0

@NeroTFP Czyli pewnie nigdy do takiego czegoś nie dojdzie :D

3

@MichVeB Griezz wygląda jakby się dobrze skopcił

0

@Yoshi94 W sumie racja, tam będzie około 30 chłopa, jak nie więcej.

3

@ronni37 Masochistów nie brak

0

@Yoshi94 Mezo - Futbol?

0

@TraperWWL właśnie ciekawi mnie jak z sytością. Bo przydałby mi się 1 lub 2 posiłki dziennie żeby uzupełnić moje codziennie odżywianie ale żebym przy tym nie podjadał

0

Huel. Ktoś jadł/pił? Jakieś opinie?

0

@kerouac nie lepiej puścić w singlach po 25zl?

0

@SeeleyBooth +1 byczq

0

@sebasek99 Noł ofens. Lof end PiS.

0

@CalcioFan To zdjęcie po prawo to fejk. Po lewo to zdecydowanie stopa Jarosława Kaczyńskiego.

1

@TheNekro94 No i to jest tolerancyjne podejście.

9

@Bykunn To już sekta.

1

@chosenone @kerouac Orban fałszuje nawet zdjęcia i porównuje się do Moskwy!@@1!

0

@sebasek99 To nie był atak tylko subiektywne odczucie, dlatego napisałem, że mogę się mylić.
No nic konkretnego nie ma na ten moment. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

0

@sebasek99 W którym momencie zaatakowałem? Daleko mi do takich rzeczy.

Jeśli dobrze rozumiem to Epstein był organizatorem tego typu "imprez" więc właśnie to jest szeroki zakres. Prawdy pewnie się nie dowiemy bo pech chciał, że popełnił rzekomo samobójstwo.

0

@sebasek99

Napisałeś, że nie widzisz korelacji. Wg mnie ta korelacja jest nawet jeśli jeden element nie pasuje do układanki to drugi już tak i biorę pod uwagę, że jest wysokie prawdopodobieństwo występowania tego typu patologii wśród elit.
Przykłady, które przytoczyłem to wierzchołek góry lodowej.

Wydaje mi się po prostu, że negujesz pewnie rzeczy tylko dlatego, że są sprzeczne z tym w co wierzysz, choć mogę się mylić.

Z jednym się zgodzę, w przypływie tak dużej ilości informacji będzie pojawiać się mnóstwo fejkowych niusów i o ile jeszcze 2 miesiące temu miałem co do tego wszystkiego sceptyczne podejście, tak teraz nabiera to dla mnie większego sensu.

@SonBarcaGoku nie poniosło, raz więcej, raz mniej. Liczba jest po prostu ogromna.

0

@sebasek99
Kto zadaje pytania, prowadzi rozmowę. Rozsądnie ale nie wnosi nic merytorycznego.
Z racji tego, że mam świadomość nieskończonej liczby pytań jakie zadasz mi po każdej mojej odpowiedzi dążąc do pewnego rodzaju "wygranej" w tej rozmowie odsyłam ponownie na kanał, który wstawiłem.

Myślę, że masz w głowie ustawiony na tyle światopogląd, że ciężko będzie Cie chociaż zachęcić do poszukania "głębiej".

Poruszając ten temat chciałem poznać zdanie innych użytkowników podając garstkę informacji, które w ostatnim czasie się pojawiły i są ze sobą w mniejszym lub większym stopniu powiązane.

Odpowiadając na Twoje pytanie, łączy to wszystko chociażby wypowiedz Gervaisa, Gibsona czy Pitta.

0

@YoNoEntiendoNada Również mam nadzieję, że nie jest to prowizoryczna walka.

0

@YoNoEntiendoNada Aaa, okej. Myślałem, że próbujesz odbiec od tematu skupiając się tylko na nim.
Źle zinterpretowałem.

0

@sebasek99 Wrzuciłem link do kanału na YT na którym można znaleźć dużą cześć materiałów na temat pedofilii w Hollywood.
Brad Pitt i Mel Gibson mówią o tym wprost. Ricky Gervais podczas prowadzenia imprezy również.
Do tego dochodzą takie smaczki typu "Epstein popełnił samobójstwo dla beki? Syn sędziny, która zajmuje się jego sprawą został śmiertelnie postrzelony a mąż w stanie krytycznym w szpitali? Strzelcem był ziomek przebrany za kuriera."

Tweety typu "Pizza na 4 godziny była świetna" i powtarzanie tego typu tekstów w mediach społecznościowych jest dosyć dziwna.

Co rok w USA "znika" +/- milion dzieci.

Nie sądzisz, że jest zbyt dużo przesłanek żeby lekceważyć ten temat?

0

@sebasek99 No temat od kilku miesięcy nagle wrócił bo pojawiło się więcej przesłanek.

@YoNoEntiendoNada O, akurat teraz. Epstein popełnił samobójstwo dla beki? Syn sędziny, która zajmuje się jego sprawą został śmiertelnie postrzelony a mąż w stanie krytycznym w szpitali? Strzelcem był ziomek przebrany za kuriera.

Nie jest to dla Ciebie dziwne?

0

@NemeZis93 Adrenochrom to właśnie narkotyk, który pozyskiwany jest z szyszynki. Im większe przerażenie i strach tym jest "lepszy".
@SonBarcaGoku No właśnie... w Polsce cisza na ten temat a w USA skala jest ogromna.

Polecam zajrzeć na TT i IG pod hasztag QAnon.
Znajdziesz tam bardzo dużo zdjęć obecnych i usuniętych tweetów, dowodów, filmów i wypowiedzi m.in. na temat pedofilii w Hollywood.

Generalnie nie byłem jakimś fanem Trumpa ale okazuje się, że media przedstawiły mi to jako "idiote" a okazuje się, że QAnon wychodzi od Trumpa i ma za zadanie "trochę" popsuć sielankowe życie elit.

Edit.
Polecam kanał Mounty Buddha jeśli ogarniacie choć trochę angielski. https://www.youtube.com/c/MouthyBuddha/videos

0

@kerouac Ciężko nazwać mi to fantazją. Jeżeli Adrenochrom nie jest tylko wymysłem i rzeczywiście taki "narkotyk" istnieje to wszystko nabiera sens.

0

Co sądzicie o QAnon i pedofilii w Hollywood?

Tom Hanks właśnie uciekł do Grecji. Twitter banuje konta z hasztagiem "QAnon". Pizzagate jest nazywana teorią spiskową pomimo tego, że jest mnóstwo materiałów, twittów itp potwierdzających, że elity mają inny punkt widzenia.


1

@DanielOOL przez 2 lata nie ominąłem chyba ani jednego meczu Celticu.
Świetnie się to oglądało.

1

@Jaca27 parekselans

0

@YoNoEntiendoNada Jeżeli OOBE jest dla Ciebie zjawiskiem paranormalnym to tak.

Duchy/demony definiuje jako pozytywna/negatywna energia. Po prostu.

Moim życiowym gamechangerem było postawienie na tym, że wszystko zależy od świadomości i podświadomości. To co sobie wbijesz w głowę jest dla Ciebie wszechświatem.

Każdy inaczej definiuje paranormalne zjawiska i najpierw sprecyzuj dokładnie co to dla Ciebie znaczy.

0

@Jaca27 winrarem możesz spakować.

0

@michal26 jutro zainstaluje jeszcze raz i zobaczę jaka ranga bo nie pamiętam nawet a wiem, że wszystko zapisałem.
A doszedłem do "końca" bo grałem w to jakieś pół roku temu ponad i wyskoczyła informacja, że dopiero po aktualizacji coś nowego się pojawi. To był etap kolonii na Marsie chyba, może trochę dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?