6

Już głowy spuszczone.

0

@Batys Tak jak w ostatnim meczu w LM.

3

@Dziki15 Mapy pokazują 1km. Daj suba i zostaw łapkę w górze.

0

@Akobz przywracanie systemu

1

@barteq możesz go przesunąć do pierwszego zespołu i dodać do grupy, potem udostępniasz go na 90 minut bezterminowo do juniorów.

0

Łysy z Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Rewolucja123 Kiedyś to było...

1

@IronSanHybrid o, pani Michalik. Jeszcze jej tu brakowało.

0

@dv7wisnia Korzystałem przez pół roku. Żadnych problemów,wszystkie kanaly dostępne. Nie miałem problemów ze ścinaniem itp. 25zl na miesiąc. Dodatkowo jak nie oglądasz w jakimś dniu wcale to nie ściąga Ci z dostępnych 30 dni.

0

@fcbheroes kiedyś się zastanawiałem czy jak 16latka nagra film porno, to czy może go legalnie obejrzeć?

1

Przecież jak to uznają to będzie kabaret.

4

@bodziu11arret Nic lepszego od OneBlade nie znajdziesz. Za taką kwotę kupisz sobie normalna do zarostu i teraz nawet do miejsc intymnych.

2

@Gaucho Kolejne wzmocnienie Barcelony na przyszły sezon.

0

@stary_wyga w moim przypadku "przełożony" jest tylko na papierze. Świetny gość swoją drogą, ale nie ma to nic związanego z produkcją więc ciężko mi porównać. W branży, której pracuje trzeba mieć wyszlifowane do perfekcji kompetencje "miękkie" co nie ma nic związanego z produkcją.
A jak już się ma ogarnięte takie rzeczy to ciężko jest być "złym" szefem czy też po prostu człowiekiem.

0

@Batys przy podpisywaniu aneksu może być wzmianka, że Styczniową wypłatę będziesz miał po staremu a przy następnej możesz dostać wyrównanie. Mimo wszystko takie tematy jest załatwiać najlepiej od razu. Później Ci gościu powie, że dał Ci więcej i będzie to tylko słowo przeciwko słowu.

0

@arasz1819 Mnie irytuje "hate".

1

@sevs Daredevil, Punisher.

2

@jeyx77x Ten czarny środkowy obrońca od nich to miałby problem w polskiej okręgówce pograć z taką formą a co dopiero w Bundeslidze.

1

@BaRcA!FaN Na to co piszesz nie ma dowodów, tak samo jak na istnienie Boga. Głupotą jest więc pisać, że to fakt.

3

@marcin000019 wymień dysk na SSD.

0

@Encore Trylogia Matrixa, Leon Zawodowiec, Trylogia Ojca Chrzestnego.

0

@vangoor Akurat dzisiaj zagrał kiepsko.

2

@KamQiX no za drugą sytuację na De Jong karny się należał ale pierwsza połowa to kryminał w naszym wykonaniu.

0

Ściągnął Fatiego raczej dlatego żeby kontuzji nie ryzykować.

3

@macio_944 Poniedziałek, środa, piątek o 18 na szkolnym po pracy.

1

@Tom0VeB Polecam przesłuchać w kolejności:

1.Think
2. Kwadrant
3. Tutaj dałbym jeszcze "Biedny ojciec, bogaty ojciec" - też Kiyosaki

Go Pro możesz sobie zostawić za jakiś czas.

0

@qbsonFCBarca Jak dla mnie to ogólnie powinny być testy chociaż co te 5-10 lat dla każdego kierowcy, a wraz ze wzrostem wieku, czyli np. po 50 roku życia powinny być częściej.

0

@Adamski69 Dosyć dziwne biorąc pod uwagę jego wkład w całą grę zespołu, zarówno w ofensywie jak i defensywie.

1

@Tom0VeB "Kwadrant przepływu pieniędzy" - Kiyosaki, "Think and grow rich" - Napoleon Hill, "Go pro" - Eric Worre.

1

@myscooter to byłoby coa pięknego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?