elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MarioVeB! Ja nie pisałem o ZP. Napisałeś "2 miesiące". Ja napisałem, że cały rok. Nie mam żadnego problemu, po prostu chciałem wyprostować Twoje głupoty o dwóch miesiącach i tyle.
3
Komentarz usunięty
2
@MarioVeB! Odsyłam do statystyk ignorancie za zeszły sezon. Dwa miesiące, nie wierzę.
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/leistungsdaten/spieler/38253/plus/0?saison=2018
2
Bale precyzja jak u golfisty.
0
@TheNekro94 P10 za 1k kupisz. Mam do momentu premiery i nie mam żadnych zastrzeżeń mimo to, że wymagania mam spore.
0
@Avada Kedavra Jestem zdania, że smażąc kilka razy schabowego nie jesteś w stanie zrobić go tak jak osoba, która smaży go od 30 lat :) Mimo wszystko lepszy w smaku :) Z drugiej strony nie chodziło dosłownie o samego schabowego, bardziej od jedzenie od mamy :) Chyba, że u Ciebie to wyglądało zupełnie inaczej :)
3
@luna666moon Zatęsknisz szybko za schabowym :P
0
@lucas/catalan wkv swego czasu korzystałem, nie wiem czy nadal to działa
0
@Matheo23 https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/ultrabook-huawei-matebook-d-15-6-i5-8250u-8gb-256gb-ssd-int-win10h-srebrny?cd=6454231165&ad=76127759966&kd=&gclid=CjwKCAiAlO7uBRANEiwA_vXQ-4FSEjpaMz9HkKqJ2kPTH_u5LMtuVV2tBR3aO2K33JRri9CK4xvLjRoCnpoQAvD_BwE
Na początku do Matebook-ów byłem średnio przekonany ale od kilku miesięcy z niego korzystam i póki co nie mam się do czego doczepić.
0
@Bykunn Numer podajesz, zawsze jest potrzebny. Zarobki są danymi poufnymi, tak samo jak długość umowy. Ktoś z kadr nie może mieć pewności, że dzwoni pracownik z banku. Równie dobrze ja mógłbym zadzwonić do pracodawcy i zapytać o te same dane, gdyby mi je udostępnił a ktoś by go o to podpierniczył to miałby przez to duży problem.
0
@Bykunn Pracodawcy z reguły nie udostępniają już takich informacji ze względu na RODO, dlatego banki przy takich kwotach nawet nie próbują dzwonić. Nawet gdyby zadzwonili i zweryfikowali to w najgorszym wypadku odrzucą wniosek i to tyle.
0
@Bykunn Ale nie mają jak tego sprawdzić.
0
@Bykunn Nie mam pojęcia co masz na myśli "z drugiej strony" bo ja z tej drugiej strony pracowałem i to co piszesz jest dziwne. Bank może co najwyżej poprosić o umowę w drugim etapie weryfikacji ale jako klient nie masz obowiązku przynosić umowy, tylko po prostu anulujesz wniosek kredytowy. To, że nie doniosłeś umowy nie oznacza, że się spalisz w banku.
0
@Suzu Raty na taką kwotę bierzesz na oświadczenie więc nie weryfikują tego na jaki okres masz umowę. Podajesz, że na czas nieokreślony i tyle. Bank Ci nie sprawdzi tej umowy, bo musiałbyś im to przynieść a przy takich kwotach nie dzwonią do pracodawcy. Jeżeli nie masz tylko zaległości w BIK-u to nie będzie problemu.
20
No i to się nazywa wzmocnienie.
7
@konrad1661 Razem z Mario.
1
@El Ronaldinho @Edoss @robsesh @ProMILs @Rysiu Zapomniałem dodać, że chodzi o PC. Przetestuje Paybacka, dzięki za odzew!
0
@Colon Korwin na bramce, będzie prowokował wykonawców karnych.
8
@Kamiloza91 Obejrzałem wszystkie i wszędzie miałem mega fun z oglądania. Co prawda nowe części niewiele mają wspólnego klimatem z pierwszymi odsłonami, jednak ze względu na akcje i humor warto obejrzeć.
0
Hejo.
Pytanie do graczy:
Poszukuję Need for Speed'a. Z pewnymi warunkami. Chciałbym, żeby tuning był bardziej zaawansowany. Gram obecnie w Rivals, ale z tego co tu widzę to jest tylko możliwość podrasowania silnika + ewentualnie jakieś naklejki.
Szukam jakiejś części w której mogę pobawić się spoilerami, programi, bodykitem itp.
Chciałbym również żeby był otwarty świat jak np w Most Wanted jednak zależy mi żeby ograć jakąś nowszą część niż Carbon, bo na tej zakończyłem swoją przygodę.
Powstał w ogóle taki NFS jeszcze?
0
@patry295 Dokładnie, Petersona mogę słuchać godzinami.
Głównie dzięki niemu przejrzałem na oczy w wielu kwestiach, a w szczególności o tym co piszesz.
Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy dookoła potrafią wskazywać palcem np. na "kibolów", że są fanatyczni, nie potrafią myśleć, za grosz inteligencji itp., a sami na każdym kroku (moim zdaniem w jeszcze gorszym stopniu) potrafią być fanatyczni wobec religii, poglądach politycznych czy też światopoglądzie. "Mam swoją prawdę i tylko ona jest prawdziwa!"
Z drugiej strony też przejmowanie się opiniami innych jest z tym powiązany. "Co ludzie powiedzą?"
Wielka szkoda, że tak bardzo mała liczba osób nie potrafi zrozumieć, że każdy jest wychowywany w inny sposób i patrzy na świat przez inne okulary.
Moim zdaniem taka zmiana w myśleniu ludzi zmieniłaby całkowicie obraz współczesnego świata, na lepsze oczywiście.
Z jednej strony tylko tyle, z drugiej, aż tyle.
0
@patry295 Świetny kanał swoją drogą i polecam każdemu.
Jeżeli chodzi o to, kto choruje na ten syndrom to wydaję mi się, że większość społeczeństwa, a wszystko zawdzięczamy mediom.
0
@Kwasiak98 No jeżeli gościu ładuje bramkę za bramką w Bundeslidze i dodatkowo w Reprze od tak długiego czasu to wydaje się, że tak.
3
@Kapitan hawk https://i1.memy.pl/obrazki/680f948052_niesamowite.jpg
2
@Rewolucja123 Vidic już nie gra. Chyba, że nie jestem na bieżąco.
4
@Colon Playa? Tak to leciało.
0
@Maximus2 kaszel murowany.
Edit: edytowaleś :(
64
No i takim występem Lewandowski może powalczyć o 11 miejsce w plebiscycie ZP z Marcelo.
2
Góralski po tym boisku jak Vidal biega.
1
Lewy jak w futsalu.