elclassico1994
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale i tak jest konflikt wewnątrz drużyny :/
1
Trenerze, czy tak dużo potrzebowales czasu i tyle musiało się stac żeby wszyscy zobaczyli ze potrafisz? Z drugiej strony fajnie by było gdybyś to ty w trakcie meczu przekazywal informacje zawodnikom a nie przez asystentów?
0
Jeśli masz fejsa to sprawdź na grupie "Poland Cules" jak są przekazywane informacje trenera do zawodników...
0
Czyżby nasz trener naprawde miał głowe na karku? Niech tak bedzie zawsze :)
0
Czyli Mascherano jako ŚO...
0
Poprosimy bramek conajmniej x2;)
0
Musi Montoya dostać olśnienia! ;)
1
Tak samo mówił ze Alexis zostaje w Barcelonie...
1
A co gdyby w poniedziałek na miejsce Le przyszedł Jupp?;)
0
Mathieu niech się kuruje a jedyne moje marzenie co do niedzieli to Mascherano w środku pola ;)
1
Niby nie powinno się zwalniać trenera w środku sezonu ale lepiej chyba z nim nie będzie, przynajmniej jak co każdy mecz będzie inny wyjściowy skład ;)
2
Jak można mieć takich idiotów w zarządzie to jest nieporozumienie... Niech płacą jak go chcą u siebie w drużynie!
0
Pique nawet bez Puyola potrafi być super stoperem tylko na dłuższą mete nie da to Barcelonie wielkich sukcesów :)
0
To znak że pewna epoka w futbolu Hiszpańskim się skończył i czas stawiać na nowych :)
0
Kto sie założy że przyjdzie tylko Mathieu?
0
Jak nie kupią 2 obrońców to zostaną bez głów !
0
Pod żadnym pozorem nie wolno go sprzedać :)
0
Bez przesady :)
1
Ja bym chyba lepiej rządził w zarządzie niż te pacany! Oni się zabierają za przedłużanie kontraktu dla jakiegoś cienkiego dydka a obrońców jak nie było tak nie ma. Długo mamy jeszcze czekać?
0
To jest dopiero mega obrońca ale raczej niemożliwe bo do Bayernu pójdzie pewnie :)
0
Nie ma to jak życzyć źle swoim zawodnikom :)
2
Czemu akurat porównanie z Balem? Jakiś problem masz z tym że Real ma tak dobrego zawodnika w swoich szeregach? :)
0
Jak Valdes wgl będzie chciał coś takiego :)
0
Na takie potwierdzenia czekam i będę czekał co do innych dawno zapowiadanych transferów :)
0
A Benatia ci zagra na prawej i lewej obronie :D
2
Ani Kun ani Reus nie przyjdą do Barcelony i wszystko wskazuje na to że Pipita też nie także news całkiem zbędny :)
0
To by była jazda jakby do nas przyszedł :D Przy każdym czyt mój nick na SB wygwizdywany niemiłosiernie i pakujący białej części Madrytu niesamowicie wiele bramek :D
0
Zdecyduj się komu kibicujesz :)
0
Powiem tobie że będę zadowolony wgl z jakiś transferów bo wiem do czego zdolny jest nasz "dyrektor sportowy" :)
0
Ale Reus nie przyjdzie bo już się wypowiadał nt temat a tej głupie gazety nadal o tym nawijają...