1

@macio_944 A ja nadal obawiam się o ten cholerny model prowadzenia pojazdu.

1

@4drian0 W FIFIE ludzie płacą za aktualizacje składów i strojów 250zł co rok. Heheheherbata mi stygnie, noł ofens.

0

@amanter USA lubi wprowadzać "sprawiedliwość" na świecie.
Co do starcia wojskowe - nie sądzę, że do takiego dojdzie.

0

@Colon Brakowało tu telemarku.

0

@NeroTFP Bardzo duża ilość osób, które korzysta z usług MOPSu to stereotypowe Karyny i nie ma co się tutaj doszukiwać głębszego sensu w mojej opinii.
Takie sytuacje miały i będą mieć miejsce. 500+ czy inne tego typu programy na pewno nie pomagają w zmniejszeniu się tego typu zjawisk ale nie traktowałbym tego jako nowe zjawisko na podstawie którego możemy wysunąć wnioski, że dzieją się jakieś nowe-złe rzeczy.

2

@kerouac Jesteśmy zlepkiem umiejętności i tyle.
Nie widać po tych piłkarzach żadnej chemii, nie ma ruchu, nie ma ambicji, nie ma zaangażowania.
Liczę na to, że Bartomeu odejdzie szybciej niż wskazuje na to pierwotny termin. Do tego mam nadzieję, że pozbędziemy się kilku wypalonych zawodników.
Jeśli chodzi o zmianę trenera to nie wydaje mi się, że to coś pomoże jeśli nie przewietrzymy szatni i nie wymienimy naszego świetnego zarządu.

Nie będzie niczego.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_sc30wTHiPbImYenh2jg1V5BqcxtzqNhp,w400.jpg

0

@Majkel34 Sprawdzę, dzięki! :)

0

@Majkel34 a to ja nie w temacie. Jesteś w stanie to strescic?

1

@Majkel34 Ideologia NSZ.

1

@Odesseiron @mateuszdabski dzieny.
O paragrafie i managerze w ogóle nie słyszałem.
Sprawdzę.

2

@Colon @Odesseiron nie mam pojęcie co będzie się działo w kolejnych ale nawet jeśli to spieprzyli to wiem, że nie straciłem czasu coś oklepanego.
Z drugiej strony nie oczekuje jakiś fajerwerków, po prostu dobrze się to ogląda. Czuć klimat.
@kerouac jak będziesz odpowiadał na pytanie Odesseiron to również proszę o oznaczenie.

PS. Jesteście w stanie polecić jakiś inny serial, który bazuje na dobrych dialogach? Coś na wzór BB, Westworld.

0

@Odesseiron został mi ostatni odcinek pierwszego sezonu Westworld.
Dziwie się, że nic o tym serialu nic nie słyszałem i dopiero po tym jak w HBO GO zobaczyłem ocenę na IMDB to zacząłem go oglądać.
Wg mnie arcydzieło pod względem pomysłu i trzymania w napięciu.

Wskoczył do mojej listy TOP 5 jeżeli chodzi o seriale.

1

@Rysiu na Xboxa gra mało osób jeśli chodzi o online w porównaniu do PS4 i PC.
Z drugiej strony też wyszukiwanie przeciwnika trwa trochę ale dzięki temu jest mega stabilne połączenie podczas meczu.

0

@messi564 Tak jak mówisz, kwestia gameplayu to kwestia gustu.
Co do trybów to jednak mimo wszystko w online się dużo ruszyło w PESie.
Co do społeczności to nie mam jak się odnieść bo nie miałem do tej pory problemu.
Chyba, że mówimy o Xboxie - tam podobno jest dosyć ubogo.

0

@messi564 Powiem tak, co tydzien masz zmiane eventów. Masz eventy online i offline - czasem nawet po 3-4 różne tygodniowo.
Dalej się nie będę rozpisywał bo prawdopodobnie nie próbowałeś grać od jakiś 2 lat.

8

https://www.wykop.pl/link/5602047/reddit-usuwa-post-o-kobiecie-zamordowanej-za-powiedzenie-all-lives-matter/

Było? Zna ktoś może jakieś inne szczegóły?
Jeśli to prawda to brak słów po prostu.

0

@messi564 gra śmieciowa wg Ciebie* tak to powinno brzmieć. Nie oceniaj za innych.
Ja z kolei w przypadku FIFY/PESa skupiam się na grze a nie na czy dana gra ma tryb karciany.
Czego brakuje Ci w online w PESie?

3

@Kusco15 jedno wielkie iksde

3

@MarioVeB! Gdzie można znaleźć pełny? Czy atak na osobę można tłumaczyć prowokacją?

3

Tolerancja, tolerancja, tolerancja...

0

@Kajtek77 Brakuje mi tutaj Czawiego.

0

@NeroTFP aaa, czyli pewnie drugie tyle na lewo przyjął.

0

@NeroTFP co to za wiadome i jawne źródła? Nie rozumiem.

0

@Kajtek77
A oto ich hymn:


0

@klemens100 Patrząc na ich kanał można powiedzieć:

"I oni rządzą innymi państwami?"
Oprócz Dudy też wiele innych znanych osobistości zaliczyło wpadkę.
Andrju brzmi trochę jak 8-latek uczący się drugi rok angielskiego w podstawówce.

5

@AlicjaFCB Jeżeli ktoś jest bardzo otyły tylko i wyłącznie ze swojego wyboru i nic z tym nie robi to nie potrafiłbym.
Świadczy to tylko o tym, że ta osoba nie potrafi o siebie zadbać, a wychodzę z założenia, że jeżeli nie potrafisz zadbać o siebie to nie zadbasz też o innych.

Co innego jeśli mówimy np. o chorobach które przekładają się na otyłość itp.

0

@Chwytliwy Cieżko to ocenić biorąc pod uwagę liczbę minut spędzonych na boisku.
Mam jednak takie wrażenie, że gdyby zagrał 2-3 mecze po 60 minut mając obok siebie Messiego, Grieza lub Fatiego to mógłby wnieść o wiele więcej niż Suarez, który na chwile obecną ponownie wszedł w cykl braku umiejętności przyjęcia piłki i poruszania się z nią.

0

@_catalan Nie do końca się zgodzę, że była hossa i tylko to jest czynnikiem, który wpłynął na rzeczy, które w ostatnich latach zmieniły się na plus w Polsce.
Równie dobrze mogłaby przyjść inna partia i nie wykorzystać tej hossy w odpowiedni sposób.
Od kilku lat było zastraszanie, że będzie tragicznie, wszyscy bankruci i nic tego nie zmieni a okazuje się, że jest inaczej i trzeba być ignorantem i antypisem żeby nie zauważyć, że jednak jakiś mniejszy wpływ miała na to partia rządząca.

0

@Chwytliwy Wg mnie jako rezerwowy powinien zostać. Tym bardziej, że jak na liczbę minut jaką dostaje to i tak prezentuje się w miarę.

9

@Danny Gaucho On dopiero miał kopyto, jak Borek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?