0

Ale i tak jest konflikt wewnątrz drużyny :/

1

Trenerze, czy tak dużo potrzebowales czasu i tyle musiało się stac żeby wszyscy zobaczyli ze potrafisz? Z drugiej strony fajnie by było gdybyś to ty w trakcie meczu przekazywal informacje zawodnikom a nie przez asystentów?

0

Jeśli masz fejsa to sprawdź na grupie "Poland Cules" jak są przekazywane informacje trenera do zawodników...

0

Czyżby nasz trener naprawde miał głowe na karku? Niech tak bedzie zawsze :)

0

Czyli Mascherano jako ŚO...

0

Poprosimy bramek conajmniej x2;)

0

Musi Montoya dostać olśnienia! ;)

1

Tak samo mówił ze Alexis zostaje w Barcelonie...

1

A co gdyby w poniedziałek na miejsce Le przyszedł Jupp?;)

0

Mathieu niech się kuruje a jedyne moje marzenie co do niedzieli to Mascherano w środku pola ;)

1

Niby nie powinno się zwalniać trenera w środku sezonu ale lepiej chyba z nim nie będzie, przynajmniej jak co każdy mecz będzie inny wyjściowy skład ;)

2

Jak można mieć takich idiotów w zarządzie to jest nieporozumienie... Niech płacą jak go chcą u siebie w drużynie!

0

Pique nawet bez Puyola potrafi być super stoperem tylko na dłuższą mete nie da to Barcelonie wielkich sukcesów :)

0

To znak że pewna epoka w futbolu Hiszpańskim się skończył i czas stawiać na nowych :)

0

Kto sie założy że przyjdzie tylko Mathieu?

0

Jak nie kupią 2 obrońców to zostaną bez głów !

0

Pod żadnym pozorem nie wolno go sprzedać :)

0

Bez przesady :)

1

Ja bym chyba lepiej rządził w zarządzie niż te pacany! Oni się zabierają za przedłużanie kontraktu dla jakiegoś cienkiego dydka a obrońców jak nie było tak nie ma. Długo mamy jeszcze czekać?

0

To jest dopiero mega obrońca ale raczej niemożliwe bo do Bayernu pójdzie pewnie :)

0

Nie ma to jak życzyć źle swoim zawodnikom :)

2

Czemu akurat porównanie z Balem? Jakiś problem masz z tym że Real ma tak dobrego zawodnika w swoich szeregach? :)

0

Jak Valdes wgl będzie chciał coś takiego :)

0

Na takie potwierdzenia czekam i będę czekał co do innych dawno zapowiadanych transferów :)

0

A Benatia ci zagra na prawej i lewej obronie :D

2

Ani Kun ani Reus nie przyjdą do Barcelony i wszystko wskazuje na to że Pipita też nie także news całkiem zbędny :)

0

To by była jazda jakby do nas przyszedł :D Przy każdym czyt mój nick na SB wygwizdywany niemiłosiernie i pakujący białej części Madrytu niesamowicie wiele bramek :D

0

Zdecyduj się komu kibicujesz :)

0

Powiem tobie że będę zadowolony wgl z jakiś transferów bo wiem do czego zdolny jest nasz "dyrektor sportowy" :)

0

Ale Reus nie przyjdzie bo już się wypowiadał nt temat a tej głupie gazety nadal o tym nawijają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?