elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BlauGrana1404 Też swego czasu testowałem sporo diet. Keto była najgorsza na start ale długoterminowo okazała się najlepsza. Jednak 2 pierwsze tygodnie były tragiczne zanim organizm się dostosował.
Nie chodzi już o sam fakt wagi ale o samopoczucie w ciągu całego dnia, brak oznak zmęczenia i bardzo krótki sen (Śpię po 4-5 godzin dziennie i mi to wystarcza).
Minusem jest jednak, że w moim przypadku spora ilość potraw dosyć często się powtarza i zdarza się, że na jakieś danie nie mam jakiejś większej ochoty.
Mimo wszystko polecam z całego serca :)
0
@contowsky To i ja z chęcią bym poprosił o subskrypcje.
0
@dyszka Pewnie zwykła plotka. Na filmiku są tylko same modelki. I jeszcze informacja, że to spóźniona "impreza świąteczna".
4
@BlauGrana1404 Mit. Taki Robert Gryn potrafił przygotować się do maratonu będąc na keto i to na dodatek jedząc tylko w przez 1 godzinne okno czasowe w ciągu dnia. Sam stwierdził, że nigdy nie czuł się lepiej i w sumie coraz więcej osób praktykuje taki styl życia.
Kwestia przyzwyczajenia organizmu. Sam jem maksymalnie 2 posiłki dziennie i nic mi się nie "odkłada".
0
@masq Najwięcej wydaje mi się, że Semedo, Puiq i Firpo.
Wydaje mi się, że poza nimi to przede wszystkim cała pomoc zacznie grać na miarę oczekiwań (dużo kretywności i ruchu).
0
@LuisSalvano Po co znowu o tym Neymarze?
0
@Chwytliwy pracuje kiedy chce. #sprzedaż
0
@HassanMubarak np Blade. Jeden z moich ulubionych filmów. Niedługo wychodzi nowa część. Być może pojawiłoby się jakieś fajne uniwersum związane z wampirami, a czego takiego jeszcze chyba nie było.
0
@HassanMubarak ciekawe z jakim innym bohaterem połączą jego historię. Mają duże pole do popisu.
0
@clyde kto nie pije szampana, ten nie ryzykuje.
1
@KamQiX podczas meczu tak ale nie przez cały dzień :D jak będzie oficjalna to i tak wywali :D
2
Az ciekaw jestem jaka kasa jest z reklam z dzisiejszego dnia. Tak duży ruch przez cały czas, że aż dziwne, że strony nie wywaliło.
0
@FcBarcaCules Z drugiej strony przez te 3 miesiące może się zaprezentować na tyle dobrze, że będzie go chciał kupić klub z angielskiej ekstraklasy w którym będzie grał w pierwszym składzie.
0
@Bykunn Kimś muszą Kane'a zastąpić a 30mln to nie jest duża kwota jak na te czasy.
0
@Bykunn Kane kontuzja.
7
Co by nie mówić o Valverde to jednak ich do półfinału doprowadził. A półfinał to prawie finał.
0
@dawcio142 bo chciał grać a nie grzać ławkę
0
@Colon Ten jeden głos na Baby Boomer to chyba @Odesseiron .
0
@matirix20 ja nigdy nie miałem problemu z wpłatą w niedzielę. Powinno być ok.
3
@Oddajpada no tak, bo w Stanach to przecież tylko odpowiedzialni ludzie ją mają :)
0
@Avada Kedavra Raczej posty zawalające stronę.
0
@MontelQ Tak jak napisał kolega @voytoos1989 . To tylko marionetki, nieważne kto jest prezydentem.
0
@MatiVEB25 Mimo tego, że wyszła dawno temu to nadal jest to jedna z lepszych gier jakie można ograć. Ja już 3 raz przechodzę od początku - pierwszy raz z dodatkami.
0
@bartoszekkk https://allegro.pl/oferta/salvador-dali-przebranie-m-8546357406?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_MD_OBS_pla_kostiumy_przebrania&ev_adgr=Kostiumy+męskie&gclid=Cj0KCQiAxrbwBRCoARIsABEc9shHK_rp19KkDT_YQyg3bifiolqi-th3c0dcUJpyrbMR14d2ODbDOyUaAl3nEALw_wcB
7
Ale stypa na TVNie.
7
@NGTRX Strzelamy. Zwierzęta cały rok maja ciszę to mogą przez kilka minut posłuchać dubstepu.
1
@Odesseiron przedawkowałeś La Ramble.
@Kapitan hawk to Amstaff, a nie Labrador.
3
@kkbarca masochista.
0
@Ramos9248 A w jakiej branży szukasz? Albo jakie stanowisko? Od dłuższego czasu śledzę oferty na pracuj i nie jest wcale tak źle jak na polskie warunki, druga sprawa, że coraz więcej firm nie patrzy tylko na wykształcenie a na doświadczenie przez co można znaleźć ciekawszą i lepiej płatną płace.
Problem jest taki, że np u mnie w firmie jest zapotrzebowanie na ludzi a nie ma chętnych pomimo tego, że bez większego doświadczenia na dzień dobry masz 3k na rękę, telefon służbowy, laptop i auto. Branża trudna ale okres do nauki to 4 miesiące a ludzie boją się podjąć wyzwanie i spróbować czegoś nowego :)
4
@Criss18Barca Stawiam na częściowe prawa do LM lub Angielskiej Ekstraklasy. Jeżeli będzie to cokolwiek innego to już nie będzie petarda.