4

@MarioVeB! Ja nie pisałem o ZP. Napisałeś "2 miesiące". Ja napisałem, że cały rok. Nie mam żadnego problemu, po prostu chciałem wyprostować Twoje głupoty o dwóch miesiącach i tyle.

3

Komentarz usunięty

2

@MarioVeB! Odsyłam do statystyk ignorancie za zeszły sezon. Dwa miesiące, nie wierzę.

https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/leistungsdaten/spieler/38253/plus/0?saison=2018

2

Bale precyzja jak u golfisty.

0

@TheNekro94 P10 za 1k kupisz. Mam do momentu premiery i nie mam żadnych zastrzeżeń mimo to, że wymagania mam spore.

0

@Avada Kedavra Jestem zdania, że smażąc kilka razy schabowego nie jesteś w stanie zrobić go tak jak osoba, która smaży go od 30 lat :) Mimo wszystko lepszy w smaku :) Z drugiej strony nie chodziło dosłownie o samego schabowego, bardziej od jedzenie od mamy :) Chyba, że u Ciebie to wyglądało zupełnie inaczej :)

3

@luna666moon Zatęsknisz szybko za schabowym :P

0

@lucas/catalan wkv swego czasu korzystałem, nie wiem czy nadal to działa

0

@Bykunn Numer podajesz, zawsze jest potrzebny. Zarobki są danymi poufnymi, tak samo jak długość umowy. Ktoś z kadr nie może mieć pewności, że dzwoni pracownik z banku. Równie dobrze ja mógłbym zadzwonić do pracodawcy i zapytać o te same dane, gdyby mi je udostępnił a ktoś by go o to podpierniczył to miałby przez to duży problem.

0

@Bykunn Pracodawcy z reguły nie udostępniają już takich informacji ze względu na RODO, dlatego banki przy takich kwotach nawet nie próbują dzwonić. Nawet gdyby zadzwonili i zweryfikowali to w najgorszym wypadku odrzucą wniosek i to tyle.

0

@Bykunn Ale nie mają jak tego sprawdzić.

0

@Bykunn Nie mam pojęcia co masz na myśli "z drugiej strony" bo ja z tej drugiej strony pracowałem i to co piszesz jest dziwne. Bank może co najwyżej poprosić o umowę w drugim etapie weryfikacji ale jako klient nie masz obowiązku przynosić umowy, tylko po prostu anulujesz wniosek kredytowy. To, że nie doniosłeś umowy nie oznacza, że się spalisz w banku.

0

@Suzu Raty na taką kwotę bierzesz na oświadczenie więc nie weryfikują tego na jaki okres masz umowę. Podajesz, że na czas nieokreślony i tyle. Bank Ci nie sprawdzi tej umowy, bo musiałbyś im to przynieść a przy takich kwotach nie dzwonią do pracodawcy. Jeżeli nie masz tylko zaległości w BIK-u to nie będzie problemu.

20

No i to się nazywa wzmocnienie.

7

@konrad1661 Razem z Mario.

1

@El Ronaldinho @Edoss @robsesh @ProMILs @Rysiu Zapomniałem dodać, że chodzi o PC. Przetestuje Paybacka, dzięki za odzew!

0

@Colon Korwin na bramce, będzie prowokował wykonawców karnych.

8

@Kamiloza91 Obejrzałem wszystkie i wszędzie miałem mega fun z oglądania. Co prawda nowe części niewiele mają wspólnego klimatem z pierwszymi odsłonami, jednak ze względu na akcje i humor warto obejrzeć.

0

Hejo.

Pytanie do graczy:

Poszukuję Need for Speed'a. Z pewnymi warunkami. Chciałbym, żeby tuning był bardziej zaawansowany. Gram obecnie w Rivals, ale z tego co tu widzę to jest tylko możliwość podrasowania silnika + ewentualnie jakieś naklejki.

Szukam jakiejś części w której mogę pobawić się spoilerami, programi, bodykitem itp.

Chciałbym również żeby był otwarty świat jak np w Most Wanted jednak zależy mi żeby ograć jakąś nowszą część niż Carbon, bo na tej zakończyłem swoją przygodę.

Powstał w ogóle taki NFS jeszcze?

0

@patry295 Dokładnie, Petersona mogę słuchać godzinami.
Głównie dzięki niemu przejrzałem na oczy w wielu kwestiach, a w szczególności o tym co piszesz.

Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy dookoła potrafią wskazywać palcem np. na "kibolów", że są fanatyczni, nie potrafią myśleć, za grosz inteligencji itp., a sami na każdym kroku (moim zdaniem w jeszcze gorszym stopniu) potrafią być fanatyczni wobec religii, poglądach politycznych czy też światopoglądzie. "Mam swoją prawdę i tylko ona jest prawdziwa!"

Z drugiej strony też przejmowanie się opiniami innych jest z tym powiązany. "Co ludzie powiedzą?"

Wielka szkoda, że tak bardzo mała liczba osób nie potrafi zrozumieć, że każdy jest wychowywany w inny sposób i patrzy na świat przez inne okulary.

Moim zdaniem taka zmiana w myśleniu ludzi zmieniłaby całkowicie obraz współczesnego świata, na lepsze oczywiście.

Z jednej strony tylko tyle, z drugiej, aż tyle.

0

@patry295 Świetny kanał swoją drogą i polecam każdemu.

Jeżeli chodzi o to, kto choruje na ten syndrom to wydaję mi się, że większość społeczeństwa, a wszystko zawdzięczamy mediom.

0

@Kwasiak98 No jeżeli gościu ładuje bramkę za bramką w Bundeslidze i dodatkowo w Reprze od tak długiego czasu to wydaje się, że tak.

2

@Rewolucja123 Vidic już nie gra. Chyba, że nie jestem na bieżąco.

4

@Colon Playa? Tak to leciało.

0

@Maximus2 kaszel murowany.

Edit: edytowaleś :(

64

No i takim występem Lewandowski może powalczyć o 11 miejsce w plebiscycie ZP z Marcelo.

2

Góralski po tym boisku jak Vidal biega.

1

Lewy jak w futsalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?