elclassico1994
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie oglądam za bardzo włoskiej ligi a większość ludzi tak go wychwala to jeśli ktoś może niech go opisze w jakiś sposób nie pomijając jego wad :)
0
Sprzedać? Człowieku nie ośmieszaj się :)
0
Jestem pewien że zobaczymy Leo w najlepszej odsłonie w sobote :)
0
Chce widzieć jak kupują 9 :)
0
Jak jesteś jasnowidzem to mi podaj numery w totka i powiedz kto wygra MŚ :)
0
Nie kto inny jak Cesc Fabregas :)
0
Przy tak spompowanych zawodnikach może być oto ciężko :)
1
Nie przesadzaj :) za Alonso dam będzie wbijał i środek pola będą mieli ogień w dupie :) jeśli jeszcze Modric będzie w takiej dyspozycji jak teraz :)
1
Może wreszcie coś się ruszy co do obrońców tak konkretnie :)
2
Kupić wreszcie 9 z prawdziwego zdarzenia!!!!
0
W sumie druga strona medalu jest taka że jak się zarabia takie potężne pieniądze to powinno się jakoś grać a nie człapać po boisku :) Wiśnia 6 licze na takiego Messiego nie tylko z Atletico ale i z Elche!!! Potrzebujemy jego najlepszej wersji :)
0
Skoro będzie dostawał jeszcze więcej to niech się odwdzięczy w tych ostatnich 2 meczach tego sezonu :)
0
Być może dużo by to wszystko wyniosło ale nie postarać się o takiego piłkarza jak Pogba to grzech :) a swoją drogą sam się wypowiadał że jego marzeniem jest gra dla Barcy :)
0
A gdzie pomocnik i co z Ter Stegenem? :)
0
Pogba to idealnie trafiony transfer gdyż potrzebujemy zawodników ze wzrostem a nie kolejnych niziołków :) 2 środkowych obrońców,pomocnik i napastnik oraz przy odejściu Alvesa prawy obrońca i powinna grać gitara :)
0
Nieważny sędzia,ważniejsze 3 pkt!!!
0
Z tym że Pique lider obrony to troche przesadzili xD
0
Coś ci się liczby pomieszały :)
0
A mi żal ciebie i twojego komentarzu. Idź do szkoły się uczyć albo nabierz troche pokory dziecinko :)
0
Riposta jak najbardziej udana! :) A ty jej nie zrozumiałeś więc nie komentuj :)
0
Brakuje takich ludzi na tym portalu którzy potrafią się godnie wypowiadać na temat rywala :) Marzy mi się finał Barca-Real i wygrana Blaugrany po rzutach karnych :) Veb!!
0
Może to jest czysta magia ale musi też grać więcej z kolegami,przy jednej piłce to aż się prosiło żeby zagrać zewnętrzną częścią stopy prostopadłą do Neymara który by wyszedł sam na sam,ale Leo postąpił jak zwykle. Jeżeli ma tak grać to tylko pod warunkiem jak wygramy LM i PD :D Veb :)
0
Mam pytanie,bo byłem u kumpla i zostałem zmuszony oglądać na "n" kanał z każdym meczem po trochu. Czy Pique opuścił boisko bo jakaś kontuzja czy wszystko było ok tylko Tata taką decyzje podjął?
0
Idiota z tego agenta i tyle,jak ma jakiś problem to niech sobie użyje żeby mu mózg odparował
0
Oto mój drogi kolego będzie ciężko ale to bardzo ciężko ale się okaże :)
0
Ciekawe jak to wszystko będzie dzisiaj wyglądało :D
0
Z drugiej strony co mnie obchodzi taka statystyka jest ona kompletnie bez sensu,niedługo redakcja wymyśli zapewne jeszcze dziwniejsze statystyki,Sanchez ma grać i cała drużyna a to ile ich faulują to mnie guzik obchodzi :) Jutro po zwycięstwo!!!! VeB :))))
0
Podaj źródło informacji :)
0
Bez zbędnego podniecania i domyślania zapewne znowu wyjdzie Pedro w ataku zamiast Neymara, Pedro jak zwykle z lepszą drużyną nie będzie umiał strzelić i wpuści Neymara gdzieś w 70 min i będzie musiał strzelać bramki żeby wygrać
0
Sezonowcu Sergi Roberto :)