elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@PrinceDamon granice zamknięte, nie wpuszczą go.
0
@LuisSalvano Generalnie co do obrony to polecam obejrzeć to:
Co do reszty to kwestia wyczucia. W PESie jest dużo rzeczy wykonywanych manualnie więc trzeba dużo pograć, ale polecam trochę pooglądać filmiki tego chłopaka to idzie się coś nauczyć.
2
@TheMugShot proponuję zainwestować w ostry nóż i sobie samemu pokroić.
PS. Bardzo dobrze, że nie działa w momencie.
PS 2 chyba, że nie złapałem sakrazmu.
9
@Colon @Jakchcesz @To Ja @zjem ci babcie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@HansLanda To samo co z Kwiatkowskim, czyli nic. Obydwoje mają dużo nastoletnich fanek i robią dla nich show - nic strasznego. Kolegę poniosło.
0
@IronSanHybrid Wiesz może jak się nazywa ten ziomek?
4
Zidane mówił, że zaplanował wysoką formę na wiosnę więc wg mnie to Real powinien zostać mistrzem.
0
@Avada Kedavra Też nie do końca rozumiem skąd taka popularność. Wczoraj przesłuchałem 5 kawałków i w żadnym gościu w bit nie trafił.
2
@Sabrina_spellman Boli Cie wielki koronawirus?
1
@fcbarcafan19 ja w PESie od razu robię zmiany. Wywalam staruszków typu Suarez, Rakitić, Vidal i zastępuje ich juniorami.
1
@SuperVegeta Ziomuś, co jest z Tobą? Melisy się napij, uspokój się bo Ci żyłka pęknie.
4
@BarcaInfo Dobromir Sośnierz w Barcelonie. Ładnie się porobiło.
0
@wojopancer https://www.pes-patch.com/2019/12/pes-2020-crowd-disabler-by-furkan6141.html
Crowd disabler. Proszę bardzo. :)
2
@gumaz rób zadymę, u mnie działa.
1
@Jaca27 na konsole też masz Option File żeby były licencje.
0
@KamQiX A nie masz czasem włączonej opcji false winger i wąskiej gry? Często też się tak dzieje jak wystawisz go na pozycji SS zamiast LWF.
6
@krzakov El Mundo kilka dni przed klasykiem - to powinno być na tyle w sprawie wiarygodności tego artykułu.
Jestem przeciwnikiem transferu Neya jednak trzeba brać z dużym dystansem takie teksty.
2
@Hiacynk Król podziemia.
0
@steciowy strims.world
1
@ksobi Maradona niczym Bóg. Niewidoczny.
2
@Uukasz_93 bo przed sezonem wyglądało to nieźle. A tu nagle cyk i pozbywają się Pereza i Alenii, którzy teraz byliby jak zbawienie.
1
@AdiKingu96 Mnie jedyne co wkurzyło to Vidal na skrzydle, a skoro już wyszedł to w drugiej połowie powinien zejść.
0
@Batys Nie, po prostu Neymar by tutaj za dużo nie zdziałał. Problem leży w naszej pomocy, która w ogóle nie daje piłek do przodu i wszystko jest grane na alibi.
1
@kerouac Jest dłużej ale nigdy nie grał aż tak zachowawczo jak Firpo. W każdym elemencie Semedo jest po prostu lepszy co oczywiście nie mówi o tym, że Nelson to gwiazda. Po prostu Junior zanotował ogromny regres.
0
@kerouac
Bez przesady, chłop gra wszystko do tyłu i kompletnie nie podejmuje ryzyka. Nie ta szybkość, nie ta technika, nie ta odwaga co u Semedo. Firpo po prostu oddawał piłkę i tyle.
0
@4drian0 o ile będziemy mieć kim grać
1
Po prostu idiota. Awans się oddala. Bez Vidala i Busiego.
Swoją drogą nie wiem czemu Fati za Vidala nie wszedł tylko za Grieza.
1
@karci0 za wejście korkami w klatkę piersiową.
1
Vidal i Rakitic do zmiany jak najszybciej. W pierwszej kolejności Fati musi wejść, żeby jakoś lewe skrzydło rozruszać bo Firpo nic nie wnosi a Semedo jak ma piłkę żeby wrzucić to nikogo w polu karnym nie ma.