1

Zawsze można puścić szybkiego Malcoma który już pokazał w LM że na kontrze się przydaje, bo w pozycyjnym znacznie gorzej od Dembele

4

Dembele, jak masz problemy z mięśniami to zmień dietę i suplementacje, najwidoczniej coś jest widocznie nie tak!

6

Ten Dembele taki szklany że się do tarcia chrzanu nie nadaje, Coutinho chociaż nie łapie kontuzji...

1

Prędzej Roberto zamiast Artura zagra, tak że na stronie będzie Semedo + Roberto a z drugiej Vidal

0

Na 90% tak będzie, bo mu się to sprawdziło po zmianie Cou, a jest chłop konsekwentny

49

Niech wystawi ludzi co nie grają, Malcoma, Prince itp. Jak wygrają to świetnie, jak nie to tylko kolejny materiał pogladowy dla Valdka :)

2

Ostatnio Żewłakow opowiadał w foot trucku o Valverde, jak grał pod Nim w lidze belgijskiej. Mówił że Valverde bardzo się skupia na taktyce, że nie cierpi gry długą piłką i że powiedział już wtedy ze jego marzenie to prowadzenie Barcelony. Wtedy ludzie robili z tego podśmiechujki, ale On pokazał co to charakter i dążenie do wyznaczonego Sobie celu. Ciekawe ilu z hejtujacych na tej stronie Valverde ludzi może pochwalić się tak mocnym charakterem? Pewnie tylko ułamek. Ja go szanuje i tylko tyle.

0

Ja miałem kaca moralnego następnego dnia :/

2

Już nie pierdol, grał 2 czy 3 prawie całe mecze w lidze...

0

Od tego są zawodnicy, od grania i strzelania - nie tracenia goli. Trener trenuje, ustawia taktyczne, ustala skład i zmiany, ale nie gra. Zawsze jak jest sukces to przypisuje się go zawodnikom, ale jak już coś nie idzie to winny jest trener.
Valverde to dobry trener, bo Barcelona teraz w każdym meczu gra inaczej, chłop uczy się na błędach jak choćby z rotacjami, gramy 442 i 433, często zmienia się to w trakcie meczu jak dziś. Wyniki są świetne, o chuj Ci człowieku chodzi?

0

Raczej teoretycznie..

0

A jak grał Semedo to kręcił się w koło a Vinicius go objezdzal jak dziecko. Obiektywnie Roberto zagra lepiej.

0

Busi w takiej formie że widział bym pomoc Rakieta, Vidal, Artur na ten mecz, ale zobaczymy ????

0

Największą bronią Live są boki obrony, Arnold i ten drugi tak zapierdalają po boisku że to szok. Jeśli Ich zatrzymamy będzie dobrze :) wdł. mnie oczywiście :)

0

Skończcie już z tym odpoczywaniem, to jest mecz o mistrzostwo i ma grać najlepsza ekipa, mnie dziwi brak Messiego. Jeśli mecz się ułoży dla Nas dobrze to niech rotują, ale nie wcześniej. Jeśli chcą mieć siły na LM dziś trzeba wygrać, a później niech i Barca B gra.

0

Idź Malcom, bo się u Nas zmarnujesz chopie ;)

1

Czekam na komentarz :)

0

Arturo dzisiaj 10, był wszędzie i ciągnął grę drużyny. Łatał każdą dziurę :)

107

Nawet jak stracą punkty to za tą rotacje w tym momencie ukłony :) bo to rotacja rodem z Fify :)

12

no niestety, ale połowa użytkowników tej strony na prawdę myli Piłkę Nożną z Fifą. Idealizują sobie football a potem są ciągle niezadowoleni. Ogólnie w XXI wieku ludzie zaczęli idealizować sobie wiele rzeczy, wyglądów, zachowań - dlatego niektórzy żyją praktycznie "w" smartfonie, na Instagramie, Facebooku - tam świat jest idealny, piękni ludzie, sukces, wyidealizowany świat. W TV każdy mecz jest reklamowany tak, jakby Bogowie zstąpili na ziemie pokopać w piłkę.
A wtedy człowiek (każdy, bogaty, mniej zamożny) wraca do tego Naszego tak naprawdę zwykłego świata, z milionem skaz i jest ciągle niezadowolony.

65

Kilkukrotnie mówiłem że Ajaks przejdzie Juve, to ludzie się śmiali. Ajax zagrał jak w pierwszym meczu z Realem a wszyscy wiemy co było w drugim i tego im życzę z Juve.

2

Lepsze 1:0, niż znowu 3 lub 4 i olewka rewanżu

3

Bo strzelił gola a w piłce nożnej chodzi UWAGA o gole?

2

No jakby nie było :)

1

Jak Ajax zleje Juve, Pirlo coś Ty brał?

0

Moja pomoc marzeń - Cou - Arthur
De Jong
Ale prędzej w fifie niż w życiu xD

0

Valverde zły, Valverde out, Valverde nie umie trenować, tak twierdzi tutaj połowa. To niech mi ktoś powie kiedy ostatnio Barcelona miała 2 ustawienia które stosowała po danego przeciwnika i kiedy Barcelona miała tak dobrze nakreślona taktykę w poszczególnych meczach? Tylko od chcenia graczy zależy czy to wychodzi czy nie.

3

żebyś się nie zdziwił:)

0

fajne pary:) Barcelona, Ajax, City, Liverpool :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?