0

Mam nadzieję, że to troll.

0

Taaa, Mila na pewno by wytrzymał fizyczność Szkotów.

0

Z łatwością można się domyślić, że to tylko wymysł mediów :)

1

Jeśli tylko tyle to spoko, wolałem się upewnić, żebym się później nie zdziwił.
W TV nie obejrze, pech chciał, że nowy telewizor jaki zakupiłem dzisiaj jeszcze nie będzie do odbioru ;/
Dzięki wielkie! :)

0

Mam pytanko, prosiłbym o nieusuwanie tego za szybko gdyż nie chce mi się pisać po forach a tutaj na pewno dostanę szybko odpowiedź. Jeżeli jestem abonenetem Cyfrowego Polsatu to czy mogę za darmo na Ipli na komputerze obejrzeć mecz Niemcy vs Polska? Na stronie jest, że niby darmowo ale nie wiem czy to dotyczy tylko w tv czy przez aplikacje na komputerze też. Jeżeli można to chciałbym się dowiedzieć jak to mogę zrobić.

0

Literówka, zwróć uwagę, popraw, nie czepiaj się, wszystko w temacie.

0

Gdyby udało się ugrać teraz 3 pkt z Atletico to byłoby coś pięknego mieć komplet pkt po 3 trudnych meczach.

1

Co się dziwić? Na stronie o tematyce piłkarskiej a konkretnie jednego klubu pisze o polskiej władzy i jeszcze ją obraża. Od tego raczej inne fora są.

0

Czy tylko mnie irytuje wypisywanie, że wszystko co złe to wina Pereza? Fajnie by było, żeby chociaż jeden użytkownik to przeczytał, który takie wypociny piszę i zaprzestał tego działania. Wtedy mój komentarz nie poszedłby na marne :)

2

Może będzie to nasz drugi Heniek Larsson.

0

Ja nie mówie tutaj, że Yar to dobry czy zły zmiennik i czy drogi czy nie. Chodzi o to, że rola rezerwowego nie polega na tym, żeby podać do najbliższego i gra na alibi, tym bardziej jeżeli to zawodnik ofensywny.

@Xavifcb6

Źle zrozumiałeś komentarz, patrz wyżej to co napisałem do Ciuus'a

9

A tymczasem legenda Realu (Xabi Alonso v2.0) Asier Illaramendi oficjalnie w Sociedad.

1

Uważasz, że każdy rezerwowy nie może strzelać, dryblować, stracić piłki po indywidualnych akcjach? To jak miałby się jakiś rezerwowy wbić do pierwszego składu w innych klubach?

0

3 bramka wina Roberto.


Z taką koncetracją jaką mamy na bokach obrony to jest wstyd jak można tak spać.

0

Kilka dni temu miałem to samo ale już nic nie pisałem bo to raczej mija się z celem...

0

Oby nie, strasznie podoba mi się jego styl gry i mam nadzieję, że w przyszłym roku powalczy o miejsce w pierwszej drużynie bądź wypożyczenie do jakiegoś mocnego klubu :)

0

Komentarz usunięty

0

No tak, sorki, idę pograć w FIFĘ albo PES'a i zobaczymy czy nasz zarząd ogarnie takie dobre transfery jak ja.

1

Nie karmić trolla :)

0

Nic nie zniszczył, doprowadził m.in. do trypletu :) I dobrze zarządza klubem, mylą Ci się kadencje Barto i Rosella :)

1

Naczelna hejterka Bartomeu i fanka Lapcia. Spokojnie, nikt nie umiera :)

3

Deklasacja jednym słowem! :)

6

Oby tak zostało...

0

Niby talent ale nie ma przecież pośpiechu ściągać gracza za conajmniej 80 mln (+ wałki pod stołem). Jest Busi, Rakitić, Iniesta (na wyczerpaniu) i za niego jest Rafinha do pierwszego składu. Z całym szacunkiem do umiejętności Pogdy ale jeżeli sytuacja byłaby odwrotna to taki Pogba by wchodził za Andresa a my byśmy chcieli Rafinhe za jakieś 60 baniek. Niech tam sobie posiedzi jeszcze trochę.
Ludzi do pierwszego składu mamy, ławka też, tym bardziej od stycznia.

1

No a ten zarząd więcej zarobił przy większych kwotach za transfery piłkarzy i ich wynagrodzenia (zmieniły się czasy) :)

13

Cholera, jak tu wszyscy dobrze się znają na finansach, ekonomii i innych czarach :)

1

"jak Joan Laporta pozostawił dług w wysokości 431 milionów."

I gdzie to super zarządzanie do jasnej trzasnej fanatycy Laporty?

0

Ja nie bronie Barto, mi chodzi o to że wszyscy wychwalają Laporte, tu jest różnica :)

0

Otóż kto, powinien być ktoś świeży a ludzie tylko widzą Laporte i piszą wszystko żeby go pod niebiosa dać.

3

Oficjalnie z tego co mi wiadomo to klub regularnie zarabia i spłaca kredyt więc nie ma tematu o jakimś pierniczeniu, że był jakiś inny projekt a nie wiadomo co w nim było zawarte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?