elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu ktoś wspomniał o PESie! A nie, każdy porównuje wszystko do FIFY!
0
to już bym wolał Çalhanoğlu zdecydowanie :)
0
A później byś płakał jakby Messi Albo inny Neymar miał kontuzje bo przecież " mogli już odpuścić"
0
Szkoda, że nie napisałeś Benzemy pierwszego bo tam bym skończył czytać, bez odbioru
0
To odpowiedź do kolegów poniżej, którzy pisali, że nie jest w top5 napastników w Europie :) Dobrze wsadził.
0
Ja jutro bardzo mocno trzymam kciuki za Juventus :)
0
Dlatego też to ich może zgubić :)
0
237 (15 znaków proszę pana)
3
Jeszcze muszą przejść Juventus kolego.
0
Messi nie jest napastnikiem, Grzmot podobna pozycja co i Messi, bardziej ofensywny skrzydłowy. Aguero, Costa? Nie rozśmieszaj mnie. Suarez jak najbardziej w obecnej formie.
EDIT: Chodzi o środkowych napastników oczywiście.
1
Jeżeli ktoś umieści jakiś 5 napastników przed Lewandowskim to powinien jak najszybciej zrobić sobie lodowaty okład na głowę.
0
To jest mina obu panów po tym co powiedział wcześniej Enrique : " Douglas w pierwszym składzie z Bayernem - żartowałem"
5
Hmm, ulubiony zawodnik Fabregas i wszystko jasne. Trochę obiektywizmu. Fabregas zwyczajnie się do nas nie nadawał, był zbyt leniwy to po pierwsze a druga sprawa, że jak grał w środku pomocy to grał piach. Dodajmy do tego, że to zawodnik na pół sezonu.
Dodam od siebie, ze jak ktoś piszę o Rakiecie, że jest drewniany to się na futbolu nie zna. Przy Messim można powiedzieć, że każdy piłkarz jest drewniany i co? To znaczy, że się nie nadaje do grania na inną pozycję? Scholes jakoś też nie był wyśmienitym technikiem a wystarczyło, że był mega inteligentny, oddawał serce i miał kopyto żeby każdy go zapamiętał jako świetnego zawodnika.. ale co ja się znam..
2
Wypasiony komentarz! Taki na wypasie! :D
18
Wiadomo, że MOTM to Messi ale to co wczoraj robił Ivan pokazało jaka jest różnica między nim a Fabregasem.
Smiem twierdzić, że jeżeli wczoraj nie zagrałby Rakitić to wynik nie byłby taki oczywisty.
Zaimponował mi!
0
ahh te żółte stroje, uwielbiałem je :)
2
Sprawdź ile tytułów zdobył Mou to się dowiesz. Nie lubię go ale w przeszłości jednak swoje zrobił. Inna sprawa Wenger.
0
Jakoś plusiki mnie nie jarają jeżeli o tym mowa, jeżeli się czegoś uprę to będę próbował to wpajać przy każdym możliwym newsie na dany temat. Ludzię żałują a ten człowiek nie grał większość czasu. Dodatkowo przyszedł Rakitić i Rafinha gra więcej więc nie rozumiem lamentu.
0
Dokładnie, ja też sam już wolę Pume, czy nawet NB, po prostu pasiaki mi nie podchodzą.
8
Mam nadzieje, że dostaną podwyżkę od Nike, nie wyobrażam sobie Adidasa jako naszego sponsora. Zdecydowanie bardziej cenie sobie Nike niż Adidasa.
0
Chodzi pewnie o to, że nie przedłużyli umowy.
0
Pomagałby w szpitalu Vermie chyba.
0
Skromniacha jak się patrzy :)
5
Będę opowiadał kiedyś o tym dniu dzieciom !
1
Ciekawa informacja, nie powiem, że nie :D
7
Luis Norek Kanalarz
0
Z każdej konferencji Lucho można znaleźć zdanie, które nadawałoby się na cytat tygodnia.
0
Minięcie się z piłką to nie jest brak techniki.
10
Bierz L4! Są rzeczy ważne i ważniejsze!
1
Jeżeli chodzi o to, ze Barcelona nie chce dać więcej kasy to bardzo dobrze. Nie prowadzimy wolontariatu. Są gracze tacy jak Lampard, którzy żeby zostać w Chelsea proponowali obniżkę zarobków - to się nazywa miłość a jeżeli Daniemu nie pasuje tyle co chcę zaoferować Barça to bajo.