elclassico1994
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pisząc swojego komenta nie zakładałem niczego tylko zestawilem ze sobą bezsens z sensem :)
0
Piękne statystyki? No ludzie bez przesady :) Dla mnie może nawet biegać miliony kilometrów a co z tego jak wpusci 4 bramki w meczu?
0
Tylko żeby Lucho znowu nie zaszalał :D
2
Oglądając mecz Milanu teraz tak pomyślałem czy Eto zgodzilby się na taką rolę jaką pełnił Larsson? :D Zapraszam do dyskusji :)
7
Za tydzień liczę na potknięcie w Vigo Realu :D
0
Padlem jak zobaczyłem to :D
0
Ten tekst był nawet zabawny :)
1
Chce widzieć jak zwalniają wszyscy na tej stronie trenera :) niestety nietrafiona decyzja z zdjęciem dobrze grającego Neymara :) najważniejsze że nadal jesteśmy zależni od siebie :D Sergio ale ma głosik :D Niewolno zapomnieć że Real jeszcze tam jedzie :)
0
Tak z innej beczki :) Jest ktoś w stanie mi pomóc i znaleźć staty Leo i Krysi od czasu jak ten drugi dołączył do Realu?
0
To porównanie jest kompletnie bez sensu bo ci zawodnicy na boisku mają całkowicie różne zadania i są rozliczani zupełnie inaczej :)
0
Dla mnie sprawa jest prosta :) skoro kocha ten klub to by został a zarząd aż tak śmiesznych pieniędzy by mu nie zaproponował :) Alves welcome to Manu
0
Montoya niech dzisiaj zagra :D
0
Głównym celem jest zdobycie mistrzostwa ale gdyby przy okazji Leoś zdobył pichichi to byłoby perfekcyjnie :D
2
Wielki szacunek dla Krystyny za to co zrobił w tak krótkim czasie :)
1
Czytamy dokładnie:)
0
Ten mecz Francja Brazylia zapowiada się naprawdę ciekawie :)
1
Nie jestem tak obczajony wiec proszę o imię i nazwisko tego drugiego co podałeś :)
1
Ktoś może jest mądrzejszy ode mnie i mi powie kto komentuje dzisiaj? (Tylko nie Ollowski błagam) z innej beczki jaki wynik Lech -Legia?
0
Niech Montoya gra dzisiaj! :)
0
Ciekawe kto w niedziele na PO ;) a szczerze to nie podoba mi się powoływanie Montoyi
0
Hola hola się tak nie rozpędzaj :)
0
Mes zawsze spoko!
0
Jeśli to powiedział on i ubrał to tak w słowa to naprawdę musi to zrobić :)
0
Na czymleci barca?
1
Z Sergim Roberto chyba sie troche zapędziłeś :)
0
Jeszcze jakby grał normalny obrońca zamiast Masche to byłoby idealnie :)
14
Bartra do pierwszego składu!!
0
Bravo-Alves-Pique-Bartra-Alba-Masche-Rakitic-Alcantara-Messi-Suarez-Neymar coś takiego i gra gitara :)
0
Leo z takim uśmiechem wracał z tej gali że aż nie do wiary ;) W przyszłym rok,, nagroda jest twoja ;)
0
Widać było ze gdyby jej nie dostał to mógłby nie wyrobić ;) mimo wszystko gratulacje bo zasłużenie jak najbardziej ;)