0

@Irmscher10 chociażby zwiększenie 3-4 krotne towaru, który będzie tam transportowany.
Pod względem turystycznym region dostanie zapewnie dużego kopa ze względu na to, że jest to stosunkowo duży w skali Europejskiej. (sam chce to zobaczyć na własne oczy).
No i najważniejsze to być niezależnym od strony rosyjskiej.

Oczywiście minie sporo lat zanim to się zwróci. Kolejna rzecz to kwestie ekologiczne.
Samych plusów jak i minusów jest od groma jednak bilans wydaje mi się tutaj dodatni.

0

@Kuracjusz jeszcze 5 lat temu sam oglądałem z zaciekawieniem jego filmy a to co się wyczynia od 2-3 to po prostu jakaś sekta.

Nie da się jakoś racjonalnie wytłumaczyć tekstów. Jakby się naćpał.

0

@Janiama Terytorialsi to dobra decyzja wg mnie. Również przekop mierzei.

Kaleczą te rządy ale pisanie, że nie zrobili absolutnie nic dobrego jest myśleniem bardziej fanatycznym w mojej opinii niż jakimkolwiek obiektywnym spojrzeniem na sytuację.

Głosuje na Giertycha.

6

Odważne słowa jak na ten etap rozgrywek.

1

@Chwytliwy ponieważ weszły dwie partyjne marionetki, które chcą rozdawać pieniądze na lewo i prawo.

1

https://www.dziennikwschodni.pl/wybory-prezydenckie/kto-popiera-andrzeja-dude-127-osob-na-liscie-lubelskiego-spolecznego-komitetu-poparcia,n,1000268045.html

Zobaczcie jakie wykształcone i ważne osoby w naszym kraju głosują na PAD.
Teraz już zgłupiałem. Tyle autorytetów głosuje na obu panów, że chyba oddam głos na jednego i drugiego.

1

@Khajio Polaka rodaka Krzysztofa Piątka mogli kupić.

1

@chosenone
Napisałeś, że jest to pewne - dlatego zapytałem. Więc to po prostu przypuszczenia. Może być drugim Hitlerem, a z drugiej strony może być wybawcą.
Tego po prostu nie wiemy.

Wiemy natomiast jak działają partie/ludzie, którzy już byli u władzy i mimo tego, że prowadzona polityka to szambo to nadal ludzie idą za swoim fanatyzmem do PO/PIS nie dając przy tym szans innym ugrupowaniom, i to jest wg mnie mało racjonalne postępowanie.

Każdy ma swój gust i swoje sumienie, jednak biorąc pod uwagę łączny wynik Hołowni i Bosaka to można mieć nadzieję, że za kilka lat ten monopol się przełamię.

0

@macio_944 Teraz mnie zdziwko wzięło... Założycielami studia są założyciele naszej klasy.

1

@robsesh Jeżeli nie będzie korzystał z gotowych taktyk, które same wygrywają to będzie trudniejszy.

2

@chosenone Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest to pewne?

2

@tobiasson92 Jakie są dowody, że Konfederacja pod tym względem nie byłaby inna?

0

@Mesi12 Trzaskowski by to ogarnął. Guardiola i Font w Barcelonie to żenada.

3

@MarioVeB! Nie mamy przyjaciół. Wojna to pokazała.

0

@tobiasson92 od setek lat jesteśmy samotną wyspą jakby nie patrzeć. :)

0

@Chakalaka czemu sekta?

1

@macio_944 mądrego to i dobrze poczytać.

3

@Europejczyk1980 I tu wychodzi hipokryzja obrońców TVN (uogólniam).
Przez ostatnie lata czytamy, że wyborcy PISu to gadają tylko "a za peło..." a z drugiej strony wychodzi to samo szambo czyli obrona TVNu tekstami "a TVP..."

Najbardziej znienawidzona przeze mnie cecha tutaj się ukazuje: Hipokryzja!

Ha tfu!

2

@MaTt_BarcaFan myślę, że patrząc przez pryzmat co się dzieje w klubie od dłuższego czasu nie powinniśmy oceniać indywidualnie piłkarzy z tego względu, że po prostu cały klub jest szambie i gramy od kilku lat padake i liczymy na Messiego, który ostatnio i tak jest w przeciętnej formie.
Po prostu wszyscy grają kupę.

2

@RadekACCA Będąc na kilku spotkaniach szkoleniowych, było kilka osób, które też podawały przykład przekopu mierzei jako inwestycja, która w przyszłości może okazać się gamechangerem. Między innymi były podawane przykłady, które sam przytoczyłeś.

Jedna z nielicznych ale bardzo dobrych decyzji PISU tak samo jak w przypadku Wojsk Terytorialnych.

0

@macio_944 Gessler nikt nie przebije jeśli chodzi o moje upodobania. Nie licząc oczywiście prowadzących programów politycznych typu Olejnik, Lis, Holecka.

0

@Gosciuu weźmy pod uwagę, że pojawią się twory popisowo podobne jak np. Kopia platformy czyli Nowoczesna i kontynuować robotę swoich partii matek. Chciałbym żeby chociaż w przeciągu 20 lat coś się zmieniło. :)

3

@Ratamahatta "idę dwa metry i nikt nie biegnie mi pomóc - tak od trzech lat" Semedo

0

@Jaca27 do Częstochowy się coś zbliża, chyba coś od Ciebie leci

0

@Bykunn No ja przez internet też mam problem żeby się skupić, dlatego kupiłem normalne i chciałbym się coś podszkolić :D

0

@don'T.R.I.P.e taktyk.

0

@Bykunn szczerze to miesiąc temu kupiłem szachy. Ostatnio grałem jakieś 20 lat temu, jakieś ciekawe kanały lub poradniki może? :D

0

@capoN rasistowski serial.

0

@Comentateiro ktoś tu dzisiaj pisał, że to algorytm wyłapał i wszystko wróciło do normy, prawda to?

2

@Chwytliwy ja bym się bardzo mocno zastanowił na Twoim miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?