1

Panie, przebacz mu.

0

śmiem twierdzić, że Douglas lepszy.

0

Nope.

0

Jego bym tam nawet nie było

0

pomogłem mu w tym, zgłoszone

0

Wiecznie nie będzie tak czarował jak nas do tego przyzwyczaił. Oby wróciła forma ale w tym wieku ją odzyskać będzie ciężko.

0

Pierwsza połowa była prawdziwą ucztą dla kibiców :)

0

Gołąbka nie popisała się niestety tytułem. Dobrze, że tyle osób tak zareagowało.

0

Meczowym koszulką do tych kompletów to bardzo ale to baaardzo daleko ;)

0

A Estrelle jak smakuje? bo o ile się nie mylę to było kiedyś w Biedronce.

0

Nie ma różnicy kto ucierpiał, tylko kto co planował i co zrobił

0

Celować a trafić to dwie różne rzeczy. Wyprostowaną nogą i stopą na wślizgu wchodzi w gościa z pełnym impetem..

0

Lucho out bo chce czasem Messiego na ławce posadzić, włącz myślenie :)

0

Ale człowieku, mamy drugie miejsce w tabeli i wyszliśmy z pierwszego miejsca w grupie LM i Awansowaliśmy dalej w PK, ogarnij się chłopie :)

2

To będzie paranoja jak go teraz zwolnią, wstyd i nic więcej.

0

Zgadzam się ale do końca sezonu jeszcze daleko i niewiadomo co ugra w tym sezonie Atleti nie będzie a jeżeli nie będzie u nich wyników to myśle, że dałoby radę go ściągnąć :)

0

Wiecznie w Atletico nie będzie siedział raczej więc po sezonie czemu nie?

0

Dla tego u mnie jest to nr jeden na chwilę obecną.

1

Jeżeli już Lucho miałby odejść to byłby za Simeone albo Kloppem. Inne kandydatury średnio mi się widzą.

0

Ja i tak czekam tylko i wyłącznie na dementi Messiego. W nic innego nie uwierzę.

0

Dobrze, że są ludzie którzy jeszcze trzeźwo myślą :) 100% racji!

0

Już mieliśmy taką szklankę na którą każdy liczył, że kontuzje odejdą - Afellay. Wiadomo, że Thiago to genialny piłkarz ale pisząc, że 20% meczów w sesonie jest lepsze niż oglądanie Rakiticia, który jest raptem pół roku w Barcelonie to już głupota.
Wystarczy przypomnieć sobie jak było np z Modriciem..

0

Jeżeli Messi nie chce odchodzić to nie może tak po prostu tego zdementować?
Bo jeżeli nie zdementuje tych plotek w przeciągu kilku dni to śmierdzi transferem lekko..

0

Połowa pytań jest na ten sam temat tylko minimalnie zmieniona forma, propsy.

0

Gdyby wina tylko i wyłącznie leżała po jego stronie to też bym chciał, żeby stąd wyleciał ale nasza pomoc w jakim zestawieniu by nie grała to nadal zero kreatywności a to już nie jest wina Lucho bo próbował na wszelkie sposoby ich zestawić.

0

Osiągneli piłkarską utopię i teraz brak w nich motywacji, tutaj leży problem.

0

Chociaż tutaj widać, że drybling level expert :)

0

Nic dodać, nic ująć :)

0

Ja trzymam kciuki za Lucho, może w końcu poustawia te gwiazdeczki do pionu ale znając życie to pewnie większość strzeli focha i wywalą Lucho, no cóż..

0

No dokładnie. Za dobre transfery to byli odpowiedzialni przecież trenerzy ale za te złe to tylko Zubi. Współczuć ludziom takiego idiotycznego toku myślenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?