 60 przyżydzili :)
7
Ja go tam szanuje, jak jest zdrowy to gra nie gorzej niż Nasze "cracki" Dembele czy Cou. Kontrakt można podpisać, bo teraz kontrakty i tak już mało znaczą. Klauzula ze 150 i dziękuję.
0
Lewandowski Lubi to :)
2
@Barca_Big_Moment ale będzie grane Busi, De Jong i Rakieta. Ale ja tam na Rakietę akurat nie narzekam, bo dla mnie gra zawsze całym serduchem i nie popełnia błędów. Strzela gole i asystuje, choć najczęściej gra wszerz. Dlatego liczę że De Jong będzie grał mocno do przodu, na SPD się marnuje.
0
@Ghandi to że prasa go z kimś łączy nie znaczy że tak jest. Choć nie mówię że nie jest, ale na razie nie wiadomo :) pierdu pierdu artykuł trzeba napisać;p
0
@Murazor a brakuje Nam jednego ogniwa w ataku jednak, mamy grać ofensywie a nie defensywie. Jak to mówił Cruijff lepiej wygrać 4:3 niż 1:0
0
@Murazor no tak, dlatego by się z Griezmanem wymieniali pozycjami, papier to papier, ale fizycznie czuje że by się dogadali, bo i Messi i Griezmann są mega inteligentni na boisku.
0
@Murazor Messi niby gra prawe skrzydło zawsze, więc wiesz; p
0
@karolaskarol a tak w ogóle to znając Valverde to pomoc będzie Rakieta,Busi, Roberto ^-^
0
@Murazor dlatego Bardziej bym widział Cou albo Griezmana na 10. A za Nimi Arthur i De Jong. 14213
0
@MarioVeB! bo przecież to takie proste :)
0
Darujcie se tego Fripo i tajmy szanse Wouge, pokazał się fajnie w zeszłym sezonie i może być na prawdę klasowym graczem:)
0
Dwa słowa : Real Betis. Grają świetny ofensywny football i tam na wypożyczeniu fajnie by pograł. A i kilka Barcelonskich nazwisk by kojarzył.
1
@kaamil1910 ja nie wiem jak to jest że ludzie którzy zarabiają miliony za swoją grę, chwaleni są za to że umieją podać piłkę i od razu do niej wyjść. Jak to świadczy o tych którzy tego nie umieją?
0
@krystus48 raczej de jong - arthur - rakieta/busquets
Choć osobiście bym grał ofensywnie de jong - rakieta a przed nimi Messi albo Coutinho na 10. A atak Dembele/Malcom Griezman/Suarez i Messi/Dembele jeśli Messi na 10. Ale dobrze że jest dużo opcji układania składu.
Choć wiadomo że będą grali rakieta - busi - roberto i vidal. . . . .
10
Kilka pierwszych piłek Griezmanna i już widać że to piłkarz wybitny.
0
Nie srajcie, w drugiej połowie wypuści resztę chłopaków...
0
@10LionelMessi10 to że nastrzelamy goli słabszym drużyną to nie wyczyn, wyczyn to wygrać i dochodzić do finałów, a my przegrywamy z Sevilla (widocznie ma lepszą drużynę) a o LM nie wspomnę, bo tam niszczy Nas na prawdę ofensywna drużyna.
2
Tak, przecież Barcelona za Valverde jest takaaaaaaaaaaa ofensywna.
4
@Pustelnik Panowie, nie wierzcie we wszystkie pierdy które piszą szmatławce, trochę logiki.
2
@monsterrize po chuj im Ney jak kupili Hazard? Logika.