elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deltta Weź samo mięcho najlepiej.
0
@Q55 nie wiem czy najlepsze ale najbardziej lubiane przeze mnie. Leon Zawodowiec, Matrix, Marvel. 3 uniwersum które uwielbiam. Że starszych doliczyłbym Ojciec Chrzestny.
1
@kerouac Belgijska jest strasznie ustawiona. Kiedyś był tutaj gościu który nazywał się "halftime full Time" czy coś takiego. Miał płatne typy z Belgijskiej ligi na dokładne wyniki. Niestety okazało się to prawda i później była afera z korupcja w tej lidze.
0
@karszun z mniej znanych polecam The Surge, które jest chyba za darmo w game pass.
No i za darmo masz PESa do ściągnięcia.
0
@SuperPatsonFCB teraz ma tel siedzę to nie wiem, na kompie w rogu gdzieś. Chyba lewy górny.
1
@Janiama o kuźwa, ale ma flow.
0
@SuperPatsonFCB tak, tam gdzie masz datę musisz kliknąć i masz do wyboru inne zdjęcia.
0
@Denver bez problemu poradzą sobie z każdym zarostem. Mam już ją 2 lata i w życiu bym jej nie wymienił.
0
@Azi Bóg jest opisywany jako istota. W innych fragmentach mamy do czynienia np z opisem, że jest miłosierny - to ma wspólnego z personifikacją.
Właśnie do tego zmierzam, że w Biblii nie ma informacji o energii a jednak dla mnie ma to duży sens. Np. to, że każdy ma w sobie Boga - czyli energię z której wszystko co we wszechświecie jest stworzone.
0
@Azi Biblia. „A tak wiedz, że Pan, Bóg twój, jest Bogiem, Bogiem wiernym, który do tysiącznego pokolenia dochowuje przymierza i okazuje łaskę tym którzy go miłują i strzegą jego przykazań.” 5 Moj 7,9 (BW)". Pierwszy lepszy przykład.
0
@Azi Poprzez personifikacje np. Bóg jest uważany za istotę, a cała moja myśl skupia się na tym, że jest to energia - nic więcej, nic mniej.
0
Korzysta ktoś z IPTV? Jakie strony polecacie?
0
@Azi Ale co przykazała? Nie zrozumiałem, przepraszam.
@Image Zawsze jakiś ateista się pojawi przy tematach religii :)
@Rysiu Interesujące, zaraz ogarnę o co tu się rozchodzi :)
0
@jeyx77x Jakby nie patrzeć to jednak większość osób traktuje Boga tak jak księga przykazała. Później są ateiści. Nie spotkałem jeszcze osoby, która miałaby podobne poglądy do mnie w tej kwestii.
@`Sin O, ciekawy cytat. :)
0
Widzę, że trochę dzisiaj tematów religijnych się pojawiło.
W związku z tym mam pytanie:
Czy ktoś z Was próbował traktować "swojego" Boga jako Energię?
Jeszcze jakiś czas temu wierzyłem w Boga jako jakąś tam istotę. Od prawie dwóch lat zacząłem zagłębiać się w tematy m. in. Wyższej Świadomości. Zwał jak zwał.
Od tego czasu z ciekawości przeczytałem wyrywkowo Biblię i tak kilka innych ksiąg "obcych" religii i zamieniając Bóg na Energię nabrało to dla mnie większego sensu i trzyma się to kupy.
Zapraszam do dyskusji.
8
@BarcaInfo Trzeba mu przyznać, że czuć od niego ten luz.
0
@Bykunn Kwestia charakteru. Społeczeństwa, które tętni miłością na każdym kroku się nie zbuduje, a boiskowych "bandytów" nie brakuje. Druga sprawa, że często przechodzi im to płazem. Raz sędzie na zauważy, później zbierze się komitet i w sumie to stwierdzą, że nie był to dramatyczny faul więc przychodzi taki Ibra i oddaje gościowi.
Nie pochwalam oczywiście takiego zachowania, sam na boisku starałem się zawsze w jakiś tam sposób zrewanżować ale też nie w taki drastyczny sposób ale jestem w stanie zrozumieć Ibre.
5
@JohnA W tym przypadku Ibre rozumiem, Materazzi jak dla mnie chciał mu po prostu połamać nogi takim wejściem. Dodatkowo dostał tylko żółtą kartkę więc postanowił dokonać swego rodzaju samosądu.
@Bykunn Wg mnie lepsze takie coś niż chrześcijańskie "nadstaw drugi policzek".
Z drugiej strony taka sytuacja idealnie pokazuje, że karma wraca. Nawet po 3 latach.
0
@krzychu1526 aczkolwiek chyba zbyt często ostatnio jest nafurany.
0
@Irmscher10 W sumie, dobra para na Fame MMA.
0
@Striker mnie jak zaczynają oczy boleć to wyłączam :D
0
@Striker Ja wolę mieć wszystko pod kontrolą :D
0
@Striker W obowiązkach jest wszystko git, taktyka zrobiona od nowa. Taka sytuacja tylko w meczach towarzyskich.
0
@Striker Nic nie zmieniałem właśnie. Poszukam.
0
@Irmscher10 Aż z ciekawości poproszę o kogoś bardziej beznadziejnego. Mnie nikt do głowy nie przychodzi na ten moment.
0
Pytanie do FM-owców.
Mieliście taką sytuacje, że taktyka w trakcie meczu zmienia się automatycznie i dodatkowo następuje zamiana zawodnika pasującego do nowej taktyki?
U mnie defensywnego pomocnika zmienia na ofensywnego.
0
@Colon Ósemeczka za te piękne oczy i włosy.
1
@Gaucho Największe nieporozumienie w naszej polityce od lat.
0
@Aqualitek a w jakiej branży pracujesz jeśli można wiedzieć? Pytam z ciekawości bo firma w której pracuję też częściowo zajmuje się ochroną i co chwilę podczas rozmowy z klientami słyszę narzekanie na konkurencję.
0
@Aqualitek solid?