0

Ronaldo Portugalia :(

3

I do tego jakiś transik. Finał murowany.

1

Na Twoja odpowiedzialność?

0

Po tym transferze odejście Coutinho wydaje się niemal pewne. Nie wierzę, że będziemy mieć w jednej drużynie Cou, Griez, Dembele, Messiego i Suareza. Pieniądze trzeba odzyskać a i za duży ścisk z przodu się robi.

0

Sytuacja z Antłanem wizerunków wypada słabo, ale na chwilę obecna nie mamy innego wyboru jeśli chcemy coś prezentować z przodu.
Swoją drogą może fajnie się zgrać z Komarem w napadzie i przestaniemy oglądać wszystkie podania do Messiego.

1

Natalie bym wszędzie poznał. Dużo brakuje Pani z Białorusi :P

0

Jakoś za bardzo się nie skupiam bo to żona jest ciekawa ale z tego co słyszę to mocnych utworów to tutaj nie ma, nawet do radia. Chociaż muszę powiedzieć, że Polska mnie zaskoczyła pozytywnie.

0

Na Eurowizji propaganda odnośnie kulistej ziemi. Kłamcy.

1

Jak to pierwszy raz oglądałem to nie mogłem się skupić w ogóle na tym co mówi Zizek przez jego nos. Za drugim razem było lepiej. Szacun dla obu Panów za kulturę.

0

Puiq za bardzo nie pogral a Alena został zapomniany widzę.

1

Dla mnie na ten moment to właśnie Wenger byłby dobrym posunięciem.

23

To powinien być podpięty post. :P

0

Think and grow Rich. Napoleon Hill.

3

Było milion razy. Fejk.

0

#jesteślegendą.

1

Ludzie z wyborczej, tego nie ogarniesz.

6

Jakbym był katolikiem to bym w sumie popierał takie zawiadomienia.

0

Podatny na kontuzje? Większość to urazy mechaniczne. Zastanów się co piszesz.

1

"Ryby, grzyby - jeden uj."

0

Ładnie brzmi ale biorąc pod uwagę fakt, że padły z jego ust to tylko kolejny tekścik do kampanii wyborczej.

0

Pomyłka, był profesjonalnym sportowcem.

0

Ziomuś, zajaraj sobie i wychilluj troszkę

0

Jakiś stary mecz oglądasz.

1

Footybite.

0

Czemu spier?

1

Bronisz się tym, że wlepki nie są czymś złym. Kościół sobie tego nie życzy, a LGBT to robi. Więc są również nietolerancyjni. A Ty atakujesz kościół i omijasz główny temat nietolerancji LGBT która zapoczątkował General i wszystkich którzy Ci odpowiadają wrzucasz do jednego wora, że są homofobamii. Dziwne zachowanie.

2

Albo jest tolerancja albo jej nie ma. W tym przypadku jej nie ma, więc nie są tolerancyjni. Nie ma czegoś takiego jak sprowokowana nietolerancja, jest po prostu jej brak.

2

Czyli z racji tego, że to odpowiedź organizacji LGBT to nie ma wpływu na to czy są tolerancyjni czy też nie?

0

Czyli odpowiedzieli w sposób nietolerancyjny. Więc jak widać i jedni i drudzy nie są tolerancyjni.

2

Skoro kościół nie życzy sobie wlepek LGBT, a mimo to oni je naklejają to organizacja LGBT jest tolerancyjna czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?