0

@Colon Chyba za wcześnie było pite.

4

@zmiter912576 Prison Break?

0

@ksobi Po prostu domykają budżet. To czy byłby to Pjanić czy gość z okręgówki to nie ma znaczenia.
Kilka lat nieudolnych rządów tuszują takimi zagraniami.

1

@Chwytliwy No co Ty, pszeciesz Winisjusz się potyka o własne nogi i nawet by się do Barcy B nie załapał !@!!1one!

0

@Mesi12 Ale z tym awatarem to nie szalej.

0

@hoeniker Hasztagi byłyby świetnym rozwiązaniem.

1

@Arkon Nic tylko podłożyć pod to nagranie dźwięk z tego filmu:


1

@macio_944 Petru mógłby być trenerem.

2

@Bykunn Mam na to trochę inną teorie.
Wydaję mi się, że ludzi neutralnych co do "zrozumienia społecznego" jest mniej a zwiększyła się liczba osób z większą świadomością (ludzie szukający niezależnych źródeł informacji na ten temat) jak i również z brakiem jakiejkolwiek wiedzy lub dezinformacji (np. wyborcy PiS wierzący w prawdę TVP).

7

@Mns21 Oni się nie znają, pewnie ktoś posmarował sporo siana. Więcej wiedzy na temat ekonomii mają studenci psychologii i europeistyki.

0

@macio_944 Na chwilę obecną ich wybór wydaje się być najrozsądniejszym.
Z drugiej strony musiałby przyjść prawdziwy nieudacznik, że ogarnąć klub gorzej niż Bartomeu.
Chyba, że byłby to Morawiecki.

0

@Bykunn Dokładnie.
To co napisałem ja i napisałeś Ty to teksty, które słyszę jakieś 12-13 lat a nic z tym nie jest zrobione. Kłamstwa, które z roku na rok są coraz większe.
@Chwytliwy Nie wiem ile masz lat ale takie hasła były już dawno ,dawno temu przedstawiane przy każdych wyborach i nic z tym nie zrobiono. Ślepa wiara albo fanatyzm, że to coś zmieni.

PS. Atakujecie Konfederacje przy rozmowie ze mną? Przecież ja nie poruszyłem ich tematu. Zachowanie identyczne jak fanatycy innych partii politycznych, bez sensu.

0

@Chwytliwy Ale ten program to tylko fajna teoria.
To tak jakby ja teraz Ci wysłał PDF co bym zmienił, a w nim:
- fajna szkoła
- fajni lekarze
- godna płaca
- będzie lepiej
- wszystko lepsze

Czysty populizm.

2

@kkbarca To nie jest nowe zjawisko w przypadku kierowców autobusów, busów, tirów itp.

1

@macio_944 Lada moment ta rewolucja nastąpi. Wieku naszych piłkarzy-dziadków nie oszukasz.
Pytanie tylko, kto ich zastąpi?

0

@tItOveN_Juventus W sumie ma to sens.

0

@michal26 Obejrzałem całość, po tej rozmowie zaplusował u mnie.
Logiczne jest, że musi w pewnych kwestiach się dopasować pod rozmówce - to jest wartość dodana w polityce.

Chciałbym, żeby tak każdego Cejrowski przepytał. Wtedy mielibyśmy merytoryczne porównanie wszystkich kandydatów.

@Colon na początku spięty, im dalej w rozmowę tym lepiej.

0

@DaPi Wg mnie w drugiej turze z Dudą jedyne szanse ma... Hołownia.
Trzaskowski ma za dużo negatywnego elektoratu, który sobie sami narobili tekstami, że na nich głosują inteligentni a na PiS wieśniacy i wiele innych.
Kolejna rzecz to kolejne wybory mogłyby przynieść monopol w Polsce tylko tym razem dla PO i mamy taką samą sytuacje jak dzisiaj tylko, że z inną partią.
Bosak nie przejdzie bo to "faszysta, homofob" i w ogóle drugi Hitler.
Kamysza nawet nie biorę pod uwagę.
Więc być może promowany na niezależnego Hołownia coś ugra, choć pewnie skończy się na Trzaskowski vs. Duda.

0

@macio_944 No ciekawe jak to wyjdzie. Po obejrzeniu gameplayu najbardziej obawiam się modelu jazdy. Jeżeli będzie podobny do Watch Dogs to ta gra będzie po prostu niegrywalna dla dużej ilości osób. Mam nadzieję, że w przypadku kolejnych filmików będzie lepiej.

1

@IronSanHybrid tylko Czaskoski

1

@Janiama jest też zawodnikiem, który notuje regres i na chwilę obecną nie daje nic drużynie. W 15 minucie meczu ostatnio wyglądał jakby po 10h z kopalni wyszedł.
Nie dziwi mnie, że akurat on poszedł pod młotek.

0

@kris81 a nie oglądałem nigdy. Muszę obejrzeć na dniach.

0

@Chakalaka Duda się tylko w Trumpem spotkał i od razu prowadzi.

1

@kris81 Bardzo fajna odskocznia od dzisiejszych produkcji. Horrorem bym tego nie nazwał.

0

@kris81 jak lubisz psychologiczne filmy to tak.

0

Druga tura.

Duda czy Bartomeu?

1

@contowsky 4 bramki vs Arsenal.

8

@IronSanHybrid Może się masturbuje do jego zdjęcia. Boli Cię wielki baner?

0

@TheGoldenEleven Mój prezydent - Andrzej Duda.
Naj nie bierze się znikąd.

0

@Konias4318 i cyk wymiana za Coutinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?