0

Z jednej strony bardziej stylem gry podoba mi się Veratti ale z drugiej Pogba jednak daję nam to co jest nam bardzo potrzebne - doskonałe warunki fizyczne.
Moim zdaniem lepszym transferem byłby ten zawodnik, który byłby tańszy bo obydwaj są świetnymi grajkami.
Dochodzi fakt, że Pogba ma ujowego menago i to też trochę na minus.

0

Handi +1 PSG. @ 1.6-1.7

1

Daj spokój, wszystko rozumiem ale 3 dostać?
Dodatkowo Everton do 90' remis i Chelsea teraz przy kupie szczęścia zremisowali.

1

Dzisiaj się utwierdziłem w przekonaniu, że BPL upada.

1

W pakiecie z Borną Ćorićiem.

5

Lapciu, Lapciu... zrobiłeś tyle dobrego dla klubu a teraz gdy Barcelonie się powodzi to próbujesz zniszczyć jej wizerunek poprzez takie głupie gadanie.



Odkąd klubem rządzi Barto a nie Rossel to przewaga pozytywów nad negatywami w jego kadencji jest niezaprzeczalna.

Poprawa sytuacji finansowej, udane transfery, tryplet - 3 najważniejsze rzeczy.

O sprawie nieletnich się nie wypowiem bo moim zdaniem każdy klub tak robi ale wiadomo, że to i tak minus jego kadencji bo co by nie mówić, mieliśmy BANA. Jeżeli chodzi o wizerunek klubu to myślę, że z czasem nadal będzie ulegał poprawie.

Co więcej, nie jestem fanem teorii spiskowych ale cały czas sądzę, że prędzej czy później wyjdą brudy związane z Florkiem/Sędziami lub co tam jeszcze było tak jak ta cała afera z FIFĄ.



Po tym co dzisiaj powiedział to mam nadzieję, że w życiu tutaj nie wróci.

2

Zaczynam wierzyć w to sędziowanie przeciwko nam.

Brawo za odpowiedź!

0

Piq co playmaker

0

Dani w drugiej połowie też w Eibarze gra

0

Niżej było z pięć sztuk

1

Sędzia ślepy chyba

0

na http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=9 praktycznie nigdy nie ścina i działa bez problemów jakby ktoś chciał :)

0

Piękna akcja, brawo

1

Dałbym se głowę uciąć, że komentator na Beinie powiedział Pique i po ruchach też tak wywnioskowałem, dzięki za poprawkę :)

0

Pique dramat :)

1

Bez fajerwerków jak dla mnie jeżeli chodzi o ten filmik.

2

Jednak pomyłka :)

2

Na chwilę obecną tak, jest lepszy, nie samym dryblingiem ocenia się zawodnika.

0

Hahaha Pique :D

0

Co? Ktoś dotknął? Raczej bramkarzowi nie przeszkadzali.

0

Pique jak posąg.

0

Robben powie, że 'to nie cyrk' :)

0

Hmmm za tą sytuację czerwo? W życiu nie widziałem, żeby ktoś kiedyś za zbyt wysoko podniesioną nogę dostał czerwień bezpośredni (nie licząc oczywiście jakiś agresywnych wejść) a Pazdan go lekko przejechał.

0

Sytuacja 2x z Lewandowskim jak O'shea go przytrzymywał i złapał. Nie widziałeś tego?@SoviakTu raczej żółta jak coś, co by nie mówić to piłka najpierw i zamierzone (chyba) nie było.

0

Miodzio hahahahhahaha. Więcej ha.

1

Czy tylko ja jestem zdania, że tego karnego nie powinno być, dla nas przynajmniej jeden i czerwo dla O'Shea?

3

Co do Douglasa się zgodzę ale Ukrainiec był czołowym zawodnikiem swojej ligi gdy go ściągaliśmy a Alex w środku pola w Arsenalu, że tak się wyrażę - wymiatał i to tylko ich wina, że nie wykorzystali swoich szans.
Piłkarzy rezerwowych też trzeba kupować bo zawodnicy ze szkółki nie będą chcieli wiecznie siedzieć na ławce tylko będą szukać gry poza klubem.
Określenie 'piłkarski śmietnik' jest obraźliwe i nieprawdziwe bo w każdym klubie znajdą się niewypały transferowe bez względu na to czy klub jest 'czymś więcej niż klubem' czy nie.

2

My, decydują strzelone bramki albo różnica bramek.

0

Goooooool!!!!! Brawooo!

0

No rzeczywiście, większość spotkania gniotą ale zapału nie ma, o ironio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?