2

Oho, eksperci się pochowaja na kilka dni

14

Polska Cebulandia na początku kariery Lewandowskiego też tak wszędzie pisała, że się do niczego nie nadaje, że drewno, nie mają kogo obserwować itp.
Zanim napiszecie, że się nie nadaje po dobry początku sezonu to dajcie chłopakowi czas, żeby zobaczyć jak się rozwinie.
Czy tylko mnie tak bardzo irytuje jak Polacy piszą o innych Polakach, że nic w piłce nożnej nie osiągną?

"Piątek jest nikim i nie ma czegoś takiego jak jego oglądania. Media robią z was głupków." - Naprawdę masz taki miał w głowie?

0

Rafinha już bez siły, czekamy na Dembe.

13

Sabotaż w wykonaniu EV. Najlepszy na boisku zszedł, a Ci którzy potrzebują respiratora zostają.

1

Beka straszna, żenada.

0

Ulżyło jak potwierdził, że Neymar tutaj nie wróci.

6

Jak dla mnie to nie ma tematu. Wypiął się na Barce, klub nie był na to przygotowany w najmniejszym stopniu żeby go kimś zastąpić. Nie wyobrażam sobie gościa tutaj i oglądania jego występów w naszej koszulce. Nie po to przyszedł Dembele za gruba kasę, żeby teraz ktoś jego pokroju tutaj wracał. Fajnie, że się przyjaźni z Messim i Suarezem ale tego drugiego Pana może tutaj już nie być z najbliższym czasie że względu na wiek i na formę więc lepszym rozwiązaniem jest szukanie "9" a nie ściągać tutaj tego typa.

1

W obecnej formie Suareza taki Krzysiu byłby idealny bo na grę Luisa nie da się patrzeć. Co z tego że "potrafi klepnac z Messim"? Później zdziwienie, że Leo gra sam bo nasz snajper zapomniał jak się strzela gole i pełni rolę Benzemy (czyt. Gra tragicznie, ale ludzie go bronią bez powodu). Szukajmy gościa, który strzela bramki a nie biega z nadwagą na boisku. To jest Barcelona a nie jakaś drużyna z B klasy gdzie można biegać z brzuszkiem i czasem coś klepnąć. Mam nadzieję, że zarząd na koniec sezonu zakupi jakiego konkretnego napadziora.

1

O ile nie lubię porównań w stylu "Nowy Messi" tak Arthur to klon Xaviego z tym, że bardziej dynamiczny.

0

Finalnie nie było z tego bramki, a on sam zdobył jedna.

0

Majstersztyk po prostu.

0

Ratuje. Przypominam, że o wyniku i punktach decydują bramki strzelone.

0

Jednak wróżbici z LA rambri się pomylili. 3-0 i totalny blamaż (czyt. kompromitacja) Legło w gruzach :/

0

O to się właśnie rozchodzi.

1

Dokładnie. Jedynie co to z przodu zawsze Dembele coś próbuje choć nie zawsze to wychodzi ale widać chęć do gry w przeciwieństwie do reszty.

1

Dziwne, że większość potrafi za wynik obarczyć i wypominac błędy każdego tj. Dembele, Valverde etc a o Messim to cisza całkowita. Gdyby to był przeciętny mecz w jego wykonaniu to zrozumiem bo to legenda ale dzisiaj totalne dno z tego co widzę.

0

A jednak hat trick Pique. Pomyliłem się.

7

Pique dzisiaj dublet.

0

To logiczne, że każdy chce zarabiać więcej. Piłkarze nie będą zarabiali wiecznie milionowe kwoty, a patrząc przyszłościowo chcą mieć duża gotówkę żeby rozdysponować to na swoje inne biznesy po to by zabezpieczyć przyszłe pokolenia w rodzinie.

0

Nie. 15 znaków.

38

Najgorsze: Roberto.

Semedo chyba za mało kosztował żeby grać w pierwszym składzie... Szkoda, bo nie dość, że przy Semedo obrona ma się lepiej to jeszcze w ataku zyskujemy.

1

Thanos w kolejnej części Avengersów będzie chciał zdobyć Inieste i dołączyć go do kolekcji kamieni nieskończoności! Uważaj na siebie Andres i powodzenia!

0

A czy Busi jest szybki? Silny? Skoczny? Nie. W innych klubach na tej pozycji grają zawodnicy o całkowicie innej charakterystyce a ja piszę o jego stylu, więc w tym wypadku nie wymaga.

0

Rozumiem, dlatego napisałem, że praktycznie nikogo bo na dobrą sprawę zostaje tylko Alba i Busi. Swoją drogą ciekaw jest ile czasu Busi utrzyma grę na takim poziomie, jego pozycja nie wymaga ogromnych warunków fizycznych, które mijają z ze względu na wiek. Wydaje mi się, że może pograć jeszcze ładnych parę lat na bardzo wysokim poziomie.

10

Wiadomo że to ogromna strata, jednak powoli wchodzimy w całkowicie nowy etap w Barcelonie. Nie ma już Xavier, Valdesa czy Puyola, teraz odchodzi prawdopobnie Iniesta i w przeciągu 2-3 lat myślę że nie będzie już u nas Messiego czy Pique i tak naprawdę ze złotej Ery nie będzie praktycznie nikogo i plusem jedynym ale bardzo ważnym jest to że kadra będzie odświeżona i chociaż nie będzie narzekania że piłkarze są wypaleni tylko będzie to duża świeżość.

1

Ale dał lalę...

0

Tylko ze teraz mamy remis a gramy 1 mniej. To nie była 90 minuta żeby popełniać taki faul. Zbyt często Roberto jest usprawiedliwiany.

0

Dobrze? Nie widziałem żeby Aspas miał pusta bramkę.

0

Roberto podsumował kapitalnie swoją formę w ostatnich tygodniach.

2

Valverde pokazuje Vermie że grają zbyt ofensywnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?