elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo Żeby to obiektywnie ocenić potrzeba materiału z całej przerwy. Równie dobrze mógł chwile przed tym rozmawiać z 5 zawodnikami i akurat skończył rozmowę.
1
@YoNoEntiendoNada ewentualnie ubytek witamin pod wpływem obróbki termicznej, ale raczej nie warto jeść takich jaj.
2
@Bykunn Dokładnie, a po Puyolu był jeszcze Xavi czy Iniesta... Teraz pod tym względem wygląda to trochę jałowo. Nie ma chłopów z jajami.
0
@bixmix W punkt!
0
@Colon Dlatego mam nadzieję, że elektorat Bosaka i Hołowni po prostu odpuści i nie da sobie wcisnąć, żeby głosowali przeciwko komuś.
1
@FilozofXD Celowo tak napisałem, bo Polska inteligencja tak uważa. Ja jestem innego zdania, spokojnie. :)
0
@Comentateiro Nieudolna opozycja. 70% wyborców i tak wybrało to co zawsze. Kilka % poszło na wybory dla beki zagłosować na Menelove+ itp, a tak naprawdę Hołownia + Konfa czyli coś co w jakiś sposób jest w Polsce świeże łącznie zebrało 20% głosów.
Także, jeśli o mnie chodzi to cieszę się, że moje prognozy odnośnie zasiania w Polsce prawdziwej prawicy w postaci faszystów i zaściankowców z Konfederacji się spełniają.
Mam nadzieję, że w przeciągu kilku lat powstanie jeszcze fajne centrum w Polsce (Hołownia?), bo tego zdecydowanie tutaj brakuje i może się okażę, że będę miał na kogo zagłosować.
3
@Majkel34 Twardy i aktywny elektorat. Nie mają u siebie chorągiewek.
1
@kerouac Mam takie same odczucia. Jeśli Hołownia i Bosak wprost nie "oddadzą" swoich głosów to Duda wygra.
Ja akurat drugą turę pozostawiam bez głosowania, bo w następnych wyborach wygra PO i będzie to samo tylko, że w drugą stronę więc wybór na Trzaskowskiego to taki sam wybór wg mnie jak na Dudę z tym, że skutki będą odwleczone w czasie.
0
Wolność miłość tulerancja
0
@sidzej Podejrzewam, że spora część jego elektoratu po prostu nie pójdzie na drugą turę.
0
@Bykunn tangens, kontangens - taka sytuacja. A tak serio to 30% osób głosowało na coś innego niż POPIS, a w frekwencja była 60%. Hyba żem to dobsze wyliczył :D
0
@Kusco15 co do elektoratu Hołownia to nie jestem pewien. Duża część osób po prostu nie pójdzie na drugą turę.
9
30% z 60% Polaków chciała zmiany. POPIS nadal 3/4 głosów. Smutne.
0
@mextexperu co to znaczy zaściankowe?
1
@kerouac Dokładnie. Jeśli reszta kandydatów nie powie do swojego elektoratu, żeby oddać głos Trzaskowskiemu podejrzewam, że będzie kolejne 5 lat Dudy.
0
@mahavishnu na 100% jest taka opcja bo sam korzystam z połączenia profilu. Warto sprawdzić.
0
@mahavishnu a nie zostało połączone czasem konto LinkedIn z profilem Skype/Microsoft?
0
Mleko czy kakało?
1
@Bykunn z chęcią poczytam później, dzięki.
9
@Mankind już dzisiaj ktoś wrzucał analizę ekonomistów z której wynika, że wpływ postulatów Bosaka jako jedyny ma pozytywny wpływ na gospodarkę.
Edit: O! Mam to!
0
@GeraltzKatalonii każdy polityk jest aktorek, Bosak nie jest wyjątkiem.
1
@Avada Kedavra pamiętaj, że Twój potencjalny pracodawca to Światowy człowiek, pracujący w międzynarodowej korporacji i kupił dwa domy.
0
@Bykunn z tego co się orientuję to jest to niepoparta faktami teoria, choć mogę się mylić.
"Profesor Jianli Chen z University of Texas w Austin i jego współpracownicy, wykazali, że oczekiwane topnienie lodowców i lądolodów spowoduje poważny wkład w zmiany osi Ziemi. Nasza planeta nie porusza się na orbicie w idealnie zsynchronizowanym ruchu i podczas obrotów cały czas się kołysze. Kołysanie się osi obrotu Ziemi jest powodowane efektem Chandlera wynikającym z tego, że Ziemia nie jest idealną kulą, a także corocznego wpływu związanego z orbitą naszej planety wokół Słońca. "
0
@Bykunn Gowin to wzór politycznej chorągiewki.
0
@Avada Kedavra a masz Pan Doktora i jakieś doświadczenie w tej kwestii?
0
@GeraltzKatalonii trochę manipulacja. Bo zmieniły mu się poglądy od tamtego czasu i zluzował gacie jeśli chodzi o kościół.
@Chakalaka o co chodzi z tym faszystą?
0
@Bykunn trzeba się przyzwyczaić. Oś ziemi się zmienia, także prawdopobnie u nas będą często takie pogody.
0
@Colon O, Fak-tury! Nawet nie wiedziałem, że coś takiego ma miejsce a co dopiero, że ma to jakąś nazwę.
Gutacja gurom.
2
@Pewex Nowy w internetach?