1

Vidal co powalczyl xD

1

Ale bym zobaczył w końcu Malcoma tak od 1 minuty;/ ehh te marzenia:)

0

TER STEGEN
Semedo Pique Langlet Alba
Vidal
Arthur Rakitic
Dembele Suarez Messi

0

I te wspomnienia Daniego Alvesa...

0

Niby tak, ale akcja szła od klepania w obronie :)

0

Ale ładna akcja beniaminka :)

4

Ale Atleti robi dobre transfery, god damn, Gelson za free? Swoją drogą z tym lotem to ładne frajerstwo że kobiety w ekonomię leciały, wstyd trochę.

2

Coutinho gra w pomocy:p

0

Jak co sezon :) ale może...

1

Ciekawe czy jeśli Liverpool wygra ligę mistrzów, to czy Coutinho będzie mógł odebrać medal, w sumie to strzelił kilka goli, a nie mógł być zarejestrowany w Barcelonie w tych rozgrywkach :)

0

no tylko jestem w pracy i tvp1 odpada, a głupi Play mi obcial transfer po przekroczeniu 10gb a niby formuła L, żenada...

0

ma ktoś jakiś sprawdzony link bez zacinek?

11

Suarez za szybki dla liniowego, chłop nie ogarnia...

0

Paulinho jak na razie petarda :)

2

i co z tego że były błędy jak Nasi zagrali dno i metr mułu?

0

co z tego że nie strzela jak asystuje? Albo strzela Suarez, albo Messi, może reszta odpali a nie przeżywacie że gola w każdym meczu dany piłkarz nie strzela, przecież wygrali...

0

hahaha rak mózgu :D

0

coś czuję że w rewanżu z 5tke Espanyol dostanie, bo tu co mieli farta to nie mam pytań :)

0

Coś nie ma nikogo z Realu w topie listy, chyba po cichu zaczną szykować jakąś bombę transferowa :p

1

Hahahhaha, jednak marzenia spełniają się choć w cząstce xD

0

nie dość że 2 to jeszcze Suarez ją wrzucił specjalnie :D

4

zamknął gębę hejterowi :D

0

nie wiem czy się zgodzicie ale wdł, mnie powinni wstawić Delo na skrzydło, zdjąć Rakitica, bo Messi i tak gra na 10, a tam całe skrzydło obsługuję Alba, to za mało. W środku Iniesta z Busim spokojnie sobie poradza...

8

Zmylił bramkarza sugerując strzał prawa nogą, zaś strzelił nogą postawna przez co bramkarz nie wykonał nawet żadnej reakcji. A w bramkach o których ty myślisz po strzale piłkarze stają na prawej nodze, tutaj strzelił, stanął na nodze którą strzelił a prawą nogą i ciałem jeszcze markowal strzał z prawej. Przypatrz się, poza tym gość to na filmie tłumaczy.

0

Wszyscy patrzą na Cou, a tu nagle jeb, kupią Mehreza xD za pisiont milionów xD

0

Co do piłkarzy. Wydaję mi się że jeśli największe gwiazdy zarabiały by 50-100tys. miesięcznie to już by było za dużo. Nie dość że robią to co kochają, co jest przyjemnością a nie pracą, to jeszcze tyle hajsu? No bez jaj. Ale niestety kluby, menadżerowie i reszta otoczki nie ma wyobraźni. Świat pompuje na to tyle kasy, a można by za to wybudować w chuj miejsc pracy, zmodernizować w chuj zakładów. Z resztą nie tylko sport, jeszcze polityka, gwiazdki filmowe, muzyczne. Nieporozumienie.

0

Lewy, 10 milionów premii, jebne:D:D:D

0

spokojnie, trzeba pierwsze przejść Royo :D

0

ale jaja by były ....

0

Aduriz!!!!!!! nice!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?