elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 chociażby zwiększenie 3-4 krotne towaru, który będzie tam transportowany.
Pod względem turystycznym region dostanie zapewnie dużego kopa ze względu na to, że jest to stosunkowo duży w skali Europejskiej. (sam chce to zobaczyć na własne oczy).
No i najważniejsze to być niezależnym od strony rosyjskiej.
Oczywiście minie sporo lat zanim to się zwróci. Kolejna rzecz to kwestie ekologiczne.
Samych plusów jak i minusów jest od groma jednak bilans wydaje mi się tutaj dodatni.
0
@Kuracjusz jeszcze 5 lat temu sam oglądałem z zaciekawieniem jego filmy a to co się wyczynia od 2-3 to po prostu jakaś sekta.
Nie da się jakoś racjonalnie wytłumaczyć tekstów. Jakby się naćpał.
0
@Janiama Terytorialsi to dobra decyzja wg mnie. Również przekop mierzei.
Kaleczą te rządy ale pisanie, że nie zrobili absolutnie nic dobrego jest myśleniem bardziej fanatycznym w mojej opinii niż jakimkolwiek obiektywnym spojrzeniem na sytuację.
Głosuje na Giertycha.
6
Odważne słowa jak na ten etap rozgrywek.
1
@Chwytliwy ponieważ weszły dwie partyjne marionetki, które chcą rozdawać pieniądze na lewo i prawo.
1
https://www.dziennikwschodni.pl/wybory-prezydenckie/kto-popiera-andrzeja-dude-127-osob-na-liscie-lubelskiego-spolecznego-komitetu-poparcia,n,1000268045.html
Zobaczcie jakie wykształcone i ważne osoby w naszym kraju głosują na PAD.
Teraz już zgłupiałem. Tyle autorytetów głosuje na obu panów, że chyba oddam głos na jednego i drugiego.
1
@Khajio Polaka rodaka Krzysztofa Piątka mogli kupić.
1
@chosenone
Napisałeś, że jest to pewne - dlatego zapytałem. Więc to po prostu przypuszczenia. Może być drugim Hitlerem, a z drugiej strony może być wybawcą.
Tego po prostu nie wiemy.
Wiemy natomiast jak działają partie/ludzie, którzy już byli u władzy i mimo tego, że prowadzona polityka to szambo to nadal ludzie idą za swoim fanatyzmem do PO/PIS nie dając przy tym szans innym ugrupowaniom, i to jest wg mnie mało racjonalne postępowanie.
Każdy ma swój gust i swoje sumienie, jednak biorąc pod uwagę łączny wynik Hołowni i Bosaka to można mieć nadzieję, że za kilka lat ten monopol się przełamię.
0
@macio_944 Teraz mnie zdziwko wzięło... Założycielami studia są założyciele naszej klasy.
1
@robsesh Jeżeli nie będzie korzystał z gotowych taktyk, które same wygrywają to będzie trudniejszy.
2
@chosenone Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest to pewne?
2
@tobiasson92 Jakie są dowody, że Konfederacja pod tym względem nie byłaby inna?
0
@Mesi12 Trzaskowski by to ogarnął. Guardiola i Font w Barcelonie to żenada.
3
@MarioVeB! Nie mamy przyjaciół. Wojna to pokazała.
0
@tobiasson92 od setek lat jesteśmy samotną wyspą jakby nie patrzeć. :)
0
@Chakalaka czemu sekta?
1
@macio_944 mądrego to i dobrze poczytać.
3
@Europejczyk1980 I tu wychodzi hipokryzja obrońców TVN (uogólniam).
Przez ostatnie lata czytamy, że wyborcy PISu to gadają tylko "a za peło..." a z drugiej strony wychodzi to samo szambo czyli obrona TVNu tekstami "a TVP..."
Najbardziej znienawidzona przeze mnie cecha tutaj się ukazuje: Hipokryzja!
Ha tfu!
2
@MaTt_BarcaFan myślę, że patrząc przez pryzmat co się dzieje w klubie od dłuższego czasu nie powinniśmy oceniać indywidualnie piłkarzy z tego względu, że po prostu cały klub jest szambie i gramy od kilku lat padake i liczymy na Messiego, który ostatnio i tak jest w przeciętnej formie.
Po prostu wszyscy grają kupę.
2
@RadekACCA Będąc na kilku spotkaniach szkoleniowych, było kilka osób, które też podawały przykład przekopu mierzei jako inwestycja, która w przyszłości może okazać się gamechangerem. Między innymi były podawane przykłady, które sam przytoczyłeś.
Jedna z nielicznych ale bardzo dobrych decyzji PISU tak samo jak w przypadku Wojsk Terytorialnych.
0
@macio_944 Gessler nikt nie przebije jeśli chodzi o moje upodobania. Nie licząc oczywiście prowadzących programów politycznych typu Olejnik, Lis, Holecka.
0
@Gosciuu weźmy pod uwagę, że pojawią się twory popisowo podobne jak np. Kopia platformy czyli Nowoczesna i kontynuować robotę swoich partii matek. Chciałbym żeby chociaż w przeciągu 20 lat coś się zmieniło. :)
3
@Ratamahatta "idę dwa metry i nikt nie biegnie mi pomóc - tak od trzech lat" Semedo
0
@Jaca27 do Częstochowy się coś zbliża, chyba coś od Ciebie leci
0
@Bykunn No ja przez internet też mam problem żeby się skupić, dlatego kupiłem normalne i chciałbym się coś podszkolić :D
0
@don'T.R.I.P.e taktyk.
0
@Bykunn szczerze to miesiąc temu kupiłem szachy. Ostatnio grałem jakieś 20 lat temu, jakieś ciekawe kanały lub poradniki może? :D
0
@capoN rasistowski serial.
0
@Comentateiro ktoś tu dzisiaj pisał, że to algorytm wyłapał i wszystko wróciło do normy, prawda to?
2
@Chwytliwy ja bym się bardzo mocno zastanowił na Twoim miejscu.