6

Suarez powoli powinien zająć role super rezerwowego, bo jak gra od początku to co dotknie to spierdoli. Ansu jak wszedł to gra od razu się ożywiła, ten chłopak nie ma kompleksów. Dembuś jakby nie grał jak chuśtawka - dobre zagranie/spierdolone zagranie to byłby też git, bo chciał się pokazać. Byle Messi był zdrowy. Ja bym to widział Ansu Griz Dembele, za Nimi Messi, za Nim De Jong z Arthurem. Ale Valdek tego nie zobaczy :D

24

Chłopie zdejmij tego Suareza bo mnie popierdoli

0

Szkoda że Barca nie kupiła Lewego, On w dobrym zespole by błyszczał:)

5

@gurales no bez kitu, gdzie Marcelo w 11, jak pół sezonu na ławie xD XD

13

@shoZu weź tam nakop do dupy Valdkowi, może coś zaczną grać :D

0

Właśnie musimy pamiętać, żeby takiego gówna już nie zagrać.

27

Ale Zidane jest głupi, zbudował sobie legendę, wygrał 3 razy z rzędu LM gdzie ludzie nazwali go świetnym trenerem, a teraz przejął tonący Madryt z bandą wypalonych dziadków bez lidera. Wszystko na co za pracował zniszczy w 3 miesiące. Lol, za żadne piniondze bym Tego nie zrobił xad

0

Dobra ludzie nie srajcie, 2 sezony wygrywamy wszystko i przegrywamy na samym finiszu. W tym mamy słabszy początek i myślę że wygramy potrójną koronę, możecie robić screeny.

1

@m81 2@m81 2 sezony z rzędu wygrywali wszystko przez 90% sezonu a na koniec przegrywali najważniejsze mecze. Nie zdziwię się jeśli w tym sezonie będzie odwrotnie i po słabszym początku sięgniemy po potrójna koronę. Wtedy większość tej strony będzie musiała skomentować swoje komentarze właśnie z Tego okresu.

0

@Limal88 nie było go w kadrze bo jest po kontuzji z Tego co się orientuję.

5

Messi protestuje, dopóki nie będzie Neymara to nie gra :D:D

0

ale kaszaka strzeliło Atletico na 3:2, kompletny fart :D ale kto nie próbuję nie piję szampana :D

19

Co jak co, ale Arthur zagrał dla mnie zajebiscie. Piłka przykelejona do nogi, technika, parcie do przodu, gol, powinna być asysta po podaniu ala Xavi. Ten chłop musi grać!

3

@MrLothas niby samolubny a 2 asysty ma.

0

@MaksiuFCB a ja to mam w Netii i tego kanału nie ma. Żenada.

1

Człowiek ma eleven sport i canal plusy i jeszcze meczu nie zobaczy. To jest śmiech na sali.

3

Jak znam Valverde to dziś Busi, Rakieta i De Jong

5

@FafitFCB ta, wszyscy są zmęczeni a każdy z Nich (dziennikarzy), codziennie o tym gada :) pierdolenie o Szopenie byle się wyświetlenia zgadzały xD

2

@Elvisek po fazie grupowej jest losowanie par chyba, ale nie jestem pewny:) wiem że coś gdzieś losują ;p

1

długo nad tym myślał :) od Niedzieli :D:D

0

@Lucassito chyba że się nie zgadzasz że lepiej żeby teraz się porządnie wyleczył, niż żeby grał i złapał za tydzień kolejną kontuzję? Bo to wynika z mojego pierwszego postu.

0

@Lucassito po pierwsze masz pecha bo jestem po AWF i grałem w życiu sporo. Po drugie najważniejsza faza sezonu jest w przyszłym roku, więc jeśli myślisz że wypadając teraz na miesiąc wtedy będzie w gorszej dyspozycji to przemyśl to jeszcze kilka razy. Albo po prostu zacznij czytać ze zrozumieniem, bo widzę że dla Cb "decydująca faza sezonu" to wrzesień? czy październik? A jeśli nie rozumiesz co kto pisze, bo pewnie stąd twój komentarz, to najpierw zapytaj, a potem się wymądrzaj Panie doktorze, sportowcu habilitowany.

0

@Suzu spokojnie, 2 kiepskie występy i go Nasi będą sprzedawać xD

0

@Pawel1980 zostaw go, kolega myśli że jak piłkarz nie gra miesiąc to zapomina co to piłka, lol :D

17

niech się dobrze zaleczy, na teraz nie jest niezbędny - ważne żeby w decydującej fazie sezonu był zdrowy i w formie.

4

Na początku, gdy usłyszałem że Ney wraca, pomyślałem - WOW, super. Z biegiem czasu, gdy zapoznałem się ze wszystkimi informacjami, tak dotyczącymi budżetu klubu, jak potencjału Naszych wychowanków, jak i ceny jaką chce PSG mój entuzjazm osłabł. Jestem w tym temacie na teraz bezpłciowy, bo jeśli sprowadzą go mimo wszystko, zaakceptuję to bo wiem że sportowo Barcelona wróci na szczyty (no chyba że kontuzję), ale jeśli go nie kupią to nie będę płakał, bo jak pokazał ostatni mecz, młodzież puka do pierwszej drużyny, a i budżet nie będzie zajechany.
Dlatego niech zarząd robi co uważa, ale niech biorą pod uwagę że kibice Barcelony są głodni LM i oby ten ruch/bezruch w końcu Nam ją zwrócił :)

0

@Miroo może w końcu wyciągnął wnioski po 2ch sezonach? Cały czas grał na wynik, może w tym sezonie obierze taktykę Johan Cruijff, czyli stawiamy na mieszankę gwiazd i wychowanków, gramy piękną piłkę a wyniki pójdą w parze? OBY!

2

@Ramon w takich wielkich klubach trener trzyma taktyką zespół za pysk. I widać to było w 2 poprzednich sezonach, że Barcelona diametralnie zmieniła styl, na styl Valverde. Dopiero w tym sezonie Valdek tak jakby, nie zapeszając, wyciągnął wnioski i oby to procentowało. Jak to mówił Johan Cruijff, lepiej wygrać 4:3 niż 1:0 po totalnie nudnym meczu.

0

@JacaBarca 30 ale tylko temu że co chwile injury, gdyby nie to to kurwa :D więcej wart niż Thiago lekko ;p

22

no i teraz aż się człowiek nie może doczekać następnego meczu, tak ma grać Nasza Barcelonka Ernest!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?