0

@BlauGrana1404 Też swego czasu testowałem sporo diet. Keto była najgorsza na start ale długoterminowo okazała się najlepsza. Jednak 2 pierwsze tygodnie były tragiczne zanim organizm się dostosował.
Nie chodzi już o sam fakt wagi ale o samopoczucie w ciągu całego dnia, brak oznak zmęczenia i bardzo krótki sen (Śpię po 4-5 godzin dziennie i mi to wystarcza).
Minusem jest jednak, że w moim przypadku spora ilość potraw dosyć często się powtarza i zdarza się, że na jakieś danie nie mam jakiejś większej ochoty.
Mimo wszystko polecam z całego serca :)

0

@contowsky To i ja z chęcią bym poprosił o subskrypcje.

0

@dyszka Pewnie zwykła plotka. Na filmiku są tylko same modelki. I jeszcze informacja, że to spóźniona "impreza świąteczna".

4

@BlauGrana1404 Mit. Taki Robert Gryn potrafił przygotować się do maratonu będąc na keto i to na dodatek jedząc tylko w przez 1 godzinne okno czasowe w ciągu dnia. Sam stwierdził, że nigdy nie czuł się lepiej i w sumie coraz więcej osób praktykuje taki styl życia.
Kwestia przyzwyczajenia organizmu. Sam jem maksymalnie 2 posiłki dziennie i nic mi się nie "odkłada".

0

@masq Najwięcej wydaje mi się, że Semedo, Puiq i Firpo.
Wydaje mi się, że poza nimi to przede wszystkim cała pomoc zacznie grać na miarę oczekiwań (dużo kretywności i ruchu).

0

@LuisSalvano Po co znowu o tym Neymarze?

0

@Chwytliwy pracuje kiedy chce. #sprzedaż

0

@HassanMubarak np Blade. Jeden z moich ulubionych filmów. Niedługo wychodzi nowa część. Być może pojawiłoby się jakieś fajne uniwersum związane z wampirami, a czego takiego jeszcze chyba nie było.

0

@HassanMubarak ciekawe z jakim innym bohaterem połączą jego historię. Mają duże pole do popisu.

0

@clyde kto nie pije szampana, ten nie ryzykuje.

1

@KamQiX podczas meczu tak ale nie przez cały dzień :D jak będzie oficjalna to i tak wywali :D

2

Az ciekaw jestem jaka kasa jest z reklam z dzisiejszego dnia. Tak duży ruch przez cały czas, że aż dziwne, że strony nie wywaliło.

0

@FcBarcaCules Z drugiej strony przez te 3 miesiące może się zaprezentować na tyle dobrze, że będzie go chciał kupić klub z angielskiej ekstraklasy w którym będzie grał w pierwszym składzie.

0

@Bykunn Kimś muszą Kane'a zastąpić a 30mln to nie jest duża kwota jak na te czasy.

0

@Bykunn Kane kontuzja.

7

Co by nie mówić o Valverde to jednak ich do półfinału doprowadził. A półfinał to prawie finał.

0

@dawcio142 bo chciał grać a nie grzać ławkę

0

@Colon Ten jeden głos na Baby Boomer to chyba @Odesseiron .

0

@matirix20 ja nigdy nie miałem problemu z wpłatą w niedzielę. Powinno być ok.

3

@Oddajpada no tak, bo w Stanach to przecież tylko odpowiedzialni ludzie ją mają :)

0

@Avada Kedavra Raczej posty zawalające stronę.

0

@MontelQ Tak jak napisał kolega @voytoos1989 . To tylko marionetki, nieważne kto jest prezydentem.

0

@MatiVEB25 Mimo tego, że wyszła dawno temu to nadal jest to jedna z lepszych gier jakie można ograć. Ja już 3 raz przechodzę od początku - pierwszy raz z dodatkami.

7

Ale stypa na TVNie.

7

@NGTRX Strzelamy. Zwierzęta cały rok maja ciszę to mogą przez kilka minut posłuchać dubstepu.

1

@Odesseiron przedawkowałeś La Ramble.
@Kapitan hawk to Amstaff, a nie Labrador.

3

@kkbarca masochista.

0

@Ramos9248 A w jakiej branży szukasz? Albo jakie stanowisko? Od dłuższego czasu śledzę oferty na pracuj i nie jest wcale tak źle jak na polskie warunki, druga sprawa, że coraz więcej firm nie patrzy tylko na wykształcenie a na doświadczenie przez co można znaleźć ciekawszą i lepiej płatną płace.
Problem jest taki, że np u mnie w firmie jest zapotrzebowanie na ludzi a nie ma chętnych pomimo tego, że bez większego doświadczenia na dzień dobry masz 3k na rękę, telefon służbowy, laptop i auto. Branża trudna ale okres do nauki to 4 miesiące a ludzie boją się podjąć wyzwanie i spróbować czegoś nowego :)

4

@Criss18Barca Stawiam na częściowe prawa do LM lub Angielskiej Ekstraklasy. Jeżeli będzie to cokolwiek innego to już nie będzie petarda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?