0

Zobaczymy co nasz Leo zaprezentuje :)

1

Najbardziej co mnie dziwi to nienawiść ludzi do Niemiec. Dla mnie to jest bardzo dobra reprezentacja(szkoda Reusa) i po cichu liczę że wreszcie coś ugrają :)

0

Dobra bo się teraz zdenerwowałem i się pogubiłem ! Rakitić już na 100% jest w Barcy?

0

Nie zdziwiłbym się znając nasz zarząd jakby nawet bronił jeszcze u nas :)

0

Za przeproszeniem został w ciemnej dupie :)

1

Jestem ciekaw co teraz zrobi jak Monaco go oszukało. Chciał odejść i choć źle nie życzę to może tego bardzo pożałować.

0

Jeśli tak bardzo się prosi żeby wziąć go za taniej niż w klauzuli to czemu nie :)

0

Panu Tello bardzo chętnie podziękuje za grę w Barcelonie bo przynajmniej zrobi miejsce dla Gerarda :D

0

Cieszę się bardzo z transferu w 90% bo 10% procent zawsze zostawiam na radość kiedy widze zawodnika w koszulce Barcelony :)

0

W sumie zaczynam dochodzić do wniosku ze skoro Alex poszedł do Milanu to tak do końca nie jest przesądzone że młody Brazylijczyk przyjdzie do nas :/

2

A ja widzę troche ironii w tym komentarzu :)

0

Czekam na oficjala :D

3

Uważaj żebyś się nie przeliczył :)

5

A ja licze że Cesc będzie nadal grał w Barcelonie :)

2

Było gdzieś wgl oficjalne potwierdzenie odejścia Cesca? No chyba nie także dlaczego ludzi się wprowadza w błąd takimi artykułami?

0

Reus w Barcelonie? hahahahah nie rozumiem dlaczego uwierzyłeś w te bzdury które wypisują te "gazety". Dla przypomnienia Marco się wypowiadał że ZOSTAJE NA NADCHODZĄCY SEZON W BORUSSI :)

0

Więcej faktów mniej gadania :)

0

Co za szkoda że to jednak Serb nie wygrał :( A co do transferów to dawać mi Rakitica i Bravo jak najszybciej :)

0

A gdzie jeszcze jeden ŚO? A pieniądze skąd? W tej bajce były jeszcze smoki?

0

Będzie transfer jak zobacze oficjalnie że jest u nas :)

0

Niech te pieprzone pismaki się zdecydują czy PSG nie chce go puścić czy jednak chce bo mnie to już niemiłosiernie wkurza!

0

Nie ma takiej możliwości :) Nole wreszcie dzisiaj wygrywa cały turniej :)

0

Ten Di Maria ale namiata to jest nieporozumienie!

1

No panie dyrektorze, już miałeś tyle czasu aby obadać rynek więc teraz pora na zakupy godne Barcelony :) Chyba że po MŚ coś się ruszy w co raczej wątpie...

0

Alves może odejść ale jeśli przyjdzie ktoś na jego miejsce :) a czemu Alexis i Cesc na sprzedaż? Żal,żal,żal i jeszcze raz żal...

0

My jako kibice powinniśmy prosić tylko oto aby ten sezon w jego wykonaniu już nigdy się nie powtórzył :)

0

Utop? To by była przyjemność :)

0

Będziesz się tłumaczył z tego komentarza po zakończeniu przyszłego sezonu :)

0

Fakt faktem duża część sezonu była "przebiegnięta truchtem" czego Messi jest doskonale świadomy, ale ten nowy kontrakt osobiście upatruje jako nadzieje na nowy sezon w którym zobaczymy i Leo który nas czarował i Barcelonę może nawet lepszą za czasów Pepa :) Visca el Barca!!

0

No i co z tego? Jakiś ból dupy widze niesamowity.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?