elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.facebook.com/133482470024453/posts/2905952276110778/
Było?
Newsweek (Bravo Girl) na poziomie, jak zawsze.
To jest chore czym oni faszerują ludzi.
1
@BARCA_FOR_EVER a po środku nikt inny jak Zibi Boniek.
0
De Jong bardzo wysoko. Niczym fałszywa 9.
6
@FC1899Barca Eksperci twierdzą, że: "Nie ma DNA Barcelony".
Za mało setek marnuje, nie szczela z przewrotki, nie pije Yerby z Messim, nie kłóci się z sędziami, nie gryzie przeciwników, za mało kontuzji, za młody.
Generalnie dużo tego.
0
@student97r W Anglii byłby warty ze 40 mln.
0
@Nano22 Głupie stereotypy.
0
@Gacu95 Na Allegro możesz ewentualnie za dyszkę kupić konto. Z tym, że nie będziesz mógł grać online.
0
@WoJjTas Trzeba wziąć pod uwagę, że być może wielu "wyznawcom" pomógł i nadal do niego wracają. Cholera wie.
0
@Hushovt panie, przeczytaj Pan skład. Tablica Mendelejewa cala tam jest.
1
@contowsky Stawiam, że to fejk. Gościu, który to wstawił nie chce udostępnić linka i zasłania się tym, że to wewnętrzna grupa.
0
@Krzysiek_FCB mam służbową a50. Jest dramat w porównaniu nawet do takiego p smarta.
Lepsze zdjęcia, lepsza bateria i p smart się nie muli.
Z samsunga praktycznie nie korzystam a jest zamulony jak cholera.
Swoją drogą mam P10 od momentu premiery jeszcze i nigdy się nie zawiódłem.wczesniej p8 lite ale tu już problem z baterią był.
Na chwilę obecną brałbym tylko Huaweia albo Oppo.
1
@MichalZZZ Poza Polską jest tego bardzo dużo. W Polsce mało osób korzysta z tego typu usług.
Biorąc pod uwagę, że masz OLED-a to jak najbardziej polecam.
Ja przy swoim Philipsie po kalibracji miałem wrażenie, że miałem lepszy obraz niż kumpel, który posiadał rocznego OLED-a.
Warto wyciągnąć z takiego tv maximum.
0
@MichalZZZ W ostateczności, jak masz wolne kilka złotych a chcesz wydusić max z TV: https://skalibrujtv.pl/cennik-kalibracji/
0
@MichalZZZ Spróbuj jakieś gotowe ustawienia z YouTuba. Ja u siebie jak kupowałem tv to skorzystałem z gotowca a później w miarę upływu czasu ustawiałem wszystko pod siebie.
0
@MichalZZZ A nie masz czasem Trybu sklepowego włączonego?
0
@codemat Szef Cię nie potrafi oznaczyć.
0
@Odesseiron Chory pomysł, z resztą jak cały system emerytalny.
Dziwie się, że są ludzie, którzy uważają, że pracując całe życie za minimalne wynagrodzenie później będą w stanie przeżyć z samej emerytury.
@feiticeira Mam nadzieję, że to wymysł Wyborczej. Inaczej będę musiał dorobić dzieci, żeby to się opłacało.
6
@sebasek99 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_hrKL7vaBztrjCFOjqdExlyjt13PFOY5R.jpg
0
@Barclonismo poza Stacherczakiem nie wiem gdzie w Częstochowie puszczają mecze. Może na Biznesie.
2
@niteincubus Bardziej niż helikopterowi rodzice nazwałbym to tresurą dziecka.
U mnie takie wychowanie budzi wstręt.
4
Zdjąć Rakiticia jak najszybciej.
0
@pikass14 konto sprzedajesz?
5
@Odesseiron Mógłbyś chociaż zaprosić do dyskusji, a tak to post Ci usuną.
0
@LuisSalvano Ja swoje wesele na 120 zorganizowałem w przeciągu 2 miesięcy. Najgorsze było znaleźć sale, ale to udało się załatwić w przeciągu tygodnia. Później już wszystko z górki. Chyba, że liczymy też do tego zapraszanie gości - dodatkowe 2 tygodnie jazdy praktycznie dzień w dzień.
10
@Hiacynk "Łobuz kocha najbardziej". A tak serio to z reguły te młodsze dziewczyny potrzebują większych bodźców. Z każdą kobieta miałem podobnie jak Ty. Okazało się, że strzałem w 10 było znalezienie kobiety przy której mogłem zachowywać się naturalnie. I tak oto została moja żona. A w momencie spotkania się miała tylko 21 lat.
Podsumowując: po wielu takich głupich akcjach doceniasz naturalność i wydaje mi się, że o to najbardziej chodzi w prawidłowym związku.
0
@haryveb944 jeżeli oglądałeś Punishera to koniecznie obejrzyj Daredevil. Punisher również tam jest od drugiego sezonu.
1
@skubi99 wartości komunistyczne.
#Spinelli
0
@KamQiX nie wiem jak dokładnie to wygląda teraz ale swego czasu pracowałem dla każdego z operatorów i jeśli chodzi o zasięg i zbyt wysokie faktury to plus był w tym mistrzem chociaż generalnie standardowa cena wyglądała korzystnie. Jeżeli chodzi o tv i internet to od 5 lat mam UPC i ani jednej usterki, cenowo też świetnie to wygląda.
2
@Colon Pytanie brzmi, co teraz nie powoduje raka?
Mojego znajomego ostatnio znajomi wyzywali, że pije Pepsi zero, a powinien pić normalną bo ma "naturalny cukier" i od aspartamu dostanie raka.
Jak dla mnie to właśnie nic innego jak lobby kawowe.
0
@amanter