dunkelritter69
Dołączył/a: sierpień 2014
Czechowice-Dziedzice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tiisso no nie widzę różnicy, widzę tylko że niektórzy chcą zabraniać ludziom normalnie żyć tylko dla Tego że potrafią lepiej kopnąć w piłkę od kogoś i więcej za to mają siana...ale to nie znaczy że można im czegoś zabronić.
0
@Tiisso no, widać właśnie.
0
@wawrzyn1 żadnej? równie dobrze ta kość może boleć od jazdy na rowerze, na koniu, albo siedzeniu na twardym krześle. Czy to oznacza że piłkarz nie może wykonywać tych czynności? A jak będzie obraz w domu na ścianie wieszał i klapnie na dupe to też głupie i nieodpowiedzialne zachowanie? Ty to może Ich zamknijmy w pokoju bez klamek obitego miękim materiałem i wypuszczajmy tylko na mecze? Co Ty na to?
0
@Tiisso no własnie nie wiem czy nie mylisz snowbordu z nartami... ?
0
@wawrzyn1 oświeć mnie?
0
@Tiisso dlaczego jest najbardziej ryzykowny dla piłkarzy? Pytam jako snowbordzista z kilkunastoletnim doświadczeniem.
0
@Stenmatic idąc tym tokiem rozumowania nic nie może zrobić bo w każdej czynności jest ryzyko kontuzji.
0
jazda na snowbordzie w czasie wolnym to "nieodpowiedzialne zachowanie"? aha, a jakby się w domu potknął to co by było?
11
Podwójne standardy sędziowania, żenada.
0
@Vxb93 możesz se szczekać ale to nie matematyka tylko moja opinia, jak się ziści to pewnie się nie odezwiesz.
0
W tym sezonie na 90% wygramy LM i ogólnie potrójną koronę, tak to widzę. Tylko ciekawe gdzie wtedy będą wszyscy hejterzy trenera - a nie, będą hejtować że w złym stylu :D
3
Rakieta zagra,fajny skład pomocy-na papierze;)
0
Dobrze że nie ma tego świra Costy, bo nigdy nie woadomo co mu odwali xD
0
@Meloman69 Alba w połowie z Liverpoolem wysiadł psychicznie, płakał w przerwie po zawalonym golu, z perspektywy czasu wydaję się że nie powinien w takim stanie wychodzić na 2gą połowę, tym bardziej że już wiemy jak się to skończyło - przy 2gim golu też zawinił;/
0
@Meloman69 no, dał czadu xD
0
@Meloman69 jadę 5ty, Gasol z jakimś innymi korzykarzem stwierdzili że piłkarze są malutcy, rozbawiło mnie to stwierdzenie ????
0
@tristan87 ja też kończę 3, zajebiście mi się podoba:)
0
Kto już po "Matchday"?
0
nie ma Mnie? jestem w szoku :D heu hue hue
0
To tylko pokazuję że ten trener umie wyciągać wnioski. Mało osób potrafi pojąć że ostatecznie zawodnicy grają na boisku. Mogą kierować się jakąś taktyką, jakimiś treningami (na które trener nie ma czasu bo turnee, bo mecz co 3 dni), czy w końcu umiejętnym motywowaniem zespołu przez trenera. Ale powtarzam że ostatecznie na boisko wychodzi zawodnik i gra - dlatego po analizie, bądźmy bardziej krytyczni dla zawodników a mniej dla trenera - a jeśli można mieć do Niego zastrzeżenia, to tylko o to że nie jest MOTYWATOREM który trafia do drużyny leniwych kocurów. Dlatego jeśli mówimy o zmianę trenera - bo to łatwiejsze niż wymienić skład, to trzeba znaleźć motywatora jakim był Guardiola, a co pokazuje serial z Manchesterem City. A jeśli chcecie wiedzieć jak pracuje Valverde - za niedługo na Rakuten TV będzie dostępny za darmo serial o Barcelonie, w tym kulisy z szatni - wtedy można ocenić jaki jest trener. Ale myślę że niektórym się troszkę obróci percepcja.
0
@culedawid na żądanie, zatem rozumiem że pay per view ;p ale zobaczymy :)
1
@afe5834 No na porodówce to jedna z najgorszych nocy w moim życiu, ale z najlepszym finałem,oby ten sezon wyglądał podobnie xD
0
@Volk i Rakieta >>> Busi co wczoraj udowodnił
0
@bartex952 haha 60 minuta póki co jasnowidz,oby do końca xd
5
Przeciążył czym? Chodzeniem?
0
@Greenalley właśnie oglądam mecz Liverpoolu i grają od 60 minuty Mane, Origi, Salah i Firmino na 10. Czyli można, tylko trzeba chcieć :)
0
@FCBurza ehhh szkoda, dobry trener:)
0
Ciekawe czy Mauricio Pochetino byłby do wyjęcia (mogłem przekręcić nazwisko)
0
@Greenalley masz 4 obrońców, 2 defensywnych i 2 skrzydłowych do obrony. Griezek też pracuje w defensywie. Wszystko zależy od zawodników a nie od systemu. A w ataku mamy biedę póki co. Cruijff zawsze mówił a niech nam i 5 strzelą, pod warunkiem że my strzelimy 6.
0
@feiticeira niekoniecznie jeśli zwiększy się posiadanie piłki i kontrola nad meczem, 6 w obronie plus 2 skrzydłowych wystarczy :)