0

@DonMatteo901 Pewnie, masz tutaj rację (Chociaż z tą jakością niemieckiej chemii bym się kłócił bo miałem z tym kilka lat temu dosyć dużą styczność).
Tylko tak jak pisałem wcześniej, inne gospodarki, inne oddziały.

10

@DonMatteo901 Wg mnie to nic dziwnego, że niemiecka firma ma taniej produkty u siebie niż za granicą.
Druga sprawa to pytanie czy zdjęcie po prawej to rzeczywiście Rossmann Polska.
Trzecia sprawa to taka, że za marże odpowiada polski oddział Rossmanna i mają po prostu na tym zarobić.

Ceny w Polsce za PISu idą w góre i to jest fakt. Faktem też jest, że porównywanie się cenowo do innego kraju za dany produkt jest bez sensu. Inny rynek po prostu i inne zasady.

0

@NeroTFP
Wg mnie może być w tym sporo prawdy.
Guardiola od razu nie miał zbudowanej dużej marki przy swoim nazwisku a zapewne nie chciał też ryzykować przyszłości Messiego.

Na tamten moment Ibra był transferem idealnym. Od 3 lat chciałem wtedy żeby do nas trafił i tak też się stało. 21 bramek mówi samo za siebie.

Myślę, że gdyby pograł dużej to w kanadyjce wykręcałby 30+ co sezon. Kapitalny gracz jeśli chodzi czysto o umiejętności piłkarskie.

1

@michal26 Oj, ta gra jest świetna, zabrała mi sporo godzin z życia.

2

1

@Jaca27 ile taki "lot" trwał? Dzięki za info. :)

2

@Jaca27 jakie koszty takiego skoku somsiedzie jeśli można wiedzieć? Jakieś badania potrzebne itp?

6

@Fabik87 prosty chłopak z Rosario.

3

@Homeopata8989 Warto zaznaczyć, że są też teorie spiskowe, które okazały się faktem.

0

@tommyVERceti Rozumiem ale sklepy właśnie na takim czymś zarabiają.
Raty będziesz miał 0% ale dojdzie Ci do tego ubezpieczenie kredytu lub prowizja a Ty nawet nie zauważysz. Często zamiast kosztów bankowych sprzedawcy robią prawdziwe 0% bez żadnych dodatkowych kosztów ale w zamian wrzucają przedłużoną gwarancje na sprzęt o czym też możesz nie wiedzieć.

0

@VamosB Zobacz najpierw jak zostały zadane pytanie w tym badaniu, pewnie chodzi Ci o Eurostat. :) Przykład jak można manipulować w prosty sposób sondażami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 PIS się sam wykończy przez najbliższe 3 lata. Wygrana Trzaskowskiego sprawiłaby, że partia Jarka miałaby dobre tłumaczenie, że im nie wyszło bo nie mieli prezydenta, który był na nich negatywnie nastawiony.
A tak to za 3 lata spali się PIS i część elektoratu pewnie przeniesie się na Konfederacje i ewentualnie Hołownie.
Ja to widzę na ten moment tak, że wyniki przyszłych wyborów będą bardziej wyrównane a co za tym idzie, żadna partia nie będzie miała monopolu.

0

@tommyVERceti Ubezpieczenie kredytu Ci dorzuciła. W każdym markecie jest taka praktyka.
Po prostu poinformuj, że nie chcesz skorzystać z ubezpieczenia na życie i tyle.
Jeśli będzie coś kombinować z kredytem to powiedz, że dzwoniłeś na infolinie i dostałeś informację, że ubezpieczenie nie jest obowiązkowe.

1

@SHIBA Ciekawe skond pienionżki na sprzęt w cenie dwóch pasatóf

0

@Barca1992 Ale kolega nie wspominał o zarobkach. Wbrew pozorom nie jest ciężko w Polsce o dobrą pracę.

0

@SHIBA Jakim aparatem robisz zdjęcia?

6

@macio_944 "Proszę nie pisać o sprawach o których nie ma Pan Pojęcia" IKSDE.

0

@Ghostface To była telewizyjna propaganda lewicy, nic więcej. Bardziej "niezależne" sondaże dawały mu jakieś tam szanse.
@Triv44 Myśle, że może mu urwać jakieś 5%. Zobaczymy.

2

@Triv44 Wg mnie to po prostu dobra promocja płyty i takie zachowanie to nic innego jak marketing.
Nie ma szans żeby cokolwiek ugrał.

0

@Ghotti U mnie kompletnie odwrotnie. Wciągnąłem 2 sezony w tydzień. W momencie kiedy wyszedł 3 to obejrzałem wszystkie odcinki w jeden dzień.
To samo miałem w przypadku Punishera i Defendersów. Jeżeli chodzi o pozostałe seriale Marvela to rzeczywiście jakoś bardzo się nie wkręciłem.
@Joey Nie zawiedziesz się.
@aras17_VeB No właśnie z tego co widzę to wszyscy polecają Mi Band tylko obawiam się, że może mi nie dojść w przeciągu 2 tygodni.

1

@Joey Jeżeli zacząłeś oglądać Daredevila to wg mnie obowiązkowym jest obejrzeć 3 sezon i zobaczyć zakończenie historii. Wszystkie sezony dla mnie są świetne.
Do tego polecam Punishera i Defendersów żeby zobaczyć jak to się zazębia z innymi historiami.

0

@Ghotti dzięki. :)

0

Dear Rambla,

Czy do 100 zł jest ktoś w stanie polecić jakiegoś SmartWatch'a? Czy może po prostu kupić Mi Band'a?
Generalnie nie widzę jakiś większych różnic w funkcjonalnościach jak porównam te za 100 zł do tych za 400-500 zł.
Na różnych forum były informacje typu "za tyle to nawet nie kupuj, szajs" ale nigdzie nie widziałem, żeby ktoś to sensownie uargumentował więc być może ktoś z Was będzie miał styczność z tymi tańszymi modelami.

PS. Najlepiej gdyby wyglądał jak klasyczny okrągły zegarek.
https://sodu.pl/wp-content/uploads/2019/05/53620-9veyqm.jpg


0

@Tollusiek Na ten moment był faworytem więc "płacz" jest uzasadniony. Jeżeli Bayern wygrałby LM to nie ma opcji by ktoś inny mógł wygrać.

0

@Nazio87 Jeżeli masz nisku budżet na konsole i gry to wybierz xboxa. Jeżeli lubisz exy za które musisz zapłacić trochę pieniędzy to PS4 bez dwóch zdań.

1

@macio_944 O, w takim razie trochę się uspokoiłem.
No nic, pozostaje czekać na jakieś potwierdzone info.
Dzięki! :)

1

@macio_944 Oo, byłbym wdzięczny. Jeśli to co napisałeś jest prawdą to kamień z serca.
Próbowałem ograć Watch Dogs i o ile sam pomysł na grę mi się podobał, to jazda samochodem jest po prostu dramatyczna.
Gdyby gra nie wymuszała dużej ilości jazdy samochodem to mniejsza z tym ale jest tam sporo pościgów i nie da się tego uniknąć.

0

@amanter Oni zawsze wprowadzają wszystko co dobre :)

0

@lucca87 Daredevil, Punisher.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?