0

@LuisSalvano Co tu się dzieje? Podpinam się do Ciebie bo chce być w tym zacnym gronie największej INBY na LA Rambli więc to nic osobistego.

PS. Nie wiedziałem, że tutaj tyle prawników.

PS 2. Gratuluję kreatywności swoją drogą.

0

@Kamilos84 Huawei zdecydowanie jeśli o mnie chodzi.

0

@itmustbejoke najlepiej znaleźć inny dochód niż etat i nie poświęcać całego życia na pracę.

0

@Colon Ja bym dorzucił Baa, Baa Black Ship.

0

@LioMessi10 RakutenTV

1

@sebasek99 Chciałbym, żeby taki mecz był transmitowany gdziekolwiek. Podejrzewam, że oglądalność byłaby dosyć wysoka.

0

@Kidd Ja między zwykłą 4 a PRO nie widziałem większej różnicy, jedyne co to 4k.
No i tak jak piszą koledzy wyżej, nie warto już kupować nowej skoro w przyszłym roku będzie PS5. A wtedy już poczujesz różnice.

2

@Chwytliwy w Polsce przez Cejrowskiego, w gronie kibiców Barcelony cegiełke dorzucil Suarez.

0

@DonMatteo901 Dziwne, że dopiero po takim sukcesie wygadują takie rzeczy. Zazdrość.

3

Jest tylko jeden prawidłowy kandydat:


3

@Coutinho007 A i owszem, jednak o 7 pobudka więc trzeba się przygotować odpowiednio do poranka :) Co za dużo to niezdrowo.

3

@Gall Dlatego dziwi mnie ta cała sytuacja. Rozumiem, że siedzi i napierdziela na Playce ale wielu było piłkarzy, którzy imprezowali dzień w dzień a z formą fizyczna było lepiej.

Dlatego też pisanie, że nie zachowuje się profesjonalnie (kiedy widać, że przybrał na masie i nie obija się) nadal ma problemy z mięśniami.

Jak dla mnie to wina leży po stronie ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne bo Dembele tylko potwierdza regułę.
Nie tylko on ma problemy mięśniowe.

0

@Coutinho007 szału nie ma, Balantyna wypita i zostało Old Scotland z Żabki na czarną godzinę. Także dzisiaj bieda challenge.

0

@Maximus2 jak najbardziej. 3-4 piłkarzy z pierwszego składu a reszta rezerwy. Fajnie jakby się ogrywali w meczu o pietruszkę z przeciwnikiem, który ma jakiś większy cel

1

@El dominatore było pite :)

31

Cholera... Tak sobie myślę o Dembele. Co gość przeżywa od momentu przyjścia. Pierwszy rok problemy z dyscyplina, przychodzi za ogromne pieniądze w tak młodym wieku. Sporo nagonki w jego stronę. Być może uświadamia sobie, że weźmie się w garść i zacznie podchodzić do przygotowań bardziej profesjonalnie (widać, że intensywniej korzystał chłopak z siłowni przez pewien okres). Wraca po kontuzji, nowy sezon, coś tam szarpie. Szału nie ma ale widać, że chce się pokazać i nie gra na alibi i jest zmotywowany. Mijają dni, wychodzi w pierwszym składzie w LM przeciwko swojemu byłemu klubowi i... Znowu kontuzja, łzy w oczach, widać jak cholera ten smutek.

Szkoda chłopaka, dla mnie jeden z najbardziej nieprzewidywalnych piłkarzy na świecie (jeśli jest w formie). Przez te kontuzje nie może zlapac regularnej gry.

Z drugiej strony... Co jest z naszym przygotowaniem fizycznym? Co chwilę jakieś głupie urazy.

Rozumiem, że część kibiców straciła do niego cierpliwość. Z drugiej strony on ma 22 lata... Tylko i aż.

W mojej opinii zmiana trenera w przyszłym sezonie (nie wyobrażam sobie innego scenariusza) wpłynie pozytywnie na Dembele, Semedo, Alenie czy też Puiqa. O ile zostaną w klubie.

Rzadko się tu udzielam ale takie gorzkie żale mnie naszly przy whisky.

1

@rainyy Za zwycięstwo są premie dla klubu, jednak zapewne piłkarze maja tez bonusy za zwycięstwo za każdy mecz w LM. Podejrzewam, że w przypadku zwycięstwa podstawowym składem bilans jest ujemny więc wyjdziemy w połowie rezerwowym składem.

0

@PeteR10 Jak dla mnie całkiem spoko.

0

@nammah Dembele potrzebuje pewności siebie a nie miejsca. Akurat potrafi kręcić gości bez wolnej przestrzeni.

1

@halfnolife symulka

0

BR football ma wykupione prawa do LM? Na jakiej zasadzie oni działają?

0

@masq No rzeczywiście bardzo dobre porównanie.

0

@Patrykl145 poważnie?

0

@PatrychoO i będzie kosztował 200mln, dobry deal

0

@Albus54 byłem na keto kilka miesięcy i o ile pierwsze dwa tygodnie to był dramat żeby się przestawil organizm o tyle później z dnia na dzień coraz lepiej. Lepsza koncentracja za dnia, potrzebujesz mniej snu żeby wypocząć, generalnie cały dzień śmigasz i masz po prostu więcej energii. Druga sprawa, że uwielbiam mięso i ser żółty więc smakowo było idealnie :)

3

No i pytanie na jakiej pozycji miałby u nas grać bo za bardzo nie widzę dla niego miejsca.

Mimo wszystko umiejętności ma ogromne.

1

@Pavu Typ Barcelońskiej Dziewiątki to osoba nie strzelająca dużej ilość bramek w LM i potykająca się dosyć często o własne nogi.

0

@Zieliniak Na stronie przewijają się różni użytkownicy. Jeśli chodzi o hipokryzje to musiałbyś znaleźć dwie różne wypowiedzi tego samego użytkownika na ten temat.

To że ja napiszę "Tak" a ktoś napisze "Nie" nie oznacza, że hipokryzja leje się z tej strony. Oznacza to, że każdy użytkownik ma swoje zdanie. Mam nadzieję, że pomogłem :)

0

@socha Suarez nie strzela regularnie w LM od kilku lat.

0

@socha Tak samo jak w Barcelonie każdy topowy napastnik strzelałby na zawołanie w Lidze Mistrzów, oh wait...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?