0

Pisząc swojego komenta nie zakładałem niczego tylko zestawilem ze sobą bezsens z sensem :)

0

Piękne statystyki? No ludzie bez przesady :) Dla mnie może nawet biegać miliony kilometrów a co z tego jak wpusci 4 bramki w meczu?

0

Tylko żeby Lucho znowu nie zaszalał :D

2

Oglądając mecz Milanu teraz tak pomyślałem czy Eto zgodzilby się na taką rolę jaką pełnił Larsson? :D Zapraszam do dyskusji :)

7

Za tydzień liczę na potknięcie w Vigo Realu :D

0

Padlem jak zobaczyłem to :D

0

Ten tekst był nawet zabawny :)

1

Chce widzieć jak zwalniają wszyscy na tej stronie trenera :) niestety nietrafiona decyzja z zdjęciem dobrze grającego Neymara :) najważniejsze że nadal jesteśmy zależni od siebie :D Sergio ale ma głosik :D Niewolno zapomnieć że Real jeszcze tam jedzie :)

0

Tak z innej beczki :) Jest ktoś w stanie mi pomóc i znaleźć staty Leo i Krysi od czasu jak ten drugi dołączył do Realu?

0

To porównanie jest kompletnie bez sensu bo ci zawodnicy na boisku mają całkowicie różne zadania i są rozliczani zupełnie inaczej :)

0

Dla mnie sprawa jest prosta :) skoro kocha ten klub to by został a zarząd aż tak śmiesznych pieniędzy by mu nie zaproponował :) Alves welcome to Manu

0

Montoya niech dzisiaj zagra :D

0

Głównym celem jest zdobycie mistrzostwa ale gdyby przy okazji Leoś zdobył pichichi to byłoby perfekcyjnie :D

2

Wielki szacunek dla Krystyny za to co zrobił w tak krótkim czasie :)

1

Czytamy dokładnie:)

0

Ten mecz Francja Brazylia zapowiada się naprawdę ciekawie :)

1

Nie jestem tak obczajony wiec proszę o imię i nazwisko tego drugiego co podałeś :)

1

Ktoś może jest mądrzejszy ode mnie i mi powie kto komentuje dzisiaj? (Tylko nie Ollowski błagam) z innej beczki jaki wynik Lech -Legia?

0

Niech Montoya gra dzisiaj! :)

0

Ciekawe kto w niedziele na PO ;) a szczerze to nie podoba mi się powoływanie Montoyi

0

Hola hola się tak nie rozpędzaj :)

0

Mes zawsze spoko!

0

Jeśli to powiedział on i ubrał to tak w słowa to naprawdę musi to zrobić :)

0

Na czymleci barca?

1

Z Sergim Roberto chyba sie troche zapędziłeś :)

0

Jeszcze jakby grał normalny obrońca zamiast Masche to byłoby idealnie :)

14

Bartra do pierwszego składu!!

0

Bravo-Alves-Pique-Bartra-Alba-Masche-Rakitic-Alcantara-Messi-Suarez-Neymar coś takiego i gra gitara :)

0

Leo z takim uśmiechem wracał z tej gali że aż nie do wiary ;) W przyszłym rok,, nagroda jest twoja ;)

0

Widać było ze gdyby jej nie dostał to mógłby nie wyrobić ;) mimo wszystko gratulacje bo zasłużenie jak najbardziej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?