1

@Majkel34 nie garb się przy komputerze

1

Iksde, prawdziwa męska decyzja

1

@Pawlak1992 żeby grać tiki take to trzeba mieć odpowiednich wykonawców. W Barcelonie brak takich od kilku lat.

2

@Ghotti Ja wiem, gorszy jest Cancelo. Semedo u Setiena grał przywoicie.

2

@IronSanHybrid @Chwytliwy po maturach.

15

@matirix20 wydaje mi się, że w przeciągu miesiąca kupimy wszystkich.

4

7

@horang Lotek za gruby.

0

@NeroTFP Ty bidoku jeden

0

@Colon 3 dniowa żałoba.

0

@Colon Malanowski! Na ziemię!

1

@Janiama bardzo rzadko się z Tobą zgadzam ale pod tym podpisałbym się jak Duda.
Od kilku lat się okazuje, że nikt się do nas nie nadaje i nikt nie ma DNA. Jak dorzucimy do tego jeszcze pomysł kupienia Neymara i Lautaro za ponad 100mln/sztuka to chce się rzygać.

1

@FC1899Barca iksde dobra kontra

0

@BarcaInfo zwolnią Setiena i na tym się skończy.

0

@pax a co z resztą? Co pokazał Suarez, Vidal czy Alba? Dzisiaj nawet Ter Stegen zawiódł. Klapa wszystkich z Setienem na czele.

0

@BarcaInfo obyś miał rację.

0

@DanielOOL u mnie pojawiła się iskierka

1

Kolejny rok upokorzenia.
Dalej usprawiedliwiajmy i wychwalajmy Suareza, Busquetsa, Albe, Rakitica.
Lepszych nie ma, oni mają DNA, innych nie kupimy bo tego DNA nie mają. Kolejny rok w plecy.
Byłem na początku mega za Setienem ale to co zrobił w ostatnich meczach z wyjściowym składem i ze zmianami to jest dramst. Najlepszy pomocnik czyli Puiq nie zagrał nic.
Zganiajmy dalej wszystkie porażki na Semedo, De Jonga, Griezza. Innych winnych nie ma, Ci za słabi, tamci zbyt doświadczeni - śmiech na sali.
Semedo dzisiaj był zapraszany do dziadka z 3-4 zawodnikami Bayernu bez żadnego wsparcia a i tak pewnie dostanie najgorszą opinie.
Czas wietrzenia, budowy składu od podstaw i koniec usprawiedliwiania świętych krów i spuszczonej głowy kapitana.
Żaden gracz nie jest większy niż klub a Barca jest więcej niż klubem.

0

@pax czepianie się tylko Semedo jest w tym momencie nie na miejscu.

0

@BarcaFan17 to jest krytyka. I nie ostatni. Jest kapitanem i co roku jest to samo.

0

6

Kapitan głową spuszczona. I tak od 3 lat.

0

@Esteban_ ziomeczku, mecz zawala stara gwardia. Nie ma co zrzucać wszystkiego na Semedo. Chociaż nie ma głowy spuszczonej.

0

@Bobo25 na PS1 w fife

1

Dwucyfrowka dzisiaj.

1

Transfer klepnięty do Barcy.

1

@BarcaInfo wybaczam ale nie wiem jaka będzie reakcja pozostałych użytkownikow.

1

Skład się nikomu nie podoba. Wygramy.

2

@BarcaInfo redakcja oznacza redakcję? Bez sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?