11

Fanatycy Laporty mówią, że trypletu nie zdobyliśmy dzięki zarządowi więc czemu zarząd w połowie sezonu był przez nich wywalany jak było gorzej?
Wasza logika wygląda tak:
- jak wygrywamy to zasługa Lucho i piłkarzy
- jak przegrywamy to wina zarządu

I tak klepiecie o tym Laporcie jakby się miało coś zmienić, nagle cudotwórca zacznie ze szkółki korzystać wydając budżet transferowy na Pogbę.
Takie pranie mózgu tutaj zostało zrobione przez niektórych użytkowników, że szok.
Zaraz zapewne zostanę zwyzywany... bo jak mogłem napisać takie 'brednie' o zarządzie i nie popierać Laporty... ojej.

3

Brawo, nie dobrze, że jest człowiek statystyka :)

Szkoda, że ludzie sugerują się masówką i powtarzają głupoty innych na tej stronie.
Teraz masówka na Laportę, że zajebisty i co to nie on a ludzie szczegółów nie znają jego kadencji.

1

Co to w ogóle za porównanie? A Busi i Pedro to co? W młodzieżówkach grali? od U-17?
Jeżeli myślisz, że w Barcelonie co kilka lat wyjdzie pokolenie te co gra teraz to nic Ci się w naszej szkółce nie będzie podobało :)
Jak to się mówi z szamba perfum nie zrobisz i trzeba mieć talent, żeby zagrać na miarę pierwszego zespołu a nie tylko grać w La Masii. Talent i praca muszą muszą ze sobą iść w parze, osobno to nie przejdzie :)

4

Mnie tam te poziome pasy nie przeszkadzają i tak koszulka na zawodnikach wygląda dość zacnie :)

1

A co złego jest w La Masii?

0

Wieje hipokryzją jak mówi o Wychowankach i Pogbie

1

Barto plusuje mega ostatnio :)

0

Tylko, że na Pogbę to trzeba by było wydać 3x tyle co na Turana więc ten transfer jest jak najbardziej ok.
Tym bardziej, że to jest już zawodnik ukształtowany, doświadczony i ograny w lidze a z tych trzech elementów nie można żadnego przypisać francuzowi. Wnioski? Bardzo dobry transfer pod każdym względem.
Tym bardziej, że od stycznia będzie mógł wnieść od razu coś do drużyny i nie będzie musiał się ogrywać w nowej lidze jak Pogba.

0

Głupoty piszesz i tyle, bez argumentów. Trzeba pograć a nie oglądać filmik tylko.

0

Prawdopodobnie oglądasz filmiki na których jest słaba grafika albo nie widzisz jak wyraźne są twarze w Pesie, można gadać o gameplay bo każdy ma inny gust itp ale twarze w FIFIE? nie ma porównania..

Dodam od siebie, że każda dziewczyna jaką znam i gra w gry to wybiera fife. Dlaczego? Ano dlatego, że to zręcznościówka i też pewnie to Ci się podoba :)

Pes jest trudniejszy, szczęgólnie jeśli ktoś chce poznać piękno tej gry i zagrać full manual sterowanie :)

Edit: I racja z tym, że niektóre twarze i w jednej i w drugiej grze są bez sensu całkowicie i wyglądają jak kupa.

0

W Pesie jest już coś podobnego do FUT'a

0

Takie cuś napisałeś a grałeś w PES'a 2015?

0

Ale i tak większość napiszę, że FIFA lepsza bo ma prawa do większości.. PES 2k15 to miazga była :)

2

śmiech na sali z częścią o Messim

0

Look like Jezus

0

google nie bolą

0

Fani Laporty już nie tacy pewni, sam Laporta pewnie tak samo :)

0

Które dokonał obecny zarząd :)

0

Nie wiesz może jaką ma klauzule?

1

Mi się wydaję, że chodzi o Verttiego :) albo Jodłowca

2

Widać, że facet od bukmacherki :)

1

Nie wiem co Ty bierzesz ale odpuść sobie. Piszesz o jakiś synach katarczyków i że Messi do Kataru.. o stary.

3

Zapomniałeś dodać jeszcze powrót ogromnych długów w klubie :)

0

Czytam te niektóre komentarze to mi się rzygać chcę.. Jak była kaszanka to każdu mówił, że to wina Barto a jak wygraliśmy tryplet to TYLKO dzięki zawodnikom i trenerowi.. ludzie ogarnijcie się.

1

Dziwi mnie wasze zafascynowanie nim a ja mam nadzieję, że ten Pan wyborów nie wygra i albo zostanie obecny rząd, albo też przyjdzie ktoś świeży a nie odgrzewane kotlety, które mogą zachwiać finansowo nasz klub.

E: Podejrzewam, że jego kampania to będzie coś w stylu Dudy, czyli naobiecuję wszystko co najlepsze, co tylko się da.

0

Ooo, nawet nie wiedziałem ale mam nadzieję, że to nie będzie jakaś kicha nastawiona typowo na kasę tylko fabuła niczym z całej serialowej trylogii :)

0

Z Prison Breakiem nie ma się co dziwić, jeden z najlepszych o ile nie najlepszy serial na świecie, chyba tylko Breaking Bad jest porównywalny.

0

Montoya do sprzedania a Douglas na wypożyczenie, tak jak kolega niżej napisał. Innego scenariusza tutaj nie widzę, bo nie wydaję mi się, że Montoya zgodzi się na ławkę rezerwowych na następny sezon.

0

W końcu głos rozsądku a nie wszyscy zaślepieni Laportą :)

0

Tak, no też racja, wiadomo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?