21

@PrinceDamon granice zamknięte, nie wpuszczą go.

0

@LuisSalvano Generalnie co do obrony to polecam obejrzeć to:


Co do reszty to kwestia wyczucia. W PESie jest dużo rzeczy wykonywanych manualnie więc trzeba dużo pograć, ale polecam trochę pooglądać filmiki tego chłopaka to idzie się coś nauczyć.

2

@TheMugShot proponuję zainwestować w ostry nóż i sobie samemu pokroić.
PS. Bardzo dobrze, że nie działa w momencie.
PS 2 chyba, że nie złapałem sakrazmu.

9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@HansLanda To samo co z Kwiatkowskim, czyli nic. Obydwoje mają dużo nastoletnich fanek i robią dla nich show - nic strasznego. Kolegę poniosło.

0

@IronSanHybrid Wiesz może jak się nazywa ten ziomek?

4

Zidane mówił, że zaplanował wysoką formę na wiosnę więc wg mnie to Real powinien zostać mistrzem.

0

@Avada Kedavra Też nie do końca rozumiem skąd taka popularność. Wczoraj przesłuchałem 5 kawałków i w żadnym gościu w bit nie trafił.

2

@Sabrina_spellman Boli Cie wielki koronawirus?

1

@fcbarcafan19 ja w PESie od razu robię zmiany. Wywalam staruszków typu Suarez, Rakitić, Vidal i zastępuje ich juniorami.

1

@SuperVegeta Ziomuś, co jest z Tobą? Melisy się napij, uspokój się bo Ci żyłka pęknie.

4

@BarcaInfo Dobromir Sośnierz w Barcelonie. Ładnie się porobiło.

2

@gumaz rób zadymę, u mnie działa.

1

@Jaca27 na konsole też masz Option File żeby były licencje.

0

@KamQiX A nie masz czasem włączonej opcji false winger i wąskiej gry? Często też się tak dzieje jak wystawisz go na pozycji SS zamiast LWF.

6

@krzakov El Mundo kilka dni przed klasykiem - to powinno być na tyle w sprawie wiarygodności tego artykułu.

Jestem przeciwnikiem transferu Neya jednak trzeba brać z dużym dystansem takie teksty.

2

@Hiacynk Król podziemia.

0

@steciowy strims.world

1

@ksobi Maradona niczym Bóg. Niewidoczny.

2

@Uukasz_93 bo przed sezonem wyglądało to nieźle. A tu nagle cyk i pozbywają się Pereza i Alenii, którzy teraz byliby jak zbawienie.

1

@AdiKingu96 Mnie jedyne co wkurzyło to Vidal na skrzydle, a skoro już wyszedł to w drugiej połowie powinien zejść.

0

@Batys Nie, po prostu Neymar by tutaj za dużo nie zdziałał. Problem leży w naszej pomocy, która w ogóle nie daje piłek do przodu i wszystko jest grane na alibi.

1

@kerouac Jest dłużej ale nigdy nie grał aż tak zachowawczo jak Firpo. W każdym elemencie Semedo jest po prostu lepszy co oczywiście nie mówi o tym, że Nelson to gwiazda. Po prostu Junior zanotował ogromny regres.

0

@kerouac
Bez przesady, chłop gra wszystko do tyłu i kompletnie nie podejmuje ryzyka. Nie ta szybkość, nie ta technika, nie ta odwaga co u Semedo. Firpo po prostu oddawał piłkę i tyle.

0

@4drian0 o ile będziemy mieć kim grać

1

Po prostu idiota. Awans się oddala. Bez Vidala i Busiego.

Swoją drogą nie wiem czemu Fati za Vidala nie wszedł tylko za Grieza.

1

@karci0 za wejście korkami w klatkę piersiową.

1

Vidal i Rakitic do zmiany jak najszybciej. W pierwszej kolejności Fati musi wejść, żeby jakoś lewe skrzydło rozruszać bo Firpo nic nie wnosi a Semedo jak ma piłkę żeby wrzucić to nikogo w polu karnym nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?