0

W końcu ktoś wspomniał o PESie! A nie, każdy porównuje wszystko do FIFY!

0

to już bym wolał Çalhanoğlu zdecydowanie :)

0

A później byś płakał jakby Messi Albo inny Neymar miał kontuzje bo przecież " mogli już odpuścić"

0

Szkoda, że nie napisałeś Benzemy pierwszego bo tam bym skończył czytać, bez odbioru

0

To odpowiedź do kolegów poniżej, którzy pisali, że nie jest w top5 napastników w Europie :) Dobrze wsadził.

0

Ja jutro bardzo mocno trzymam kciuki za Juventus :)

0

Dlatego też to ich może zgubić :)

0

237 (15 znaków proszę pana)

3

Jeszcze muszą przejść Juventus kolego.

0

Messi nie jest napastnikiem, Grzmot podobna pozycja co i Messi, bardziej ofensywny skrzydłowy. Aguero, Costa? Nie rozśmieszaj mnie. Suarez jak najbardziej w obecnej formie.

EDIT: Chodzi o środkowych napastników oczywiście.

1

Jeżeli ktoś umieści jakiś 5 napastników przed Lewandowskim to powinien jak najszybciej zrobić sobie lodowaty okład na głowę.

0

To jest mina obu panów po tym co powiedział wcześniej Enrique : " Douglas w pierwszym składzie z Bayernem - żartowałem"

5

Hmm, ulubiony zawodnik Fabregas i wszystko jasne. Trochę obiektywizmu. Fabregas zwyczajnie się do nas nie nadawał, był zbyt leniwy to po pierwsze a druga sprawa, że jak grał w środku pomocy to grał piach. Dodajmy do tego, że to zawodnik na pół sezonu.

Dodam od siebie, ze jak ktoś piszę o Rakiecie, że jest drewniany to się na futbolu nie zna. Przy Messim można powiedzieć, że każdy piłkarz jest drewniany i co? To znaczy, że się nie nadaje do grania na inną pozycję? Scholes jakoś też nie był wyśmienitym technikiem a wystarczyło, że był mega inteligentny, oddawał serce i miał kopyto żeby każdy go zapamiętał jako świetnego zawodnika.. ale co ja się znam..

2

Wypasiony komentarz! Taki na wypasie! :D

18

Wiadomo, że MOTM to Messi ale to co wczoraj robił Ivan pokazało jaka jest różnica między nim a Fabregasem.
Smiem twierdzić, że jeżeli wczoraj nie zagrałby Rakitić to wynik nie byłby taki oczywisty.
Zaimponował mi!

0

ahh te żółte stroje, uwielbiałem je :)

2

Sprawdź ile tytułów zdobył Mou to się dowiesz. Nie lubię go ale w przeszłości jednak swoje zrobił. Inna sprawa Wenger.

0

Jakoś plusiki mnie nie jarają jeżeli o tym mowa, jeżeli się czegoś uprę to będę próbował to wpajać przy każdym możliwym newsie na dany temat. Ludzię żałują a ten człowiek nie grał większość czasu. Dodatkowo przyszedł Rakitić i Rafinha gra więcej więc nie rozumiem lamentu.

0

Dokładnie, ja też sam już wolę Pume, czy nawet NB, po prostu pasiaki mi nie podchodzą.

8

Mam nadzieje, że dostaną podwyżkę od Nike, nie wyobrażam sobie Adidasa jako naszego sponsora. Zdecydowanie bardziej cenie sobie Nike niż Adidasa.

0

Chodzi pewnie o to, że nie przedłużyli umowy.

0

Pomagałby w szpitalu Vermie chyba.

0

Skromniacha jak się patrzy :)

5

Będę opowiadał kiedyś o tym dniu dzieciom !

1

Ciekawa informacja, nie powiem, że nie :D

7

Luis Norek Kanalarz

0

Z każdej konferencji Lucho można znaleźć zdanie, które nadawałoby się na cytat tygodnia.

0

Minięcie się z piłką to nie jest brak techniki.

10

Bierz L4! Są rzeczy ważne i ważniejsze!

1

Jeżeli chodzi o to, ze Barcelona nie chce dać więcej kasy to bardzo dobrze. Nie prowadzimy wolontariatu. Są gracze tacy jak Lampard, którzy żeby zostać w Chelsea proponowali obniżkę zarobków - to się nazywa miłość a jeżeli Daniemu nie pasuje tyle co chcę zaoferować Barça to bajo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?