1

@kerouac is this real?

0

@Colon wypadło na R10.

1

@Wittgenstein zaraz za nimi pod względem urody zdecydowanie Sławek Peszko.

0

@Europejczyk1980 Z mediami nie jest kolorowo pod względem obiektywności i to na całym świecie, dlatego cieszy fakt, że Polsat jest w miarę obiektywny pod względem polityki.

1

@Tomason To jest pytanie, które po prostu ma się gdzieś pojawić, byleby zadać pytanie. Złotą zasadą jest: "Kto zadaje pytania, ten prowadzi rozmowę".
Mazurek po prostu zasypuje swoich gości pytaniami, które często nic nie wnoszą do dyskusji ale dają przewagę - przynajmniej w teorii.

0

@MrShakira Ja zajmuję się marketingiem, w czym pomóc? :)

0

@Tomason Pewnie chce żeby się Bosak z czymś po prostu wkopał - jak każdy dziennikarz. Z tego są pieniądze. :)

1

@Chakalaka szukałem czegoś oryginalnego w związku z trendami na La Rambli.

2

@Chakalaka bałkanica

0

@piotrek1315 Nieeee! Tak poważnie to nie wiem, nie bierz tego pod uwagę. :D

0

@piotrek1315 ile wlezie

1

@ranger3120 Ekspertem nie jestem ale wychodzi na to, że jest to porównanie ofert turystycznych (zakres, cena, itp). Tu chyba nie ma żadnego haczyka.

1

@Kajtek77 Ja jestem przeciwnikiem sondaży. Zakłamują rzeczywistość i w sumie są takie jakie sobie dana partia/TV zażyczy.

7

@inViNcibl3 W końcu Trzaskowski zakończy to rozdawnictwo PiSu... oh, wait.

1

@mcsarna Zgaduję: PSL?

2

@cat_r37 Perez posmarował, żeby na liście znalazł się Miranda i Coutinho.
@Encore Podejrzewam, że bardziej się tutaj kierował rozczarowanie a nie najgorszą formą. Stosunek oczekiwania do tego co pokazali. To by się zgadzało.

0

@Mankind Może nie wykazywała po prostu większych dochodów? Nie spotkałem się u fryzjera, żeby wydawali paragony itp.

0

@Chwytliwy Jeśli przyjmiesz takie kryterium to spoko, z tym, że wtedy KO (PO) było chyba w swoim najgorszym momencie. Jedyne z czym mi się kojarzyli na tamten moment to "Konstytucja" i AntyPIS.

2

@NeroTFP Jeśli czysto technicznie to byłby świetny. Szczególnie w porównaniu do Bartomeu.

0

@patry295 Stawiam na jakieś 5% przewagi Dudy.

0

@Chwytliwy Z Kidawą się w sumie nic nie działo, po prostu przestali ją promować. Nie wiem czy taki zaj*bisty wynik. Chociaż jak na taki krótki okres czasu i praktycznie brak programu to wynik uzyskał dobry.

0

@NeroTFP Gbur, buc, gwiazdorek, świnia i tak dalej...

0

@Statistics Dlatego właśnie powinno go być coraz mniej w mediach. Dobrze, że powoli go wycofują ale to nadal za mało.

0

@Colon Merytoryczna debata w której każdy kandydat ma oszałamiające 6 minut by przekonać do siebie ludzi. Zaściankowi ludzie i faszyści pewnie są zazdrośni.

1

@sebasek99 Całe szczęście jest go coraz mniej. Umiejętność dyplomacji na zerowym poziomie.
Chociaż trzeba przyznać, że zawsze mówi to co myśli, ale w polityce to wada.

0

@Barca_Big_Moment Podejrzewam, że byłaby to jak stereotypowa rozmowa o polityce z rodziną przy stole a nie merytoryczna. Jeden i drugi by się przekrzykiwali.

0

@Szicek10 Nie znam sytuacji od środka ale jeśli chcesz wdrożyć do klubu swoją wizje a buntuje Ci się Messi z Suarezem bo coś im nie pasuje to nie ma szans, żeby coś takiego ogarnąć.

Musiałby ich posadzić na ławce, a wiadomo, że żaden trener tego nie zrobi.

0

@kamiVeB Mam nadzieję, że Hołownia przez najbliższe 2 tygodnie nie wymięknie pod tym względem. To będzie dla niego test czy rzeczywiście nie jest marionetką pokroju Dudy.

2

@Szicek10 Liga się jeszcze nie skończyła. Na ten moment mamy większe problemy:
- budżet
- zarząd
- piłkarze

Trzeba zaatakować u samego źródła. Na chwilę obecną wydaję mi się, że zmiana trenera nic nie da.

0

@BarcaInfo No to fakt, że Setien podczas meczu niewiele różni się od EV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?