4

@Borry dostał piłkę sam na sam i od slupeczka po krótkim strzelił.

0

@Luki 10 graficznie lepiej PES wypada jeżeli chodzi o podobieństwo. Trybów online jest więcej W fifie ale masz odpowiednik FUTa w PESie i też jest trochę trybów online. Ja i tak grałem max 2-3 online + menadżer + kariera jednego zawodnika i jak dla mnie to wystarczająco. Nie musisz też farmic coinsow jak fifie bo sporo paczek dostajesz za free i za wygrane mecze/turnieje. Największym plusem jak dla mnie jest jednak to że gra mało dzieciarni i nie ma żadnych lagow podczas online.

0

@mercurial2000 Mój kosztował niecałe 5 stówek. Żona nie chciała akurat jakiegoś bardzo wyróżniającego się pierścionka więc też nie musiałem kombinować z droższymi.

1

@ranger3120 Jeżeli chcesz się bardziej "pobawić" i strzelać bramki z kosmosu to FIFA. Jeżeli gra ma bardziej przypominać prawdziwą rozrywkę co wiąże się z trudnością składania akcji to polecam PES-a.

0

@msmsms jeżeli już lubisz oswajac się z zimnem to polecam zagłębić się w osobę Wima Hoffa.

0

@ranger3120 Pride of Taern.

1

@norbi77 za PO Barcelona grała swietnie. Teraz Kaczyński to popsuł.

9

@Lola120 Przyznaję, że Konfederacja.

0

@LuisSuarez09 Nie wnikam. Dobry Bait po prostu.

2

@msmsms Skąd Sebastian ma na utrzymanie dziecka jak ciągle pije i zażywa dopalacze?? Nie zdjęcie sobie sprawy ile trzeba wydać na dziecko. Nie da się wyżyć na 500+. To nawet za mało dla dziecka.

1

@Danny Gaucho Wpisuje w Google "Patrycja Widera" a tu pierwsze co "Byłam chłopakiem". Ciekawe z jaką płcią będzie walczyć.

0

@macio_944 KONSTYTUCJA!

0

@oonter "Himalaje naiwności" - o dżizas.

1

@Damian11 Mam podobne odczucia. Dodatkowo nie muszę co chwilę słuchać jak to spółki skarbu państwa są nierentowne i trzeba je sprzedać Niemcom, jednak nie głosuje na nich bo przesadzili z socjalem, są niekonsekwetni w wielu swiatopogladowych sprawach i do tego ta cholera propaganda w TVP. U mnie mimo wszystko wygrała Konfederacja i też na nich zaglosowalem.

0

@Danny Gaucho Tak naprawdę to Dick. Jestem Skrullem.

3

@Danny Gaucho Głosuje na Gertycha, bo kocha nasz kraj

0

@niepoprawniepoprawny w pojedynczych zawodach być może tak ale w skali całego sezonu wygrywa po prostu najlepszy. Małysz tyle lat wygrywał i to nie przez to, ze miał dobry wiatr. Wygrywał bo prostu był najlepsze, a teraz dodatkowo są rekompensaty.

2

@niepoprawniepoprawny mnie skłania widowiskowość. Goście latają po kilkaset metrów bez jakichkolwiek zabezpieczenie rozpedzajac się np do 90km/h i muszą jeszcze wylądować telemarkiem zeby wygrać z innymi rywalami. A to wszystko okraszone jeszcze losową pogodą.

2

@krzychu1526 Pan Żerko to lubi takie perły znajdować.

0

@Krystian1899 Windows Defender

0

@jeyx77x Bardziej chodzi mi o sam fakt porównania do dema. W FIFE już pograłem w okolicach 20 spotkać i już lepiej jak dla mnie wypada poprzednia część PES-a od obecnej FIFY.
Demko PES-a mi się podoba ale chciałbym sobie do pełnej wersji porównać przed zakupem.

1

@Transu96 Piona mordo, elo, bez spiny

0

@Transu96 Z jakiegoż to powodu?
@Suzu Widzę tylko 19.

0

Pytanie do graczy PES:

Czy demko bardzo się różni od pełnej wersji?
Planowałem przed zakupem ograć chociaż kilka meczyków ściągając jakiegoś torrenta i dopiero zakupić oryginał żeby pograć on-line ale nic takiego nie widzę w internetach.

1

@pio92 również posiadam. Nie miałem nigdy lepszej golarki.

0

@ViscaBarca123 pstryczek w stronę Simonsa?

0

@Witekk10 Ten link z Twittera nie działa niestety.

0

Ma ktoś filmik jak ostatnio odgwizdał sędzie w LaLiga spalonego z autu? Bo coś mi się obiło o uszy, że była taka sytuacja. Z góry dzięki.

3

Wczoraj chodził jak przecinak.

0

@matijas Nie musisz podawać powodu. Masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny w przypadku sprzedaży na odległość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?