elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo Portugalia :(
3
I do tego jakiś transik. Finał murowany.
1
Na Twoja odpowiedzialność?
0
Po tym transferze odejście Coutinho wydaje się niemal pewne. Nie wierzę, że będziemy mieć w jednej drużynie Cou, Griez, Dembele, Messiego i Suareza. Pieniądze trzeba odzyskać a i za duży ścisk z przodu się robi.
0
Sytuacja z Antłanem wizerunków wypada słabo, ale na chwilę obecna nie mamy innego wyboru jeśli chcemy coś prezentować z przodu.
Swoją drogą może fajnie się zgrać z Komarem w napadzie i przestaniemy oglądać wszystkie podania do Messiego.
1
Natalie bym wszędzie poznał. Dużo brakuje Pani z Białorusi :P
0
Jakoś za bardzo się nie skupiam bo to żona jest ciekawa ale z tego co słyszę to mocnych utworów to tutaj nie ma, nawet do radia. Chociaż muszę powiedzieć, że Polska mnie zaskoczyła pozytywnie.
0
Na Eurowizji propaganda odnośnie kulistej ziemi. Kłamcy.
1
Jak to pierwszy raz oglądałem to nie mogłem się skupić w ogóle na tym co mówi Zizek przez jego nos. Za drugim razem było lepiej. Szacun dla obu Panów za kulturę.
0
Puiq za bardzo nie pogral a Alena został zapomniany widzę.
1
Dla mnie na ten moment to właśnie Wenger byłby dobrym posunięciem.
23
To powinien być podpięty post. :P
0
Think and grow Rich. Napoleon Hill.
3
Było milion razy. Fejk.
0
#jesteślegendą.
1
Ludzie z wyborczej, tego nie ogarniesz.
6
Jakbym był katolikiem to bym w sumie popierał takie zawiadomienia.
0
Podatny na kontuzje? Większość to urazy mechaniczne. Zastanów się co piszesz.
1
"Ryby, grzyby - jeden uj."
0
Ładnie brzmi ale biorąc pod uwagę fakt, że padły z jego ust to tylko kolejny tekścik do kampanii wyborczej.
0
Pomyłka, był profesjonalnym sportowcem.
0
Ziomuś, zajaraj sobie i wychilluj troszkę
0
Jakiś stary mecz oglądasz.
1
Footybite.
0
Czemu spier?
1
Bronisz się tym, że wlepki nie są czymś złym. Kościół sobie tego nie życzy, a LGBT to robi. Więc są również nietolerancyjni. A Ty atakujesz kościół i omijasz główny temat nietolerancji LGBT która zapoczątkował General i wszystkich którzy Ci odpowiadają wrzucasz do jednego wora, że są homofobamii. Dziwne zachowanie.
2
Albo jest tolerancja albo jej nie ma. W tym przypadku jej nie ma, więc nie są tolerancyjni. Nie ma czegoś takiego jak sprowokowana nietolerancja, jest po prostu jej brak.
2
Czyli z racji tego, że to odpowiedź organizacji LGBT to nie ma wpływu na to czy są tolerancyjni czy też nie?
0
Czyli odpowiedzieli w sposób nietolerancyjny. Więc jak widać i jedni i drudzy nie są tolerancyjni.
2
Skoro kościół nie życzy sobie wlepek LGBT, a mimo to oni je naklejają to organizacja LGBT jest tolerancyjna czy nie?