1

@Coutinho007 Sexi*

0

@olikwierk10 Bardzo fajne zmiany, wnieśli sporo świeżości i dynamiki.

0

@SHIBA o co chodzi?

0

@Chwytliwy Auuuuć

0

@Bykunn Obyś miał racje. :) Tego wszystkim życzę.

0

@VamosRakieta Są wyłączone ponieważ ciężko znaleźć słowa opisujące takie dzieło sztuki.

3

Polecam ten kanał wszystkim fanom mody:

https://www.youtube.com/channel/UCcdv2fHCH8t3fe5UlGACXfQ

0

@Colon Boli go wielki duopol.

0

@Bykunn Wystarczy, że wejdzie w koalicje lub pochłonie inną partie jak np Nowoczesną i robi się problem. Co do 0% szans to nie wiem na jakiej podstawie takie coś podałeś ale historia nauczyła, kwestia jednej afery może wywrócić wyniki wyborów o 180 stopni.
Zaraz po PISie najbardziej prawdopodobna jest właśnie dyktatura PO.
Lepiej po prostu unikać na nich głosu jeżeli stosuje się taki argument a nie przerzucać dyktaturę między partiami. :)

1

@zadafcb Bardzo dobrze rozegrane, motywują swój elektorat do pójścia na wybory.

1

@Chakalaka To wszystko przez nagonkę TVN! Hańba!

2

@macio_944 Masz rację, jak najbardziej.
Problem polega na tym, że takich użytkowników jak @kerouac jest bardzo mało po stronie lewicy jak i prawicy (nie ma u nas prawicy ale uogólniam).
Zauważ, że cokolwiek się złego nie stanie to wina PISu. Niebawem dojdzie do takiego absurdu, że jak komuś matka umrze to będzie wina Kaczafiego!!!@1one bo nie było dostępnych za darmo leków, a jakby dał za darmo to by było, że rozdawnictwo.
Na ten moment widzę tutaj bardziej obsesje na punkcie PiSu niż jakieś konkretne argumenty.
W momencie gdy ktoś przedstawi kontrargumenty, że w jakiś tam dziedzinach PIS rzeczywiście daje rade to pojawiają się najpierw komentarze o tym, że PIS zakłamuje statystyki a w ostateczności "nie gadam z PISIORAMI".

1

@donleo12 Jedno i drugie nie ma sensu.

0

@Bykunn Ale jeśli w kolejnych wyborach wygra PO to będziemy mieć dyktaturę innej partii.

3

@BarcaInfo Tylko Bartosz Kapustka.

0

1

@macio_944 Ja bym nie nazwał obrońcami Dudy i PISu, tylko obrońcy obiektywności. A na tej stronie zdecydowanie mamy stronniczość w stronie Lewicy i wytykanie błędów PISu a wychwalanie PO.
Ja patrzę na politykę "z góry" i nie ukrywam, że przeglądając Ramble to brak obiektywności mnie po prostu odrzuca.

PS. Nawet pod Twoim postem ludzie nazywają osoby o innych poglądach "młodzieżówką" PISu. Pomimo, że rozpocząłeś bardzo fajną dyskusje to z każdym następnym komentarzem będzie jeszcze większe szambo.

0

@TrzecieOko Wyborcy PIS, PO, SLD, PSL - Potrzymaj mi piwo.

2

@Janiama Czyli na pierwszy rzut oka jest to model PISowski. Duże podatki, duża wypłata. Licząc, że piwko 330ml kosztuje blisko 30zł to koneserzy lekkich trunków alkoholowych w Polsce by zwariowali.
Zamiast "Daj Pan 2zł na piwo" będzie "Poratuj Pan 5 dyszkami na browarek".

Oczywiście koloryzuje, żeby była jasność. Takich cen u nas nie będzie. :)

1

@Chwytliwy tak serio to nie mam pojęcia, jestem graczem PESa. Ale z tego co mi wiadomo to coś tam do FIFY na PC się znajdzie, na konsole chyba nie ma.

21

@LuisSalvano a później się dziwić, że w Anglii lata jeden typek z nożem i 10 policjantów boi się do niego podejść bo nie mają broni.
Lewicowe poglądy i stawianie każdego "życia" na równo to zło, po prostu.
Sam miałem okazję doświadczyć napadu z nożem na mnie, może dlatego, że nie było z zaskoczenia no ale jeśli miałbym wybierać między dostaniem kosy w klatkę od psychola a postrzeleniem przez policję (celowo nie piszę o zabójstwie bo postrzelenie może się różnie skończyć a policjant nie ma w planach morderstwa) to wybiera postrzał napastnika.

0

@Chwytliwy unistall.exe podobno zmniejsza ciśnienie we krwi.

0

@Colon Jordan Peterson vs Kim Dzong Un

0

@MarioVeB! "wystąpił nieznany błąd, przepraszamy" takie coś podczas próby zalogowania.

0

@Europejczyk1980 ale pieniędzy na emerytury nie ma i nie będzie. ZUS to piramida finansowa o czym wspominałem kilka postów niżej. Z tego co wpłacisz na ZUS dostaniesz 1/3 pieniędzy na emeryturze w dobrym przypadku.
Należy oszczędzać właśnie po to by mieć pieniądze w przypadku jak Ci się noga powinie.
Niestety na ten moment jeśli chodzi o moich "klientów" jakieś 90% NIE ma w ogóle oszczędności, a około 8% kłamie, że takie posiada "żeby nie było wstydu".
Pocieszające jest to, że dużo młodych osób na coraz większą świadomość finansowa i chcą coś że swoim życiem zrobić a nie iść do "normalnej" pracy za 3k na rękę myśląc że się Pana Boga za ręce złapało i przepracują tam do emerytury.

0

@masq wg mnie problem leży w wypalonych już piłkarzach i braku lidera (takiego mentalnego) na boisku. Druga sprawa to nasz zarząd... Ale to już temat rzeka.

0

@ksobi ale przecież od zawsze są grupy społeczne, które pracują by utrzymać drugich. Tu nie ma nic zaskakującego.
Dlaczego bogatsi oddają większy podatek od biedniejszych? Po to żeby zaspokoić in e grupy społeczne.

0

@ksobi bezdzietny 26 letni singiel ma mnóstwo możliwości w tym kraju na fajne i godne życie bez względu na to jaki jest rząd. :)

0

@Europejczyk1980 może po prostu nie ma sensu zwracać uwagę na politykę pod tym względem tylko po prostu wziąć się do roboty i zdobywać coraz większe kompetencje i wiedzę być żyć coraz lepiej?

0

@MarioVeB! Ja tylko zapytałem czemu uważasz że nie zdobyłby połowy bramek Suareza. Brak argumentów = zmiana tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?