0

Troszkę mnie nie zrozumiałeś, to było takie lekkie porównanie po prostu, że w ostatnich latach wychodzili z Ajaxu prawdziwi snajperzy więc i fajnie by było gdyby kontynuował to akurat Milik.

0

Ale być może będzie z niego czołowy snajper Europy, wcześniej w Ajaxie czarował Ibra, później Suarez więc może następny bedzię Arek :)

0

Nominacja Buffona to chyba jakiś żart..

1

To tradycja, która przechodzi z pokolenia na pokolenie.

0

Gadacie, że dobro drużyny ważniejsze niż konflikt osobisty ale gdyby był tutaj Guardiola to pewny byłoby tak samo bo jak sam mówi "Najpierw człowiek, potem piłkarz" chociaż nie wiadomo o co dokładnie chodzi.

0

I odnośnie tiki taki gada pierdoły i odnośnie atletyzmu Ronaldo bo to co Barca zdobyła za Guardioli to raczej nie zdobędzie już żaden klub :) Nawet SAF powiedział, że to najlepsza drużyna jaką widział a odnośnie CR to wiadomo że i tak w większości przypadków pada jak mucha. Nie podważam jego profesjonalizmu i formy ale jednak Diving ma na poziomie expert.

0

A pod newsem, że upokorzył Pique jak wszyscy na LE cisnęli..

0

Otóż to, trafiłem w 10! :) O to właśnie mi chodziło, że w poprzednim sezonie zawodnicy Realu po czasie złapali forme i też Carlo dostrzegł swoje błedy :)

0

To jak nazwać jego gre w tym sezonie? :)

0

Nie dopisałem, chodziło mi o pierwszą cześć sezonu :)

0

Ale czy to jego wina, że Iniesta gra jak gra? Za Martino to Andres robił całą robotę.

3

Tak powinno być po każdym meczu.

0

Pytanie kogo szybkościowo nie objechałby ten zawodnik z Almerii :)

0

Ten gość ma niesamowity gaz!

2

Jego brat by nie grał bo ma wiecznie kontuzje :)

0

Ja rozumiem złość bo gramy w słabym stylu i zaliczyliśmy dwie porażki ale do jasnej cholery! Przypomnijcie sobie Real z ubiegłego sezonu gdzie grali piach a co było potem? Chyba każdy dobrze pamięta. Z czasem Lucho musi dojść w końcu do wniosku, jakie błedy popełnia ale wyzywanie i obrażanie go, że np czego się nie tknie zamienia się w gówno jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zobaczymy jak będzie w fazie pucharowej w Lidze Mistrzów. Gdyby Messi zaczął wykorzystywać większość swoich sytuacji to nie byłoby takiego zrzędzenia, że słabo gramy itp.
Potrzebne są w zespole 2-3 zmiany maxymalnie, liczę na to, że w końcu Enrique co tutaj nie gra :)

0

dodaj, że grają w słabszej lidze :)

0

Po to żeby była kasa na Suareza.

0

Pytanie tylko kiedy to zrobi..

0

O, zapomniałbym!

0

Też właśnie miałem to napisać. W 100% się zgadzam ale nie musiałeś używać słowa " Prześcieradła" .

0

Zwariowałeś z tym Mourinho, chcesz żeby Barca grała defensywną piłkę?

0

To są 3 podstawowe błędy LE w tym sezonie niestety.

0

A co? sezon się skończył, że nie możemy dalej myśleć?

0

Spójrz na tabele i zobacz kiedy nie wygraliśmy z ogórkami :)

0

Więc był wolnym elektronem a nie 9-tką właśnie :)

0

Obejrzyj sobie kilka meczów Liverpoolu z poprzedniego sezonu i zobacz na jakiej pozycji grał :)

0

To nie są potwierdzone składy :) czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

0

Bardzo się cieszę, że świętej krówki nie będzie w składzie ale podejrzewam, że znowu pójdzie muuuuczeć do gazet że nie gra

0

MD pisze, że absencja może potrwać około miesiąca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?