0

Masturbować się

1

Już kilka razy to widziałem i to jest fake czy nie? :D

0

Ściągnij VPN i zmień lokalizację na Polska

0

VPN próbowałeś?

0

Faszyn from raszyn

0

Ściągnięcie i wgranie patcha z wszystkimi licencjami to jakieś 3-4 minuty. Polecam.

1

W moim przypadku Matrix.

0

Wersja legend daje korzyści tylko i wyłącznie w myClub na start rozgrywki. Legendy możesz losować w trakcie grania online a to o czym Ty piszesz to dwie drużyny, które są dostępne offline i każdej wersji.
W skrocie - w każdej wersji zagrasz Europa vs. Świat.

13

Przeciwko nam pierwszy garnitur, a w innym spotkaniu rezerwy bo w końcu z ogórkami grają.

3

Od jutra rodzina Rabiot w koszulkach z napisem "Konstytucja".

4

Jak dla mnie to ludzi z butów wyj**ie.



Podejrzewam, że będzie o wiele większą niespodzianka niż w IW gdzie na koniec połowa wszechświata zniknęła i wszystkich zamurowalo.



Co do trailerow to jak dla mnie pokazali może pierwsze pół godziny filmu. Nie wierzę, że 3 godzinny film się będzie skupiał na walce z Thanosem. Podejrzewam, że w ciągu godziny wątek z nim się zamknie a później czeka nas petarda o której nie mamy pojęcia.

Pod względem zarobków raczej przebija IW bo jak już ktoś był na tej części to będzie chciał obejrzeć zakończenie. A dodatkowo pojawia się osoby, które w międzyczasie poznali MCU szczegółowiej.

0

Prawdopodobnie tak. To było kilka lat temu. Więc zgaduje, że miał pół etatu w jednej i pół etatu w drugiej skoro wracał do domu po około 9-10 godzinach pracy.

0

Hmm... Tak czy siak pewnie nauczyciele dostaną podwyżkę.
Po drugie to jednak tak źle nie zarabiają. Mój "niedoszły" teść zarabiał 4-5 na rękę pracują w dwóch szkołach i dodatkowo pełniąc funkcję wicedyrektora. O 8 zaczynał, a kończył okolo godziny 17. Nie licząc korepetycji bo nieraz takich udzielał.
Dodam, że to nauczyciel matematyki. Więc jak się chce to da się zarobić jednak mimo wszystko.

1

Mamy swojego Benzeme.


Edit: powinien już mieć hattricka.

2

Tomasz Karolak. Kosmita.

1

Nie było wywiadowek. Kiedyś to kurła było.

0

Footybite.

3

Panowie wyżej odlecieli. Nie przetłumaczysz, szkoda klawiatury i czasu.

0

Think and grow Rich. Napoleon Hill.

0

Typowy Punisher tak w skrócie.

0

Kopalnia złota i to dosłownie, polecam zaopatrzyć się w bilet na Eric Worre Elite Seminar, które jest w czerwcu na stadionie Schalke. Tam dowiesz się o wszystkich projektach firmy, których na ten moment jest około 15. Cashback to tylko początek, cały projekt ma na celu wymianę środka płatniczego na świecie i wszystko wskazuje na to, że wcale nie trzeba będzie długo na to czekać.

4

U nas w kraju niestety wygląda to tak, że partie niby "lewicowe" robią z siebie takie pośmiewisko z Kod-ami, tablicami etc. że ludzi bierze do nich wstręt i dużo osób będzie głosować na PIS tylko dlatego, żeby oni nie doszli do władzy. Konfederacja powinna ugrać jakiś fajny wynik ale czy rzeczywiście to coś zmieni? Głosów ludzi wybierajacych lewicę nie zbiorą, bardziej stawiam, że ukradna głosy PISowi co będzie na rękę partiom KODowym. Wydaje mi się, że pomysł z konfederacja fajny ale w najbliższych wyborach raczej dużo się nie zmieni. Wg mnie będzie to w pewnym sensie zasianie ziarenka jakiejś pozytywnej zmiany ale w perspektywie kilku lub kilkunastu lat.

0

O tak! Niestety elitom nie spodobały się jego wszystkie pomysły i nie zostały zrealizowane.

1

Nie, musisz się po prostu zapisać na kurs trenerski po prostu.

0

Zasłużony, gościu pchniety w polu karnym.

0

Jak Punisher był to i Daredevila obejrz.

0

Polecam VNM'a i Kękę jeśli chcesz posłuchać kogoś bez autotune.

1

Think and grow Rich. Napoleon Hill. W 100% nie trafia może w Twój temat ale jest tam dużo informacji np odnośnie autosugestii a to może otworzyć głowę na temat na którym Ci zależy.

2

Kebab, Policja. :/

1

Dokładnie. Nikt im przecież nie broni zmienic zawodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?