elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie, przebacz mu.
0
śmiem twierdzić, że Douglas lepszy.
0
Nope.
0
Jego bym tam nawet nie było
0
pomogłem mu w tym, zgłoszone
0
Wiecznie nie będzie tak czarował jak nas do tego przyzwyczaił. Oby wróciła forma ale w tym wieku ją odzyskać będzie ciężko.
0
Pierwsza połowa była prawdziwą ucztą dla kibiców :)
0
Gołąbka nie popisała się niestety tytułem. Dobrze, że tyle osób tak zareagowało.
0
Meczowym koszulką do tych kompletów to bardzo ale to baaardzo daleko ;)
0
A Estrelle jak smakuje? bo o ile się nie mylę to było kiedyś w Biedronce.
0
Nie ma różnicy kto ucierpiał, tylko kto co planował i co zrobił
0
Celować a trafić to dwie różne rzeczy. Wyprostowaną nogą i stopą na wślizgu wchodzi w gościa z pełnym impetem..
0
Lucho out bo chce czasem Messiego na ławce posadzić, włącz myślenie :)
0
Ale człowieku, mamy drugie miejsce w tabeli i wyszliśmy z pierwszego miejsca w grupie LM i Awansowaliśmy dalej w PK, ogarnij się chłopie :)
2
To będzie paranoja jak go teraz zwolnią, wstyd i nic więcej.
0
Zgadzam się ale do końca sezonu jeszcze daleko i niewiadomo co ugra w tym sezonie Atleti nie będzie a jeżeli nie będzie u nich wyników to myśle, że dałoby radę go ściągnąć :)
0
Wiecznie w Atletico nie będzie siedział raczej więc po sezonie czemu nie?
0
Dla tego u mnie jest to nr jeden na chwilę obecną.
1
Jeżeli już Lucho miałby odejść to byłby za Simeone albo Kloppem. Inne kandydatury średnio mi się widzą.
0
Ja i tak czekam tylko i wyłącznie na dementi Messiego. W nic innego nie uwierzę.
0
Dobrze, że są ludzie którzy jeszcze trzeźwo myślą :) 100% racji!
0
Już mieliśmy taką szklankę na którą każdy liczył, że kontuzje odejdą - Afellay. Wiadomo, że Thiago to genialny piłkarz ale pisząc, że 20% meczów w sesonie jest lepsze niż oglądanie Rakiticia, który jest raptem pół roku w Barcelonie to już głupota.
Wystarczy przypomnieć sobie jak było np z Modriciem..
0
Jeżeli Messi nie chce odchodzić to nie może tak po prostu tego zdementować?
Bo jeżeli nie zdementuje tych plotek w przeciągu kilku dni to śmierdzi transferem lekko..
0
Połowa pytań jest na ten sam temat tylko minimalnie zmieniona forma, propsy.
0
Gdyby wina tylko i wyłącznie leżała po jego stronie to też bym chciał, żeby stąd wyleciał ale nasza pomoc w jakim zestawieniu by nie grała to nadal zero kreatywności a to już nie jest wina Lucho bo próbował na wszelkie sposoby ich zestawić.
0
Osiągneli piłkarską utopię i teraz brak w nich motywacji, tutaj leży problem.
0
Chociaż tutaj widać, że drybling level expert :)
0
Nic dodać, nic ująć :)
0
Ja trzymam kciuki za Lucho, może w końcu poustawia te gwiazdeczki do pionu ale znając życie to pewnie większość strzeli focha i wywalą Lucho, no cóż..
0
No dokładnie. Za dobre transfery to byli odpowiedzialni przecież trenerzy ale za te złe to tylko Zubi. Współczuć ludziom takiego idiotycznego toku myślenia.