elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac Wrócą silniejsi w poniedziałek.
0
@Chwytliwy Napisałem to w kontekście takim, że są bezsensowne kłótnie o politykę itp a to, że nie dostałeś bana nie ma tutaj znaczenia. Po prostu Polska zwariowała.
0
@Azi Szkoda, że wtedy łapałem propagandę w TV i sam się z niego śmiałem.
Chyba nie widziałem jeszcze tak odważnego gościa w polskiej polityce,
1
@Chwytliwy Brak bana oznacza, że nie dostałeś bana. Nie jest wyznacznikiem niczego innego.
0
@Chakalaka A taki fajny był Franek.
3
Pamiętajmy:
2
@kerouac Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na wszystko z perspektywy trzeciej osoby (albo z lotu ptaka) i wtedy łatwo można rozpoznawać zachowania ludzi i wczuć się w ich rolę.
0
@AmigoBlancos Vasquez na obronie. No nieźle.
0
@MESSIah16 zostaje w domu. Boję się, że się zarazę wirusem.
1
@Chakalaka zachęcam do głosowania na kogo chcecie lub wcale.
Tylko Waldemar Pawlak.
0
@Odesseiron prawda.
Jednak nie zdziwię się jak jakiś fanboj zaraz napisze, że Ci się tylko wydaje, że sam do tego doszedłeś i to tak naprawdę dzięki dobrym rządom (tu wstaw nazwę partii/polityka).
0
@rado_Barca tacy ludzie dotyczą każdej strony politycznej.
Przerzucanie tego typu tekstów w jedną grupę wyborców jest niesprawiedliwe w mojej opinii. :)
1
@JimMorrisonFCB i pomyśleć, że są użytkownicy, którzy niemal codziennie robią relacje z wiadomości od kilku tygodni.
Chyba jeden z głupszych sposób na spędzanie wakacyjnych wieczorów.
0
@Amigo_Blanco tak, tutaj się zgadzam.
0
@tobiasson92 metoda jak każda inna. Kto zapłaci więcej ten będzie miał dowolny sondaż.
0
@Amigo_Blanco różni ludzie, różne charaktery i trzeba to brać pod uwagę. Każdy ma prawo do swoich poglądów. W głowie mogę nie lubić czarnoskórych i dopóki nie robię nikomu krzywdy i nie agituj innych do tego samego to nie jest to nic złego.
6
@Amigo_Blanco dziwne jest wyzywanie ludzi od zaściankowych tylko dlatego, że mają inne zdanie na temat poszczególnych stref życia.
2
@MarioVeB! Napisałeś "Polak potrafi..." w sensie, że jechał pijany a potem, że przez niego tworzą się stereotypy. Napisałeś stereotyp, a potem piszesz, że przez nich się tworzą?
2
@SonBarcaGoku ciężki wybór, jednak ze względu na ENDGAME wybrałbym Starka.
0
@barcelonaLM czyli najnowsze sondaże, które nic nie wnoszą
0
@Barca-Messi10 mnie Ricka z The Walking Dead.
0
@Azi nie, pomoc jest od tego żeby dawac dobre piłki a nikt takich nie dostaje.
0
Wielki Wu Lei! Trzeba uważać!
0
@Kuracjusz mam taką nadzieję, nie nastawiam się ale może się uda.
1
@neeed pytanie czy drużyna zrobiła coś żeby wykorzystać jego atuty. Gość dostaje non stop piłkę do nogi. Nie widzę żadnej piłki w uliczkę żeby mógł na gazie ja przyjąć komuś ja dośrodkować.
6
Suarez na ławeczkę, Griezz środek ataku, Fati skrzydełko i do środka Riqui.
Nie ma ruchu, po prostu za starzy jesteśmy.
0
@Irmscher10 no ja pośrednio prowadzę tam "jakieś" biznesy i trochę z innej perspektywy to widzę ale czas pokaże, zobaczymy.
1
@baczmus ja myślę, że od agitacji wyborczej że strony niektórych użytkowników tej strony sporej liczbie osób po prostu puszczają nierwy i chcą po prostu wypuścić z siebie emocje.
Szczególnie wrzucanie wpisów co godzinę o jednej partii. To podchodzi pod fanatyzm.
0
@Bykunn z tego co kojarzę to były po wyborach parlamentarnych statystyki, że wieś pod względem liczby mieszkańców głosuje na PiS.
Czy to nie jest trochę zaprzeczenie tego, że na PiS głosują tylko stereotypowi "wieśniacy"?
2
@NeroTFP namówiłeś! Jeszcze powiedz, że singielka to przekonam wszystkich znajomych żeby zagłosowali na Rafała!