elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majkel34 nie garb się przy komputerze
1
Iksde, prawdziwa męska decyzja
1
@Pawlak1992 żeby grać tiki take to trzeba mieć odpowiednich wykonawców. W Barcelonie brak takich od kilku lat.
2
@Ghotti Ja wiem, gorszy jest Cancelo. Semedo u Setiena grał przywoicie.
2
@IronSanHybrid @Chwytliwy po maturach.
15
@matirix20 wydaje mi się, że w przeciągu miesiąca kupimy wszystkich.
4
@Fawrf @Redakcja @Moderacja
7
@horang Lotek za gruby.
0
@NeroTFP Ty bidoku jeden
0
@Colon 3 dniowa żałoba.
0
@Colon Malanowski! Na ziemię!
1
@Janiama bardzo rzadko się z Tobą zgadzam ale pod tym podpisałbym się jak Duda.
Od kilku lat się okazuje, że nikt się do nas nie nadaje i nikt nie ma DNA. Jak dorzucimy do tego jeszcze pomysł kupienia Neymara i Lautaro za ponad 100mln/sztuka to chce się rzygać.
1
@FC1899Barca iksde dobra kontra
0
@BarcaInfo zwolnią Setiena i na tym się skończy.
0
@pax a co z resztą? Co pokazał Suarez, Vidal czy Alba? Dzisiaj nawet Ter Stegen zawiódł. Klapa wszystkich z Setienem na czele.
0
@BarcaInfo obyś miał rację.
0
@DanielOOL u mnie pojawiła się iskierka
1
Kolejny rok upokorzenia.
Dalej usprawiedliwiajmy i wychwalajmy Suareza, Busquetsa, Albe, Rakitica.
Lepszych nie ma, oni mają DNA, innych nie kupimy bo tego DNA nie mają. Kolejny rok w plecy.
Byłem na początku mega za Setienem ale to co zrobił w ostatnich meczach z wyjściowym składem i ze zmianami to jest dramst. Najlepszy pomocnik czyli Puiq nie zagrał nic.
Zganiajmy dalej wszystkie porażki na Semedo, De Jonga, Griezza. Innych winnych nie ma, Ci za słabi, tamci zbyt doświadczeni - śmiech na sali.
Semedo dzisiaj był zapraszany do dziadka z 3-4 zawodnikami Bayernu bez żadnego wsparcia a i tak pewnie dostanie najgorszą opinie.
Czas wietrzenia, budowy składu od podstaw i koniec usprawiedliwiania świętych krów i spuszczonej głowy kapitana.
Żaden gracz nie jest większy niż klub a Barca jest więcej niż klubem.
0
@pax czepianie się tylko Semedo jest w tym momencie nie na miejscu.
0
@BarcaFan17 to jest krytyka. I nie ostatni. Jest kapitanem i co roku jest to samo.
0
https://streamable.com/ush9zp
Współczuję.
6
Kapitan głową spuszczona. I tak od 3 lat.
0
@Esteban_ ziomeczku, mecz zawala stara gwardia. Nie ma co zrzucać wszystkiego na Semedo. Chociaż nie ma głowy spuszczonej.
0
@Bobo25 na PS1 w fife
1
Dwucyfrowka dzisiaj.
1
@zioomeek https://sport.tvp.pl/49342521/liga-mistrzow-fc-barcelona-bayern-monachium-transmisja-meczu-online-live-stream-tv-mecz-na-zywo-w-tvp-2-i-tvpsportpl-14082020
1
Transfer klepnięty do Barcy.
1
@BarcaInfo wybaczam ale nie wiem jaka będzie reakcja pozostałych użytkownikow.
1
Skład się nikomu nie podoba. Wygramy.
2
@BarcaInfo redakcja oznacza redakcję? Bez sensu.