2

I jeszcze może frytki do Tego ?
Ale Oni mają naiwne myślenie...

0

Dembele/Ney Suarez Messi
Griezman
De Jong/Arthur Rakieta/Busi
Alba Pique Umtiti Semedo
Ter Stegen

tak bym to widział, Cou sprzedajemy skoro przyszedł Antek, Dembele albo za Neya, albo zostaje i nie kupujemy Neya bo po co. Ewentualnie Cou zostanie, wtedy pewnie będzie siedział na ławie. A Malcolm to już w ogóle niech szuka klubu, bo u Nas nie pogra. Niby od przybytku głowa nie boli, ale jednak co za dużo to nie zdrowo, że tak posypie przysłowiami ;)

8

Jak nie ma pieniędzy na Griezmanna to gdzie tam Neymar xD

0

@michal1899 cena rynkowa zawodników może i taka jest, ale Barcelona sprzedaje po maks pindziesiat xD milionów ojro

5

Piłka Nożna :) Urugwaj łatwo wygrywa z każdym w grupie, odpada w ćwierćfinale, Argentyna ledwo wychodzi, a przechodzą dalej xD

1

@trolownik Dembele w formie zjada obydwóch.

2

Neymar Griezman Dembele
Messi
De Jong Vidal
Alba Pique Umtiti Semedo
Ter Stegen

1

@Piatus98 żebyśmy my się nie zdziwili :p jak sprzedają to co mają w planach, a Grizzman już jest np. zaklepany, to może Neya wyciąganą...

3

@dunkelritter69 A najlepiej dać Rakietę i wycenić go na 400 jako filar zespołu to Nam jeszcze dopłaca xD Hue Hue Hue

0

Oby nie Dembele, Umtiti albo Rakieta, ostatecznie Cou, bo będziemy tego żałować :/

0

Wiadomo że pójdzie do Psg, temu odszedł Cavani i będą mieć przód Mbappe, Ney i Griezmann, bo szejk nikogo nie puści. Tyle w temacie.

0

@Mati90fcb Werner by się zmarnował bo my nie posylalmy prostopadlych piłek, tylko każda wszerz do Messiego. Mamy szybkiego Dembele, ile dostał piłek za plecy obrońców w tym sezonie?

0

@Pstryk a niech będzie największą gwiazdą, Messiemu nie zależy, On chce LM. Ale transfer mało realny. Poza tym lepiej by było Cou im wcisnąć za Neymara. Ale pewnie skończy się tak że kupią od Nas Cou i zachowają Neya. 

0

A Griezmann siedzi i zawija je w te sreberka...

0

To się nazywa biznes :)

1

No taki pracuś z przodu się przyda :)

0

A On w tym sezonie grał w pomocy? To Ty chyba jednak nie oglądałeś tych meczów.

5

Pół roku grał znakomicie w środku pola, od nowego sezonu na skrzydle grał piach z powodu braku szybkości. Zamiast sprzedawać niech mu dają szansę w środku pola, a Barcelona będzie w końcu kreatywna, a nie drewniak Rakieta i zmierzch kariery Busiego. Cou, Artur/Vidal oraz De Jong i możemy znów grać magię. Tylko czy tego chce Valverde?

0

We wczorajszym meczu było widać jak na dłoni że te zachwyty nad De Lichtem są delikatnie na wyrost, jest dobry, ma talent ale robi w obronie kolosalne błędy. To On w 96 nie zablokował strzału, a ogólnie Ajax miał dużo szczęścia od ćwierć finałów bo wygrywali mecze ofensywa nie defensywa, ile drużyn marnowalło patelnię jak miał Dembele w pierwszym meczu, na Ajaxie to głowa mała.

0

W Liverpoolu grał i dawał radę, a to Nasz najbardziej kreatywny pomocnik który gra najbardziej kombinacyjnie, na jeden kontakt i umie posłać passa, reszta się kurwa boi. A w obronie nie jest gorszy od Aleni czy Arthura. Odkupi go ktoś, postawi w środku pola i znowu ruszy, a my zostaniemy znowu jak frajerzy. Żenada.

0

Gdzie się pozbywać Umtitiego jak po pierwsze w formie zjada Langle, dwa Vermalen odchodzi? Trzy Piqe ma wahania formy

5

Gdybym był prezesem to:
Zmiana trenera na dobrego motywatora, więcej w Barcelonie nie trzeba,
Przesunięcie Cou do środka, pomoc Cou - De Jong - Vidal
Kupno konkurencji dla Alby i Suareza, równorzędnej
Dużo nie trzeba, głównie zawodzi mental "gwiazdeczek futbollu", jak chłopy wygrają więcej niż 1:0 pierwszy mecz z dwumeczu w CL to się w główkach zaczyna pierdolić, trza kogoś kto to ukróci

0

Toś wykrakal z tą minutą, oficjalnie przegrali przez CB xD

1

Bez kitu, mi też śnił się ten koszmar, budzę się i okazuje się że to nie sen, najgorsze uczucie :/

5

Niech mi ktoś wyjaśni co Oni próbowali zrobić, jaka była taktyka? Bo opcje były 2:
Murowanie i obrona Częstochowy
Frontal Attack i strzelenie gola
Co Oni próbowali zrobić? Mamy tak kiepski atak czy obronę?

0

no w 6, i temu speniali;p ale nie ma co żyć przeszłością :)

0

kluczowe będzie pierwsze 15 minut, jak Nam gola nie strzelą to myślę że jesteśmy w domu:)

0

Pojedziemy dzisiaj jak z ogórkami, stawiam 5:0 dla Nas :D hue hue hue

1

ja też:) jak nie to piwerko ;p

26

Dieta, suplementacja i siłownia. To jest przepis na koniec kontuzji. Nawet Messi całkowicie zmienił swoją fizyczność i dopiero wtedy kontuzje skończyły się powtarzać. Przypomnijcie sobie jaki Messi był kiedyś watły, a teraz kawał kopyta, krata na brzuchu. Kolejny przykład Ronaldo - kontuzja raz na 3 lata. A taki Neymar co sezon kontuzja. O czymś to świadczy. Jedynie Bale odbiega od tej teorii, ale On prawdopodobnie jest cipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?