elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Daredevil? Punisher może?
0
To czemu jeszcze nie śpisz? :P
1
Polecam przerzucić się na PES-a :) Gameplay daje o wiele większą frajdę niż w przypadku gry od EA.
0
Jak dla mnie to skończy się tym, że w tym roku kalendarzowym przyjdzie 3-4 nowych zawodników, ale nie będzie to żaden z wyżej wymienionych. Co jak co, ale do cichych i tanich transferów to Barça ma łeb.
0
Rabiot dobry grajek, ale jeśli to o czym piszą gazety to prawdą, że mamusia jest taka spragniona pieniędzy, żeby wyżywić wnuki to jak dla mnie lepiej się wstrzymać z tym transferem. Z drugiej strony być może to tylko wymysły pismaków.
0
Żaden psycholog, polecam sesje Ayahuaski. Po sesji odnajdzie sens swojego życia :)
2
Pewnie tak, ale to nadal nic nie zmieni. W media tylko o Pisie i PO i tak tez większość ludzi będzie głosować bo nie mają swojego rozumu.
1
Kto będzie tym nowym rządem? Platforma z Nowoczesną jest spalona, dalej jest Kukiz ale to i tak za małe poparcie żeby wygryźć PiS-owców. Obstawiam, że przez najbliższe kilka lat nic się nie zmieni.
1
Też tak myślałem, jednak poczytaj o samym Altiero Spinellim (bo wg. jego planu jest to organizowane) i o tym co zakłada ta cała Unia i jak ma wyglądać przyszłość :) Linkować nie muszę, jest tego od groma :)
5
No tak, prawdziwy Polak - patriota, chce aby w Polsce było wszystko niemieckie i amerykańskie!
Wszystko co polskie zlikwidować, bo TVN robi pranie mózgu, że to co polskie to jest powiązane z PiS-em i każdy ktoś domaga się repolonizacji to idiota!
Tylko wspólna demokratyczna Unia Europejska założona przez komunistycznego Altiero Spinelli-ego!1!!11!!!!!!1!1
2
Repolonizacja Mediów a nie, żeby wszystkie media były własnością rządu. Trzeba to odróżnić. Platforma już nigdy nie wygra wyborów w Polsce (i dobrze), a "krytyka PO" ze strony TVN-u to celowy zabieg, są to media Amerykańskie, które lepiej znają się na praniu mózgu, szefem TVP jest Kurski, który nie pomyśli, że mogłoby im to wyjść na dobre :) Pozdrawiam :)
0
Eee, mało wiarygodne źródło, dużo sponsorowanych artykułów.
6
Mamy o wiele lepszych zawodników niż Robero do środka pomocy, więc nie widzę w tym najmniejszego sensu.
0
Firmino jaki czarodziej
0
Być morze zarzegnany.
13
Ich konkurencja również zagrała tragicznie, więc to żaden argument, że nie grają.
1
Zdecydowanie nie.
Wesołych.
0
Bardzo fajny buk, duża oferta.
2
Bo jest bez formy.
1
Polecam PES-a :)
3
Ja bym się bał puścić córkę na takie wydarzenie.
1
Na ten moment przychodzi mi do głowy tylko Firmino. Nie widzę jakoś innych dziewiątek godnych "na już" zastąpić Luisa.
0
Po tej wypowiedzi w sumie to nie wiem o co mu chodzi...
1
Teamwork to nic innego jak Oriflame. Marketing sieciowy. Wypłata % od sprzedaży Twojej lub Twojej struktury.
2
Komentarz usunięty
0
To co napisał autor to raczej był sarkazm.
7
Oj zdają, przyjadą na marsz ludzie, którym będzie zależało zrobić burdy, a później w TVN24 będą wrzucać ich do jednego wora z prawdziwymi patriotami i będą wszyscy nazywani faszystami, nazistami, ksenofobami. Później ludzie będą popierać, że nie ma marszu. Tak się umiejętnie wyniszcza naród poprzez zabicie patriotyzmu.
1
Ja pierd*le, najlepszy z ofesywnych graczy w drugiej połowie schodzi
6
W zamian za partolenie Suareza i Rakiticia zejdzie Dembe
1
Rakitić killer pola karnego