0

Temu panu ze zdjęcia powinniśmy podziękować i pomyśleć nad kimś lepszym :) Jak nowy sezon mu wyjdzie to zwracam honor :)

0

Niektóre potwierdzenia tezy tego którego to pisał to jest taki żal że pożal się Boże. Co maja zdobyte złote piłki przez Messiego czy któreś tam miejsce Iniesty do zaprzeczenia słów Mourinho.Niestety kibice Barcelony albo nie umieją zrozumieć prawdy albo są jakimiś psychofanami. Oczywiście to jest moje zdanie i pewnie dużo ludzi się ze mną zgodzi i nie zgodzi ale przełamał on hegemonie Barcelony,wygrywając superpuchar,ligę i eliminując nas w półfinale .Nie ma co ukrywać Barcelona potrafiła jeździć z najlepszymi nawet z Realem a po zmianie trenera na Portugalczyka coś się zmieniło i opór w końcu nam postawił :)

0

Skoro Valdes zostaje jeszcze rok(oczywiscie kasy z niego nie będzie)a można sie domyśle że narazie jest ich mało to niech kupią obrońce w końcu

0

Osobiście wolałbym Abidala ale nie wiadomo czy zdrowie pozwoli,lecz jak nie Abi to Bartra :) Ciekawe jaki dzisiaj wynik zaliczą na bardzo trudnym terenie :)

0

VivaBarca!
Jeśli wygrają z betisem to przez 4 mecze będą świętować mistrzostwo i na końcu mecz z malaga :)

0

Nie zdziwie się jak Messi wyjdzie grać

0

Piotr,1985 możesz mi powiedzieć dlaczego tak się żegna bo chętnie sie dowiem :)

0

Tak jak przepowiedziałem dwumecz Barca Milan gdzie na wyjeździe dostajemy baty albo remis a u siebie pogrom, tak teraz się też sprawdza. We Francji znowu remis albo torba a u nas albo zwycięstwo po męczarniach albo na spokojnie :)
A co do wczorajszego meczu to cesc z alexisem niech zagrają tak jak powinni z psg jeśli dostaną wgl szanse od pierwszych minut w co wątpie :)

0

Może postawić na Abidala w meczu z Mallorcą i zobaczymy jak to pójdzie,a jak zagra dobry mecz to postawić na niego w meczu z PSG :)

0

Villa zagra pewnie

0

kibic fcb: jeżeli milan strzeli u nas bramke to nie ma już dogrywki i musimy wygrać przewagą conajmniej 3 bramek, jeżeli różnica będzie dwoma, niestety Barca odpada

0

Te wasze komentarze w stylu roura to ciota itp są tak żałosne że aż wstyd mi za klub któremu kibicuje od dziecka ma takich fanów. Dostaliśmy że tak powiem lanie od milanu ale trzeba się umiec z tym pogodzic i tyle. Zadaje sobie pytanie. Czy prawdziwy fan swojego klubu nie wierzy w niego do końca? Ja tam wierze i zobaczycie że MIlan dostanie takie baty u nas że z płaczem wyjadą. Daje 3:0 albo 4:1,dowodem na to może być mecz z arsenalem który przegraliśmy a potem wygrana i gramy dalej. Pamietajcie wszyscy "kibice" Barcy. Kibicuje się DRUŻYNIE NIE WYNIKOM!!!!! VeB!!!!

0

szymon6847: Ja osobiście nie chciałbym Drogby zamiast Sancheza. Dlaczego?:
-drogba to jest srodkowy napastnik a snachez jak widac po bokach gra
-drogba zeby grac to raczej srodek ataku a tam gra nasza atomowa pchła więc raczej tam by miejsca nie zagrzał
-inne pozycje raczej nie są dla niego wskazane i nie ujmując umiejętności kompletnie drogbie nasz styl gry to tiki taka i do niego bardzo trudno sie zaadaptować a drogba to wydaje mi sie napastnik lepszy na zagranie na dzikusa czy przytrzymania piłki a nie klepania jej :)
-uważam że drogba tez grzałby ławe w Barcelonie a on chciałby grac na stare lata swojej kariery :)

0

nightwishygt:
Dlaczego mamy cię od razu minusować? Skoro masz na to jakieś argumenty które mówią że Villa nie powinien zagrać to ok,twoje zdanie i masz do tego prawo :) A ja osobiscie chciałbym żeby on zagrał

0

Tak szczerze to nam jako kibicom nie robi to żadnego problemu czy odbedzie sie to w ten dzień czy w ten.Jeżeli ma to im pomóc te pare godzin więcej odpoczynku to myśle że nie robi to żadnego problemu :)

0

Hen: przeczytaj wyraźnie powyższy artykuł, Mascherano i Cesc są zagrożeni kartkami :)

0

Jaki obstawiacie wynik z realem? :)

0

Wcześniej jakoś pedro do siebie mnie nie przekonywał ale teraz coraz bardziej daje mi do zrozumienia jak bardzo się myliłem :)

0

Wiecie co najbardziej wkurza w waszych komentarzach? Ciągłe ciśnięcie Ronaldo i jakieś docinki w stylu "ten znowu płacze itp". Jak chcecie to załóżcie sobie własną stronę i tam zaśmiecajcie siebie nawzajem takimi "newsami". A co do meczu uważam że co najwyżej real może zremisować z nami i nic więcej nie poradzą. Ciekaw tez jestem występu tego nowego goalkeeper'a :)

0

Nieważny skład,najważniejsza wygrana :)

0

nonohehe: sami dobrze wiemy jaki messi jest i pewnie zagra bo nie odpuści sobie meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?