elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colon Ludzka Stonoga.
30
@kamill// nie pogadasz merytorycznie jak widać. Jak nie filmik, to kłamstwo. Ewentualnie nie dostaniesz odpowiedzi bo "nie ma sensu".
Po prostu większość osób nie jest w stanie rozmawiać merytorycznie będąc przekonanym, że ich racja jest lepsza niż Twoja i tyle.
1
@Cochise Złota klatka jak dla mnie. Jeśli takie rozwiązanie ingeruje w "wolność" człowieka to jestem na nie.
Z drugiej strony ciekawy temat bo na ten moment też mamy wiele niepotrzebnych zakazów w życiu. Temat na ciekawą debatę, np z Petersonem.
2
@Karolina109 sim locków to już od dawna nie ma.
3
@barcelonaLM pytanie czy nic nie odwalił chwilę wcześniej.
3
@ShinobiQWE Buszek na dobre gastro i zjedzenie wszystkiego z grilla.
3
No i fajnie. Maile z Laportą pisał na temat popsutego dekodera.
- Hej, popsuł mi się dekoder, pomożesz?
- Pewnie. Wyłącz i włącz.
- Okej, działa. Wielkie dzięki Jaume.
0
@cules100pro wg mnie w ostatnich latach obrał trochę dziwny kierunek i nie pokazywał 100% swoich możliwości. Po tym kawałku liczę, że pokaże klasę.
0
@Kacstiff zacznij od przedmuchania go sprężonym powietrzem albo oddaj do kogoś żeby Ci go przeczyścił. Nie wiem czy pomoże ale na pewno nie zaszkodzi.
1
@kamzar ja bym dodał, że mimo wszystko zabralko na boisku kapitana. Być może w szatni Messi inspiruje innych ale na boisku zabrakło kogoś pokroju Puyola, który by nakręcił chłopaków.
1
@macio_944 podobno identyczne zachowanie prezydenta w moim mieście - Częstochowie. Też nie przepadam za gościem ale jeżeli władze poszczególnych miast będą właśnie w taki sposób działać to być może uda się zatrzymać te wybory :)
0
@IronSanHybrid być może to prawda, być może nie ale takie informacje lepiej chyba podać z źródłem i nie z dzidy :D
8
@Piotr89Sand tekst niczym z Dżesikowych grup w stylu "Mama na dwa etaty".
0
@KidusFCB wciągnie długie wieczory.
0
@Hushovt w jaki sposób daje to bezpieczeństwo?
2
@Bykunn
Jeżeli liczby się zgadzają na tym filmiku to szału nie ma z tą Unią Spinelliego.
1
@Arkon Dostałby może że 3% jakby mu tylko przytoczyli jego tekst o współudziale Polaków w Holokauście.
1
@Getek Polecam kupić na próbę konto steam z FM za 3/4 zł zeby pograć i przetestować, a jak się spodoba to wesprzyj producenta i kup oryginał.
PS. Na 100% się spodoba.
1
@Janiama wg mnie to najrozsądniejsza decyzja w chwili obecnej. Nie tracimy nikogo, nie musimy wydawać dodatkowej gotówki i śmiało przy takiej kadrze można bić się o wszystkie trofea i zaoszczędzić parę groszy.
Myślę, że nikt z Barcelonismo nie miałby pretensji o brak transferów w takiej sytuacji pod warunkiem, że nie sprzedamy 1/3 składu.
0
@LuisSalvano wszystko spoko tylko skąd wziąć pieniądze na resztę piłkarzy?
Co z Dembele? Co z Fatim? Lada moment będzie potrzebny lewy i środkowy obrońca. Odejdzie 3/4 piłkarzy i też trzeba będzie uzupełnić skład rezerwowymi.
Jak dla to pod żadnym względem ten transfer się nie kalkuluje w chwili obecnej. Zwyczajnie za dużo strat w ludziach, finansach i innych transferach do klubu.
9
@justfootball nie wiem czy zgodne czy nie, po prostu debilny pomysł.
0
@Bykunn Moim zdaniem kwestia 2-3 miesięcy i reszta krajów też tak zrobi. Czy słusznie? Nie mam pojęcia.
2
@Messiah10 no trochę tego jest, podejrzewam że kwestia max 2 lat aż będzie dostępna platforma która to połączy.
0
@messi564 będziesz miał dostęp ale no tylko do pierwszych drużyn, niekoniecznie do juniorów. Z drugiej strony co sezon mozesz dodawać i usuwać ligi grywalne.
0
@matirix20 Na Ipli są za darmo po rejestracji.
0
@Bykunn zadałem pytanie po prostu do Jacy co ma na myśli.
0
@Jaca27 jak to nielegalnie?
0
@Colon to wszystko dzięki Corega.
0
@Armude14 już nie pale ale swego czasu tylko ciemnoniebieskie.
0
@IronSanHybrid gdzie? Gdzie?
E: już mam.