dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
oj widać że nie rozumiecie sportu, siedzicie i analizujecie jak jacyś eksperci. Piłka jest prosta, albo gra drużyny się podoba, albo nie, albo zawodnik gra ładnie albo nie. Piłka to emocje, sport ma dawać emocję. Pozytywne, negatywne, różnie, ale siedzenie i analiza każdego zagrania - trochę chore.
2
jaką rezerwą? nikogo z Barcy B, sami ludzie z pierwszej drużyny, obrona i pomoc praktycznie podstawa, jedynie z przodu rotacja.
0
Cou odchodzi za 400 i welcom Pogba :D wdł. fake newsów ;p
2
Fajnie by było żeby de Jong wykorzystał to pozostałe pół roku w Ajaxie na np. wyeliminowanie Realu z LM :)
0
oby znowu 3:0 i z głowy;p
1
Byłem zwolennikiem Malcoma, ale chłop nie wnosi nic... :/
0
Jest, rotacje....
0
Zagrałbym:
Calissen
Semedo Vermalen Langle/Pique (zależy kto grał ostatnio bo nie pamiętam)Alba
Arthur Alenia Vidal
Malcom Suarez Coutinho
i wpuściłbym Boatenga żeby zobaczyć jak się wkomponuje, tak na 30 minut, Puiga niech się ogrywa oraz Denisa bo nieźle gra w tym PK;p
W football menager-ze tak bym właśnie zrobił :D
4
zmarnował karierę , bo Messi skończy grać ale Barcelona nie skończy być najlepsza na świecie, a chcąc być najlepszym trzeba grać w najlepszej drużynie. Po odejściu Messiego nastałby czas Neya, a tak to rządzić będą młodzi Francuzi:) jego broszka. No chyba że pójdzie do Realu.
0
no to bez Messiego wdł. artykułu jesteśmy skazani na porażkę :) ale coś czuję że błyśnie Cou;p
1
takiej przyjemności na patrzenie gry Dembele jak wczoraj to jeszcze w barwach Barcelony nie było, ale jak to mówią jak nie urok to sraczka...
27
Ale, ale, ale Pele mówił że Messi nie ma prawej nogi O_o
0
mnie tam się Valverde jako szkoleniowiec podoba, fajnie rotuje składem, gra Dembele, Coutinho, Vidal, Arthur, Semedo w pucharze młodzi;
Wyniki mamy, 2 trofea a ligę zawaliło lenistwo graczy (co mam nadzieje w tym roku się nie powtórzy);
Liga się wyrównała, więc i gra jest inna, a w LM gramy bardzo dobre i ładne mecze.
Subiektywnie puki co jestem zadowolony:)
1
Coutinho za Rakietę w przerwie, niech se odpocznę bo go ładnie przekopali :)
0
Ehh raz mecz spasowałem i taka brama... Na YouTube ogarnę :)
0
Już Dembele wsadził? Bo patrzę Live z Napoli :p
1
Zgadzam się, oby dwa zespoły grały kaszane :)
1
Poza tym lepiej teraz niż w finale LM :)
0
Stegen sam nie da rady...
1
Dembele Suarez Malcom
MESSI
Busqets Rakitic
Alba Pique Langlet Semedo
Stegen
0
Ja bym grał Malcomem i Dembele, na szpicy Suarez a za nim Messi, bo nie oszukujac się niby wystawiają go na skrzydle, a prawda taka że rozgrywa. SPO jak nic..
0
Dokładnie, w dzisiejszej dyspozycji z Sevilla byśmy dostali 8...
0
coś czuje że wpuści Vidala ...
2
najgorsze że Oni się nie bawią, Oni są w takiej dyspozycji...
2
no i chyba będzie trzeba grać Verma, Umtiti środek bo to jeszcze najpewniejsze...
0
brawo Pique, 2 błędy, 2 minuty, 2:1
1
na razie troche lipa;/
1
No Cauthinho ma gnoju w nodze:) pięknie:)
0
Pieknie, wreszcie zobaczymy Munira:)
1
Ktoś coś mówił o Pique?