dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vidal co powalczyl xD
1
Ale bym zobaczył w końcu Malcoma tak od 1 minuty;/ ehh te marzenia:)
0
TER STEGEN
Semedo Pique Langlet Alba
Vidal
Arthur Rakitic
Dembele Suarez Messi
0
I te wspomnienia Daniego Alvesa...
0
Niby tak, ale akcja szła od klepania w obronie :)
0
Ale ładna akcja beniaminka :)
4
Ale Atleti robi dobre transfery, god damn, Gelson za free? Swoją drogą z tym lotem to ładne frajerstwo że kobiety w ekonomię leciały, wstyd trochę.
2
Coutinho gra w pomocy:p
0
Jak co sezon :) ale może...
1
Ciekawe czy jeśli Liverpool wygra ligę mistrzów, to czy Coutinho będzie mógł odebrać medal, w sumie to strzelił kilka goli, a nie mógł być zarejestrowany w Barcelonie w tych rozgrywkach :)
0
no tylko jestem w pracy i tvp1 odpada, a głupi Play mi obcial transfer po przekroczeniu 10gb a niby formuła L, żenada...
0
ma ktoś jakiś sprawdzony link bez zacinek?
11
Suarez za szybki dla liniowego, chłop nie ogarnia...
0
Paulinho jak na razie petarda :)
2
i co z tego że były błędy jak Nasi zagrali dno i metr mułu?
0
co z tego że nie strzela jak asystuje? Albo strzela Suarez, albo Messi, może reszta odpali a nie przeżywacie że gola w każdym meczu dany piłkarz nie strzela, przecież wygrali...
0
hahaha rak mózgu :D
0
coś czuję że w rewanżu z 5tke Espanyol dostanie, bo tu co mieli farta to nie mam pytań :)
0
Coś nie ma nikogo z Realu w topie listy, chyba po cichu zaczną szykować jakąś bombę transferowa :p
1
Hahahhaha, jednak marzenia spełniają się choć w cząstce xD
0
nie dość że 2 to jeszcze Suarez ją wrzucił specjalnie :D
4
zamknął gębę hejterowi :D
0
nie wiem czy się zgodzicie ale wdł, mnie powinni wstawić Delo na skrzydło, zdjąć Rakitica, bo Messi i tak gra na 10, a tam całe skrzydło obsługuję Alba, to za mało. W środku Iniesta z Busim spokojnie sobie poradza...
8
Zmylił bramkarza sugerując strzał prawa nogą, zaś strzelił nogą postawna przez co bramkarz nie wykonał nawet żadnej reakcji. A w bramkach o których ty myślisz po strzale piłkarze stają na prawej nodze, tutaj strzelił, stanął na nodze którą strzelił a prawą nogą i ciałem jeszcze markowal strzał z prawej. Przypatrz się, poza tym gość to na filmie tłumaczy.
0
Wszyscy patrzą na Cou, a tu nagle jeb, kupią Mehreza xD za pisiont milionów xD
0
Co do piłkarzy. Wydaję mi się że jeśli największe gwiazdy zarabiały by 50-100tys. miesięcznie to już by było za dużo. Nie dość że robią to co kochają, co jest przyjemnością a nie pracą, to jeszcze tyle hajsu? No bez jaj. Ale niestety kluby, menadżerowie i reszta otoczki nie ma wyobraźni. Świat pompuje na to tyle kasy, a można by za to wybudować w chuj miejsc pracy, zmodernizować w chuj zakładów. Z resztą nie tylko sport, jeszcze polityka, gwiazdki filmowe, muzyczne. Nieporozumienie.
0
Lewy, 10 milionów premii, jebne:D:D:D
0
spokojnie, trzeba pierwsze przejść Royo :D
0
ale jaja by były ....
0
Aduriz!!!!!!! nice!!!!!!!!!!!!!!!!!