elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozostaje tylko oglądać mecze Gunners i trzymać kciuki.
1
Dokładnie, śmieszne to wszystko rozpisał ale szkoda każdemu użytkownikowi też tłumaczyć osobno. Zubi w tym okienku pracuje jak świr ( w pozytywnym sensie ) a ludzie na niego narzekają. Ma być rewolucja to będzie, kiedyś bez R10 też sobie nikt Barcelony nie wyobrażał a co było dalej to chyba każdy wie. Zarząd jak i trenera będziemy po sezonie rozliczać.
2
Co do Iniesty to się nie zgodzę bo jako jeden z nielicznych razem z Albą próbowali coś grać.
1
No tak, FCB ma na pewno tyle kasy, żeby sobie dla jaj kupować piłkarzy i robić innym na złość.
0
Ahh te angielskie pismaki.. on powinien być noszony na rękach za to z jakiego bagna wyciągnął L'pool.
0
To dopiero jego pierwszy sezon, spójrz na Modricia - w pierwszym sezonie najgorszy transfer La Liga a dzisiaj jest to top 10 środkowych pomocników. Neymarowi sezon popsuły kontuzje, myślę ze teraz wypali.
0
Niestety Alexis to jeden z moich ulubionych zawodników w ostatnich latach ale wiem, że to odejście jemu bardzo dobrze zrobi. W Arsenalu pokaże 100% tego Alexisa którego widzieliśmy w Chile, pozostaje tylko trzymać kciuki.
1
Jeżeli jestem w błedzie to mnie poprawcie ale z tego co mi wiadomo to w te 86 mln za Neymara wliczone są pieniądze dla agentów, który przykładowo przy transferu Bale'a nie były ujawnione, nie tak czasem było ?
0
Może całokształem tak jednak to Suarez strzelił więcej bramek.. :)
0
Mam nadzieję, że po następnym sezonie powiemy, że grało się za nazwisko a nie gra.
4
Zawodnik dobry ale nie na Barçe. W rywalizacji z Busim a tym bardziej z tak kapitalnie grającym Masche nie powąchałby ani minuty. Oby dostali ofertę min 15 mln, żeby chociaż Rakitić się zwrócił.
1
Na daną chwilę wydaję mi się, że nie ma. Wcześniej - owszem, były. Mam nadzieję, że to już nie wróci.
1
To taki Zuniga, Pepe dla przykładu powinni dostać chyba dekadę zawieszenia.. nie wspominając już np o wybrykach Cantony.
1
święta prawda ale niestety większość tutaj robi z Suareza wręcz morderce..
3
To po prostu niesportowe zachowanie, powinien dostać czerwoną kartke, 2-3 mecze zawieszenia, jakaś kara pieniężna i tyle. Nie zrobił wielkiej krzywdy nikomu gryząc kogos, nie zaprzepaścił nikomu kariery, bez przesady, ochłońcie. Nie pozdrawiam.
1
Chcieli wszyscy rewolucje no to ją mają, nie ma świętych krów.
1
Liczyłem, że dostaną kwotę w okolicy 50 mln ale 40 + jest też dobra, powodzenia Alex!
0
Ten artykuł pokazuje, że rewolucja może sięgnąć każdego. Kiedyś ludzie też nie wyobrażali sobie składu bez R10 i Eto'o a jednak wyszło nam to na dobre. Będziemy rozliczać na koniec sezonu czy to są dobre decyzje.
2
Mascherano w takiej formie zjada Busiego. Mam nadzieję, że nie będzie u LE faworyzowania wychowanków.
0
Busquets ma mapę taktyczną w głowie, mimo jednego słabego sezonu liczę, że pod wodzą LE znowu wystrzeli. Mam nadzieję, że zmotywuje go fakt, że będzie musiał walczyć o skład z Mascherano który na DP jest jednym z najlepszych w Europie.
0
Dobrze zrobił, pierwszy wolny strzelony nie tak jak zawsze czyli na bliższy słupek w okienko żeby bramkarz następnym razem nie był w 100% pewny gdzie będzie strzelał.
0
Kapitalny zawodnik jednak potrzebujemy świeżości w pierwszym składzie a z rolą rezerwowego się nie pogodzi, a szkoda. Generałowi pozostaje życzyć powodzenia w nowym klubie! Zrobił dla nas wiele!
0
Jestem za tym żeby został ale tylko pod warunkiem, że będzie grał rzeczywiście na prawej obronie. Waleczność, szybkość to jego atuty a to dla PO obstawa, w okresie przygotowawczym można sprawdzić jak radzi sobie z odbiorem, możemy mieć z niego dużo pociechy.