dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 to co indywidualnie zrobił ????????
0
Co tam Kevin wygrał że jest najlepszym pomocnikiem? Ligę czy LM?
0
Real jak zwykłe łatwa grupa, rok w rok...
0
Szkoda że dziś już nie może zagrać xD
5
@masq już jesteśmy niewolnikami poprawności politycznej - przecież gnębimy LGBT (bo nie mogą robić czego chcą - w tym demolowania, bicia, itp)
0
ja przewiduję Pjanica za Sergio i Dembele za Griezza;p ale zobaczymy
1
@martin86 Dissu trafnie to podsumował, że Suarez u Nas już nie miał tej samej motywacji, tkwił w strefie komfortu przez co nie był w stanie mentalnie dać z Siebie 100%. W Atletico będzie kotem - co nie zmienia faktu że u Nas tego poziomu by nie osiągnął. Także nie ma co płakać za Luisem, trzeba mu podziękować za te wszystkie gole i lata.
0
że tak nie rozkminiali kto strzeli 40 goli dla Madrytu po odejściu Ronaldo.
0
@lj89 Dzbanbele za Griezza, Dest za Roberto i może by hulało ;p pytanie czy kiedyś tak wybiegną ;p
0
@maik nic dodać nic ująć:)
0
I tak Stegen jest nr. 1, po co gadka:p
0
Atleti manita jak kiedyś Barca, smuteczek. Oby w tym sezonie Barcelona się obudziła:)
2
@Maker0 Panie drogi, jest 5 zmian, spokojnie;)
0
Mam nadzieję że Luis dzisiaj ukuje oraz że Barcelona wygra ten teoretycznie trudny mecz, VeB!
1
no cóż, wszystkie sezony w których Bartomeu jest prezydentem to już historia...a jakoś przyznać jej racji nie można;/
0
Znowu 5mln zjechali, szkoda 35+5 wyglądałoby już znacznie lepiej :)
0
@PJ777 dokładnie i w związku z tym najlepszym wyjściem, czy się Nam to podoba czy nie, byłoby wypożyczenie - no chyba że wywalą Bartka i wtedy faktycznie zmienią trenera...
0
@PJ777 być może masz rację, ale być może też tak że w lidze Hiszpańskiej czy w Ajaxie rozwinąłby skrzydła. Na pewno grałby tam więcej niż u Nas - a nic nie buduję tak piłkarzy jak minuty spędzone na boisku. Fajnie że mamy Puiqa, nie fajnie że kolejny sezon spędzi w Barcelonie B w 3 lidze Hiszpańskiej - taki mamy klimat.
0
@PJ777 więc o czym to świadczy?
0
Trener komunikuję mu że w tym sezonie nie pogra - a ten mu mówi: to zobaczysz. No My zobaczymy co z tego wyjdzie, ale wydaje mi się że wypożyczenie byłoby lepszą opcją - spójrzmy chociaż na Odegarda...lepszy sezon w Betisie, Ajaxie czy w Bundeslidze - ale cały sezon zagrany, niż 10 meczów po 20 minut. Ale cóż, jego decyzja.
2
Widzę do Juve idzie Morata albo Dżeko. Jak Dżeko to Milik do Romy, jak Morata to Suarez do Atletico. Coś to sprzeczne jakieś wszystko. Ale ciul z tym...
Jak można nie wyciągnąć 20 baniek za Suareza? Przecież za mniej to jest wstyd sprzedawać. Wypożyczenie Moraty za 10! Wypożyczenie. A taki Suarez to spokojnie z 2 sezony jeszcze z 30 bramek zagwarantuję - nawet Nam na ławce jakby został. Patrzcie na takiego Aduriza - typowy Joker.
Rozumiem że płaca - ale chyba klubowej legendzie się należy? Kto im kazał takie bajeczne kontrakty proponować? Barcelona to graczy powinna kusić marką, historią, trofeami a nie tylko mamoną, co My City? PSG?
Dramat.
0
@dunkelritter69 nie wystarczy że zarządzają klubem na najwyższym poziomie? Powtarzam, skandal!
16
Będą musieli pracować???!!! Co!!?? Skandal!
0
Dla mnie po sparingach Messi, za nim od prawej Dembele, Cou na 10 i Trincao, za nimi de Jong i Pedri, a obrońcy Alba, Langlet, Araujo i Semedo. Jeśli nie dojdzie napadzior to może grać Ansu a Messi fałszywe prawe skrzydło. Ale zawsze skrzydłowy do robienia wiatru musi być, najlepiej po stronie Semedo. Jeszcze nie sprawdzony Pjanic, pewnie On będzie grał. Ale jest tyle meczy że mi się wydaję że trenejro będzie mądrze rotował składem, bo kadra jest potężna. A Griezman? Jedynie jak odejdzie Messi albo będzie kontuzjowany - to jest kropka w kropkę taki sam zawodnik, oczywiście 2 jakości gorszy. No cóż...
0
@Ricardinio14 no, zapierd.... jak Kante :D
0
@Lordzi haha to Ci się udało, śmiechłem xD
25
Ten Koroniworus... chłop zdrowy, siedzi w domu i trenuję. Nawet kataru nie miał. Ale test...
0
@Sortello no, może odzyskamy trochę kontroli w środku pola...
1
@asterix78 On się najlepiej czuję jak Messi - wolny elektron. Z resztą Depay to samo. Coutinho też. Wniosek nasuwa się sam - za dużo wolnych elektronów żeby zbudować drużynę. Dobra paka do FiFy2021 jedynie...
0
@ventriloquist1 wszystko ładnie tylko Cou też będzie grał w pomocy albo na 10. Więc pewnie dostanie z Messi bądź Griezem czas na pół. Ogólnie na 10 najbardziej nadaje się Messi - ma najlepsze podanie, wejście z 2 lini i najwięcej widzi. Więc ciekawe co zrobi trener. Ale skrzydło odpada raczej.