elclassico1994
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy co nasz Leo zaprezentuje :)
1
Najbardziej co mnie dziwi to nienawiść ludzi do Niemiec. Dla mnie to jest bardzo dobra reprezentacja(szkoda Reusa) i po cichu liczę że wreszcie coś ugrają :)
0
Dobra bo się teraz zdenerwowałem i się pogubiłem ! Rakitić już na 100% jest w Barcy?
0
Nie zdziwiłbym się znając nasz zarząd jakby nawet bronił jeszcze u nas :)
0
Za przeproszeniem został w ciemnej dupie :)
1
Jestem ciekaw co teraz zrobi jak Monaco go oszukało. Chciał odejść i choć źle nie życzę to może tego bardzo pożałować.
0
Jeśli tak bardzo się prosi żeby wziąć go za taniej niż w klauzuli to czemu nie :)
0
Panu Tello bardzo chętnie podziękuje za grę w Barcelonie bo przynajmniej zrobi miejsce dla Gerarda :D
0
Cieszę się bardzo z transferu w 90% bo 10% procent zawsze zostawiam na radość kiedy widze zawodnika w koszulce Barcelony :)
0
W sumie zaczynam dochodzić do wniosku ze skoro Alex poszedł do Milanu to tak do końca nie jest przesądzone że młody Brazylijczyk przyjdzie do nas :/
2
A ja widzę troche ironii w tym komentarzu :)
0
Czekam na oficjala :D
3
Uważaj żebyś się nie przeliczył :)
5
A ja licze że Cesc będzie nadal grał w Barcelonie :)
2
Było gdzieś wgl oficjalne potwierdzenie odejścia Cesca? No chyba nie także dlaczego ludzi się wprowadza w błąd takimi artykułami?
0
Reus w Barcelonie? hahahahah nie rozumiem dlaczego uwierzyłeś w te bzdury które wypisują te "gazety". Dla przypomnienia Marco się wypowiadał że ZOSTAJE NA NADCHODZĄCY SEZON W BORUSSI :)
0
Więcej faktów mniej gadania :)
0
Co za szkoda że to jednak Serb nie wygrał :( A co do transferów to dawać mi Rakitica i Bravo jak najszybciej :)
0
A gdzie jeszcze jeden ŚO? A pieniądze skąd? W tej bajce były jeszcze smoki?
0
Będzie transfer jak zobacze oficjalnie że jest u nas :)
0
Niech te pieprzone pismaki się zdecydują czy PSG nie chce go puścić czy jednak chce bo mnie to już niemiłosiernie wkurza!
0
Nie ma takiej możliwości :) Nole wreszcie dzisiaj wygrywa cały turniej :)
0
Ten Di Maria ale namiata to jest nieporozumienie!
1
No panie dyrektorze, już miałeś tyle czasu aby obadać rynek więc teraz pora na zakupy godne Barcelony :) Chyba że po MŚ coś się ruszy w co raczej wątpie...
0
Alves może odejść ale jeśli przyjdzie ktoś na jego miejsce :) a czemu Alexis i Cesc na sprzedaż? Żal,żal,żal i jeszcze raz żal...
0
My jako kibice powinniśmy prosić tylko oto aby ten sezon w jego wykonaniu już nigdy się nie powtórzył :)
0
Utop? To by była przyjemność :)
0
Będziesz się tłumaczył z tego komentarza po zakończeniu przyszłego sezonu :)
0
Fakt faktem duża część sezonu była "przebiegnięta truchtem" czego Messi jest doskonale świadomy, ale ten nowy kontrakt osobiście upatruje jako nadzieje na nowy sezon w którym zobaczymy i Leo który nas czarował i Barcelonę może nawet lepszą za czasów Pepa :) Visca el Barca!!
0
No i co z tego? Jakiś ból dupy widze niesamowity.