1

@Scross a kto mówi że muszą wszyscy grać? W Realu gwiazdeczki nie siędzą? W City? W Liverpoolu? Kto w tygodniu wypadnie najlepiej na treningach i w poprzednich meczach powinien grać - nie masz formy ława. Nazwiska nie grają ;p

0

Messi albo na 10, albo Cou. Griezman na napadzie. Inaczej póki co Tego nie widzę. Jak gra Messi siedzi Cou i viceversa. Chyba że sprowadzą napadziora, tego Depaya to jeszcze Griezman na 10 pewnie będzie mierzony. Skrzydła to muszą być skrzydła, mamy Dzbanbele, Ansu (który powinien grać) i Trincao. Inaczej w obronie dziury że ło ....

2

Jeśli Coutinho w pomocy to 2ch pozostałych musi być bardziej defensywnych i każdy musi bronić, nawet Messi, w innym wypadku chuja z gry. Jak pokazują najlepsze drużyny, mniejsza o to kto gra, najważniejszy jest monolit, jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Jak jeden odpuści to już może być akcja przegrana. Zobaczymy czy nowy trener da radę wszystkich zmotywować.

0

@zibi no widzisz już dzisiaj plotki o Depayu. Tak myślałem że selekcjoner będzie chciał sprowadzić swojego najlepszego gracza z reprezentacji. Zobaczymy co to będzie:p

0

@baryn są 3 scenariusze, odwołają się do jego klauzuli - wtedy będzie Belował, przejdzie za darmo - najgorsza opcja,lub sprzedają go za setki milionów i jakiś zawodników. Innych opcji nie ma. On się prawdopodobnie już nie zgodzi u Nas grać.

0

@baryn no to do 30stego najwyraźniej:p

0

@baryn a co Ci się nie podoba w mojej wypowiedzi?

2

Tego prezydenta już chyba doszczętnie*******. 33 letniego zawodnika który nie chcę u Nas grać chcę trzymać na siłę? On jest normalny? Czy jego pusta łeb wybiega chociaż miesiąc do przodu? Przecież Messi może zrobić to samo co Bele, siedzieć na ławce i śmiać się wszystkim w twarz za najwyższą gaże. Zamiast na Nim zarobić, będziemy na Nim tracić? Serio Bartomeu?

2

Nikt z Was chyba nie bierze aspektu biznesowego pod uwagę. Messi to jest marka - z Ronaldo największą na świecie. Kupując Messiego zwrot inwestycji nawet ogromnej, to tylko kwestia czasu. Takich piłkarzy nie kupuję się tylko ze sportowych pobudek. A o tym że jeszcze te 2-3 lata pogra na najwyższym poziomie to jest pewnik i szczegół w całej tej transakcji. Dlatego uważam że są w stanie dużo za Niego zapłacić;p

0

A taki Memphis Depay, może do Barcelony by się nadał?

2

@fenix1983 Coutinho jak wróci to powinien grać, bo to świetny zawodnik.

0

@Pyrzo_Barcawedług mnie, na szybko:p ale jeden ze scenariuszy się sprawdził, szkoda że ten zły:p

0

Dla dobra światowej piłki powinni go Nam wypożyczyć za płacenie jego pensji, skoro Ich na nią nie stać xD ehh marzenie :)

0

Gdyby Barcelona wykorzystała że Bayern skupi się na Messim, a reszta graczy miała więcej wolnej przestrzeni...gdyby :)

0

Wdł. mnie scenariusze mogą być 2 bo jak wiadomo mecz meczowi nie równy, a że to jeden mecz to wszystko się może zdarzyć. W pierwszym scenariuszu dostajemy z 7demkę, Hattrick Lewego - może tak być. Ale jeśli wyjdziemy mega skoncentrowani, Messi będzie miał dzień, od Suareza nie będą się odbijać piłki jak od kawała drewna - to kto wie, kto wie, może i wygramy 2:1 lub 3:1. Najważniejsze strzelić pierwszego gola. Zobaczymy, ale będzie mecz:)

26

Z Messim problem jest taki że jest tak dobry że gracze chcą (nikt Ich nie zmusza) oddawać mu piłkę, zdejmując z Siebie odpowiedzialność - bo Messi to rozegra lepiej. No niestety czasem nie rozegra lepiej bo ma na plecach kilku graczy. Dlatego to nie Messi jest problemem a bez-jajeczna reszta drużyny;/

0

@Avatarr ale już blisko :D może się załapie, mocno średniej nie zaniża ;p

2

mam nadzieję że skoro sprzedali Arthura to się znajdzie chociaż miejsce dla Coutinho ...

1

Czy Ich już doszczętnie pojebało? Ściągali chłopa w połowie sezonu, nie miał okresu przygotowawczego, przytrafił mu się covid który kompletnie rozwalił sezon i teraz chcą go zwolnić? O co tu kurwa chodzi?

0

@YoungMan skąd My to znamy ;p

1

Myślę że to głupota, ale z drugiej strony rzadko ostatnio zawodnicy zostają na dłużej niż 3 sezony, więc w sumie ten Pjanic może być lepszy na 3 kolejne sezony niż Arthur...takie tłumaczenie głupoty, ale cóż, taki mamy klimat.

0

@tbas oczywiście się z Tobą zgodzę. W takim klubie jak Nasz powinno się traktować zawodników z najwyższym szacunkiem, jak chcę kogoś sprzedać to wzywam gościa do biura i o tym rozmawiamy, jeśli chcę posadzić na ławce gościa który lata gra w pierwszym składzie też wypadało by go wziąć na rozmowę: "Ivan, usiądziesz na ławce bo nie prezentujesz ostatnio poziomu który Nas zadowala, jeśli się poprawisz, dostaniesz kolejną szansę." To taka ciężka rozmowa?

0

Massimo wstawaj! zesrałeś się...

2

@adukla wierzysz że Real wygra w Manchesterze, bo ja nie bardzo:)

1

Przegrali to przegrali, jeden punkt straty to nie dramat. Piękno piłki polega na tym że mocne drużyny mogą wygrać każda z każdą, niestety hegemonia Barcelony się skończyła, ale może to i dobrze? Mi osobiście się lepiej te mecze ogląda jak nie wiem co się w nich stanie, ciągle coś się dzieje i ciągle mamy o czym dyskutować:) Jedziemy dalej Barcelono, po mistrza i LM, oby w następnych meczach to Nam dopisało szczęście:)!

1

Super wywiad:) ciekawe punkty widzenia:)

1

@Jaca27 ale niektórzy twierdzą że Juve by Nas przejechało jak walec ;) mecz, meczowi nie równy, taki morał z Tego meczu - to jest sens piłki, jakby ktoś cały czas wygrywał to po cóż to kibicowanie ? ;)

0

Czerwony Ramos, to czerwony Ramos :D

2

@FDJ czyli nie jestem sam, uff:):)

0

@kaamil1910 dokładnie Kamil :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?